Oktagon MMA 24 live stream živý přenos

Sledujte Oktagon 24 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté čtvrté. Živý přenost Oktagon 24 můžete sledovat 29. května 2021. Hlavní souboj Oktagon 24 programu bude souboj dvou dosud neporažení zápasníků MMA v Oktagonu. David Kozma se postaví proti jedničce žebříčku welterových vah Leandru Silvovi. Oktagon live stream bez poplatku ale přinese mnohem více zajímavých soubojů. Porovnejte Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu, a ještě si vychutnejte Oktagon živý přenos bez poplatku.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 25. března
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500 Kč bez vkladu

Oktagon MMA živý přenos

Jaký bude tento Oktagon MMA živý přenos, který startuje 29. 5. 2021? Pestrý. To je zřejmé už z těch 16 jmen, které byly k dnešnímu dni zveřejněny. Bude to podívaná pro náročného diváka MMA, protože to vypadá, že Oktagon 24 live stream upřednostňuje kvalitní bojovníky nad těmi, kteří věnují více pozornosti své prezentaci v médiích. Zastoupeno bude nejméně 6 různých váhových kategorií a přijedou bojovníci z nejméně 10 zemí. Připomeňme ale, že zatím je zveřejněna pouze malá část karty.Oktagon živý přenos zdarma se už tradičně ohlásí z brněnské Zoner BOBYHALL na Sportovní v Králově Poli. Dlouholetí fanoušci Oktagon online stream vědí, že turnaj měnil pravidelně místa konání. Osmiúhelníková klec zdravila tvrdé muže a ženy tu v Košicích, tu v Bratislavě, tu v pražské O2 aréně. Od Oktagonu 16, který proběhl 26. 9. 2020, však Oktagon.TV pravidelně vysílá přenosy výhradně z Brna. Může za to koronavirus, který zamezil přístup diváků do hledišť sportovních hal. V květnu 2021 ale již pozorujeme uvolňování opatření a pokles nemocných, takže i když bude Oktagon 24 live stále podle stejných krizových pravidel, snad se již brzy budou Oktagony zase konat s diváckou kulisou.

Oktagon 24 MMA živý přenos

 • Událost: Oktagon 24
 • Místo: Zoner BOBYHALL Brno
 • Čas: Sobota, 29. 5. 2021, 20:00
Zápas Oktagon 24 (29. května 2021)Plánovaný začátek
David KOZMA (CZE) vs Leandro SILVA (BRA)kolem 20:00
Miroslav BROŽ (CZE) vs Christian JUNGWIRTH (GER)kolem 20:00
Janne ELONEN-KULMALA (FIN) vs Arnold QUERO (FRA)kolem 20:00
David HOŠEK (CZE) vs Tarhan Ibragimov (RUS)kolem 20:00
Filip MACEK (CZE) vs Luca IOVINE (ITA)kolem 20:00
Marcin NARUSZCZKA (POL) vs Eric SPICELY (USA)kolem 20:00
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Branislav ZUZÁK (SVK)kolem 20:00
Viktor PEŠTA (CZE) vs Riccardo NOSIGLIA (ITA)kolem 23:00

Vyberte si sekci Oktagonu 24

 • Oktagon 24 kurzy
 • Oktagon 24 program
 • Zápas Kozma vs Silva
 • Zápas Hošek vs Ibragimov
 • Zápas Pešta vs Nosiglia
 • Oktagon 24 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 24 kurzy

  V našem informačním servisu nemohou chybět ani Oktagon 24 kurzy. Sázková kancelář Tipsport, Fortuna a další zveřejňují kurzy s velkým předstihem, což je výhoda pro hráče. Mohou se seznámit s přednostmi, nedostatky, aktuální formou i bojovnickou historií jednotlivých MMA válečníků. Oktagon TV disponuje také solidním archívem videí, které také mohou posloužit jako skvělý studijní materiál pro ty, co to se sázením myslí vážně. Protože jsou MMA bojovníci dost často recidivisté, kteří se na kolbiště Oktagonu vracejí, zkušení fanoušci už vědí, jaký styl boje vyznávají a jak by si mohli vést proti dalšímu soupeři.

