Oktagon MMA 23 live stream zdarma živý přenos

1. května není jen Svátek práce, ale také svátek drsných mužů a žen, kteří bojují v osmiúhelníkové kleci. Oktagon 23 je tady a fanoušci se znovu mohou těšit na napínavé souboje těch nejlepších zápasníků MMA. V ostrých barvách můžete všechno vidět pěkně naživo, kvalitní podívanou přináší Oktagon live stream zdarma. A abyste byli ještě více vtaženi do hry, doporučujeme vsadit tiket. Využijte našeho bonusového kódu Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 150 Kč na Tipsportu, a ještě si vychutnáte Oktagon živý přenos zdarma.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 2. dubna

Oktagon MMA živý přenos

Tento Oktagon MMA živý přenos předvede to nejlepší z polské školy MMA, řadu zajímavých návratů, některá nová neokoukaná jména a nebudou chybět ani kvalitní zápasy ženských MMA bojovnic. Ale popořadě. Co se týče Poláků, ty jsou v současné neúplné startovní listině hned tři.Už známým jménem pro fanoušky MMA je Ewelina Woźniak, která na Oktagonu 20 ukázala, jak není radno podceňovat sílu našich severních sousedů. Sázkové kanceláře jí proti Magdě Šormové nevěřily, ale v divácky atraktivním souboji se radovala polská rusovláska. Její soupeřka v kategorii Strawweight ještě není určena. Zato Ewelinin krajan Robert Bryczek už ví, koho v osmiúhelníkové kleci potká. Bude to Brazilec Kaik Brito. Největší pozornost bude ale upřena na Kamila Mindu. V bitvě o titul šampiona těžké váhy jej čeká držitel černého pásu v brazilském jiu-jitsu Martin Buday.

Oktagon 23 MMA živý přenos

 • Událost: Oktagon 23
 • Místo: Zoner BOBYHALL Brno
 • Čas: Sobota, 1. 5. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 23 (1. května 2021)Plánovaný začátek
Andrej KALAŠNÍK (CZE) vs Tomáš BOLO (SVK)kolem 18:00
Petr KNÍŽE (CZE) vs Andrea FUSI (ITA)kolem 18:00
Matouš KOHOUT (CZE) vs Jan ŠIROKÝ (CZE)kolem 18:00
Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Thomas ROBERTSEN (NOR)kolem 18:00
Roman PAULUS (SVK) vs Michal KONRÁD (CZE)kolem 18:00
Karol RYŠAVÝ (SVK) vs Matěj KUZNÍK (CZE)kolem 18:00
Rafael XAVIER (BRA) vs Csaba HOCZ (HUN)kolem 18:00
Robert BRYCZEK (POL) vs Kaik BRITO (BRA)kolem 20:00
Martin BUDAY (SVK) vs Kamil MINDA (POL)kolem 20:00

Vyberte si sekci Oktagonu 23

 • Oktagon 23 kurzy
 • Oktagon 23 program
 • Zápas Buday vs Minda
 • Zápas Kníže vs Fusi
 • Zápas Ryšavý vs Kuzník
 • Oktagon další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Historie
 • Často kladené dotazy
 • Z velkých comebacků se fanoušci určitě budou těšit na legendu Petra Knížete. 43letý válečník bude chtít ukázat, že nepatří ještě do starého železa. V cestě mu stojí Ital Andrea Fusi. Z kategorie ženské MMA zmiňme ještě Terezu Bledou, šampionku Oktagon Underground, která letos úžasně zametla s Polkou Judytou Rymarzak na Oktagonu 21. V kleci se nezdržela víc než 88 vteřin.

  Petr Monster Kníže - Oktagon 23

  To ale zdaleka není vše. Oktagon živý přenos bude jako vždy bohatý. Řadě zajímavých duelů věnujeme ještě detailnější prostor, o jiných se zmíníme jen telegraficky. 1. května to bude zkrátka další velkolepá show, kterou byste si neměli nechat ujít. Škoda jen, že i když už možná nebude platit nouzový stav, do brněnské Zoner Bobyhall znovu nebudou moci zavítat diváci.

  Oktagon lístky v prodeji nejsou, bojovníci MMA neuslyší povzbuzování fanoušků. Ti však mohou být přítomni alespoň na dálku. Na Oktagon.TV pojede kvalitní Oktagon 23 live stream se špičkovým komentářem Ondřeje Novotného. A Oktagon live stream zdarma bude k dispozici také na Tipsportu. Tipsport je totiž jedním z partnerů turnaje a svým klientům tradičně zprostředkovává všechny zápasy. Stačí mít na Tipsportu aktivní hráčské konto. Přímý přenos si pak můžete pustit 1. května 2021, na počítači, na notebooku nebo na telefonu.

  Oktagon kurzy

  Sázkaři ať zpozorní, jsou tady Oktagon kurzy. Zápasy Oktagonu jsou zajímavou příležitostí pro vytvoření výherního tiketu. Zápasy MMA totiž na rozdíl od jiných sportů neovlivňuje tolik nálada rozhodčích, taktizování trenérů nebo samotných aktérů zápasu, ani štěstí. Je to souboj tělo na tělo. Vítězí silnější a odvážnější.

  Aby zápasníci MMA uspěli, musí mít pořádně natrénováno. A totéž platí pro sázející. Není nutné se zavřít na týdny do gymu a posilovat muskulaturu. Pokud ale chcete příjemnou finanční výhru, vyplatí se mít nakoukaný nějaký ten Oktagon živý přenos zdarma. Je dobré znát přednosti a slabiny zástupců Oktagonu, kteří z velké části patří mezi známé tváře tohoto sportu. A pokud je náhodou Oktagon 23 live první nebo jeden z prvních turnajů, které chcete sledovat, nevadí. I tak můžete vyzkoušet sázku a doufat v pěknou výhru. K dispozici je vám náš tradiční informační servis. Přinášíme Oktagon program, soupis kurzů na Tipsportu a na Fortuně a také rozbory vybraných utkání.

  Zápas turnaje Oktagon 23Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Petr KNÍŽE (CZE) vs Andrea FUSI (ITA)1.20 vs 4.041.20 vs 4.04welterweight
  Robert BRYCZEK (POL) vs Kaik BRITO (BRA)1.35 vs 2.941.35 vs 2.94 welterweight
  Leo BRICHTA (CZE) vs Kirill MEDVEDOVSKI (IL)1.28 vs 3.351.28 vs 3.34lightweight
  Tereza BLEDÁ (CZE) vs Karoline MARTINS (AF)1.15 vs 4.731.16 vs 4.57bantamweight
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Thomas ROBERTSEN (NOR)3.85 vs 1.223.21 vs 1.30middleweight
  Kamil MINDA (POL) vs Kerisson LEAL DE REZENDE (BRA)1.30 vs 3.211.25 vs 3.56middleweight
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs Matěj KUZNÍK (CZE)2.11 vs 1.652.09 vs 1.66lightweight
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Bruno CARVALHO (BRA)1.27 vs 3.421.28 vs 3.34welterweight
  Andrej KALAŠNÍK (CZE) vs Tomáš BOLO (SVK)1.35 vs 2.941.36 vs 2.89welterweight
  Ewelina WOŹNIAK (POL) vs Elizabeth RODRIGUES (VEN)1.12 vs 5.311.10 vs 5.81strawweight
  Matouš KOHOUT (CZE) vs Jan ŠIROKÝ (CZE)1.20 vs 4.041.21 vs 3.93