  Kdo však není ani studijní typ, ani dlouholetý fanoušek Oktagonu, ten určitě ocení naše podrobné rozbory. Oktagon live stream máme v krvi, zápasy MMA dlouhodobě sledujeme. Naše informace vám možná dají inspiraci pro vaše sázkařská dobrodružství.

  Zápas turnaje Oktagon 24Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  David KOZMA (CZE) vs Leandro SILVA (BRA)2.19 vs 1.602.16 vs 1.62welterweight
  Miroslav BROŽ (CZE) vs Christian JUNGWIRTH (GER)2.55 vs 1.452.55 vs 1.45 welterweight
  Janne ELONEN-KULMALA (FIN) vs Arnold QUERO (FRA)1.85 vs 1.851.96 vs 1.75lightweight
  David HOŠEK (CZE) vs Tarhan Ibragimov (RUS)1.96 vs 1.751.90 vs 1.80middleweight
  Filip MACEK (CZE) vs Luca IOVINE (ITA)1.20 vs 4.041.20 vs 4.04bantamweight
  Marcin NARUSZCZKA (POL) vs Eric SPICELY (USA)2.73 vs 1.402.55 vs 1.45middleweight
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Branislav ZUZÁK (SVK)1.12 vs 5.311.12 vs 5.31light heavyweight
  Viktor PEŠTA (CZE) vs Riccardo NOSIGLIA (ITA)1.15 vs 4.731.13 vs 5.10middleweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 24 program

  Oktagon 24 program ještě nemá finální podobu. Jakkoli výše uvedený Oktagon živý přenos vypadá atraktivně, zmlsaní fanoušci Oktagonu by se s 8 zápasy asi nespokojili. Zvláště když na minulém Oktagonu 23 jich bylo k vidění celkem 13. Jako zkušení organizátoři si Pavol Neruda a Ondřej Novotný nechávají některé trumfy v rukávu.

  Vypadá to ale, že by ani tentokrát nemělo chybět ženské zastoupení. Ze zákulisí prosakují zprávy, že by se měla představit reprezentantka bantamweight Magda Šormová, jedna z nejaktivnějších účastnic Oktagon turnajů v roce 2020, která ovšem v roce 2021 ještě do osmiúhelníkové klece nevstoupila. Pokud se pustíme do spekulací, možná organizátoři budou chtít obohatit Oktagon program o jméno Felix Klinkhammer. Britský bijec nedostal šanci zabojovat na Oktagonu 23, třeba mu to pořadatelé vynahradí tentokrát.

  Zápas Kozma vs Silva

  Rodinným stříbrem organizace Oktagon je David Kozma alias Růžový panter. Fanoušci muže, který je považován za jednoho z nejlepších zástupců domácí scény ve welterové váze, milují. Není divu, Kozma je jiný. Nehýří velkohubými prohlášeními jako jeho konkurenti, jeho tělo nezdobí okázalá tetování. Nerazí styl hustého tvrďáka, na kolbiště nastupuje oděný v růžovém jako plážový švihák. To podtrhuje výběrem hudby – zásadně pouze úvodní melodie z Pobřežní hlídky.

  Leandro Silva alias Apollo je nejlepší soupeř, na kterého kdy Kozma narazil. To jsou přímo slova Růžového pantera. K třeskuté bitvě mělo dojít už na Oktagonu 23, ale zápas byl odložen kvůli Kozmově zranění. Teď už však nic nestojí v cestě velké podívané.

  Zápas Kozma vs Silva

  Brazilec Silva, chlapík z chudých poměrů, se původně chtěl živit fotbalem. V zemi, kde každý chce být Pelé, se ale nedokázal prosadit. Zato mu ale šly bojové sporty. Má černý pásek v jiu-jitsu a postupně pronikl také do MMA. Působil v UFC a také v ACB, prestižní ruské organizaci. Účast takového borce se v Oktagonu 15 jevila jako malý zázrak. Také nezklamal, když porazil Poláka Bryczeka.

  Možná ani sami Novotný a Neruda nečekali, jak si brazilský Apollo tuto soutěž oblíbí. Nepozvání na další akce bral jako přehlížení jeho kvalit. Silva hodně stál třeba o souboj s Karlosem Vémolou, který už byl na spadnutí, ale Terminátor se z něj vymluvil. Konečně na Oktagonu 21 se proti Silvovi postavil Francouz Lohoré, ale to bylo příliš snadné sousto. Teď může být ambiciózní Brazilec spokojen. Střetne se s elitním bojovníkem z Česka, který na Oktagonu vyhrál 7 zápasů a ani jednou neprohrál.

  Kozma je sice podle sázkových kanceláří outsiderem, ale bez šance není. Je to kvalitní wrestler a má širokou paletu úderů. Je to inteligentní bojovník, který umí v průběhu souboje pružně měnit strategii. Klíčem k úspěchu jsou vhodně provedené takedowny. U Kozmy vždy funguje kouzlo domácího prostředí. Proč by mu to nemohlo vyjít i tentokrát?

  Tip na vítěze
  Zápas Kozma vs Silva
  2.19 vs 1.60

  Zápas Hošek vs Ibragimov

  Už jen jméno ruského bojovníka vyvolává ve fanoušcích lehké chvění. Jednoznačně odkazuje na kavkazský region, odkud pochází největší bestie světové MMA - Šamil Gamzatov nebo Chabib Nurmagomedov, chlapi, kteří nikdy nepoznali porážku v UFC. Abychom uvedli na pravou míru původ těchto bojovníků, Gamzatov a Nurmagomedov jsou Dagestánci, zatímco nová tvář v Oktagonu Tarhan Ibragimov je ze sousední Čečny. Jenže je to také pořádný tvrďák. V postoji jej nikdy nikdo neukončil, má 100 % ukončení před limitem.

  Zápas Hošek vs Ibragimov

  David "Sparťan" Hošek je bojovník s boxerskou minulostí, který platí za bojovníka s nejtvrdší ránou pěstí na domácí scéně. Tenhle chlapík, který má místo rukou granáty, své vítězné zápasy zásadně ukončuje před limitem. Má ale své limity. V rámci Oktagonu mu zatím byli osudní Slováci - Hoška porazili Zuzák a Ďatelinka. Jeho největší síla, tedy pěstní souboje, může být zároveň jeho slabinou. Ďatelinka to ukázal v plné kráse - vystihl okamžik, kdy byl Sparťan příliš přišpendlen v postoji, pronikl k němu zespodu, shodil na zem a tam už si soupeře namazal na chleba. Lze čekat, že hbitý Čečenec bude hledat podobný recept k vítězství.

  David Hošek je bojovník se silným příběhem, jemuž nejde nefandit. Přesto zde sázíme více na vítězství Ibragimova.

  Tip na vítěze
  Zápas Hošek vs Ibragimov
  1.96 vs 1.75

  Zápas Pešta vs Nosiglia

  Podle sázkových kanceláří má být zápas Viktora Pešty s Riccardem Nosigliou jednoznačnou záležitostí. Pešta je druhým Čechem, který se objevil v UFC. V těžké váze je držitelem titulu organizace GCF a světového titulu asociace WASO. Jak by mu mohl vzdorovat poměrně neznámý Ital? Jenže věci nejsou tak jednoduché.

  Tak především, Pešta se specializuje na kategorii heavyweight. Tentokrát ale musí trochu shodit, protože tento duel je klasifikován do kategorie light heavyweight. A to je teritorium Riccarda Nosiglii. Dokonce je v této váze hodnocen jako desátý nejlepší v Evropě. Má za sebou řadu vítězství proti zajímavým soupeřům. Šňůru tří výher protrhl až s Modestasem Bukauskasem v Cage Warriors 111. Pro Litevce šlo o jeden z posledních zápasů před vstupem do UFC.

  Pešta je na domácí scéně veličina, ale upozorňujeme na to, že jeho italský soupeř má své kvality. Může se zrodit překvapení.

  Tip na vítěze
  Zápas Pešta vs Nosiglia
  1.15 vs 4.73

  Oktagon 24 další zápasy

  Stále teprve 23letý Matěj Peňáz může pokračovat ve své cestě na vrchol. Fanoušci Oktagonu jej konečně poprvé uvidí proti známějšímu soupeři. Branislav Zuzák má rád delší taktické partie, pokud má soupeř kvalitu, hýří aktivitou a dostane slovenského bojovníka pod tlak, většinou se nezmůže na odpor. Proto je zde favoritem rodák z Brna.

  Atraktivním duelem bude Christian Jungwirth proti Miroslavu Brožovi. Tihle borci na sebe vlítnou a pojedou jako motorové myši. Pastva pro oči pro milovníky dynamických zápasů. Zde může duel skončit jakkoli, naopak v bantamweight by se překvapení zrodit nemělo. Ital Luca Iovine postrádá zkušenosti z těžkých zápasů, Filip Macek coby zástupce domácí scény by měl bez problémů vyhrát.

  Oktagon 24 další zápasy

  Prize money pro vítěze

  Oktagon živý přenos zdarma je pro bojovníky nejen příležitostí předvést své umění před tisíci diváky, ale také možnost si vydělat. Prestiž turnaje je veliká a prize money pro vítěze jsou motivující. Výše odměn je předmětem dohody organizátorů s účastníky, ale hrubý odhad si lze udělat. Oktagon Brno funguje s bohatým rozpočtem. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný duel na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro. Solidní odměna za - v podstatě - pár minut práce. Je ale jasné, že málokdo je schopen a ochoten postavit se do klece v přímém přenosu Oktagon online a ustát tak tvrdý souboj.

  Nenechte si uniknout Oktagon 24. Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si vsadit. Pro nově registrované hráče má sázková společnost Tipsport, bonus ve výši 500 Kč + až 50 000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu.

  Tipsport Oktagon 24 akční kód

  Oktagon historie

  Nejen objektivní kvalita, ale také už relativně dlouhá historie turnaje jsou hlavní důvody, proč je Oktagon live stream tak populární. První Oktagon live se uskutečnil roku 2016, kdy MMA bylo okrajovým sportem. Zakladatelé Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný však měli velké ambice. Turnaje v bojových sportech se začaly pořádat ve velkých arénách Česka a Slovenska, a to několikrát do roka. Přesně po vzoru slavné UFC.

  Novotný a Neruda otevřeli také Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci najdou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity. Stránky Oktagonu jsou tedy hojně navštěvované nejen fanoušky, kteří hledají Oktagon live stream, tak obecně všemi, co aktivně provozují bojové sporty nebo mají zájem o kulturu těla.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

  V podstatě ano. Oktagon live stream přináší svým klientům TV Tipsport. Stačí využít bonusu a zaregistrovat se u této sázkové kanceláře. Uživatel dostane bonus za registraci. Poté už stačí jen vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos bez poplatku, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde sledovat Oktagon živé vysílání zdarma?

  Na Tipsport TV lze sledovat Oktagon živé vysílání bez poplatku na Oktagon.tv. Stačí jen být aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. Předplatné ale stojí 10 euro.

  Je dostupný TV přenos pro Oktagon?

  Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 24.

  Jak sledovat turnaje Oktagon v roce 2021?

  Oktagon lístky nejsou ještě stále vzhledem k opatřením v prodeji a možnost navštívit turnaj Oktagon osobně zatím není reálná. Proto je online přenos nejjistější cestou. Doporučujeme buďto placený stream na Oktagon TV s množstvím dalšího zajímavého obsahu, nebo Tipsport TV.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

  Ano, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

  S odstupem jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Sledujte Oktagon 24 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté čtvrté. Živý přenost Oktagon 24 můžete sledovat 29. května 2021. Hlavní souboj Oktagon 24 programu bude souboj dvou dosud neporažení zápasníků MMA v Oktagonu. David Kozma se postaví proti jedničce žebříčku welterových vah Leandru Silvovi. Oktagon live stream ale přinese mnohem více zajímavých soubojů. Porovnejte Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu, a ještě si vychutnejte Oktagon živý přenos bez poplatku.

  Mohlo by Vás zajímat

  Kdo vyhraje MS v hokeji 2021

  Se začátkem jara fanoušci vždy horečně diskutují, kdo vyhraje MS v hokeji. Tato debata se letos pravděpodobně přesune z útulných hospod do prostředí videokonferencí, fandit…

  MS v hokeji 2021 skupiny

  Hokejový svátek je v plném proudu. MS v hokeji 2021 probíhá v Rize i za účasti českých hokejistů. Turnaj odstartoval 21. května a vítěze fanoušci…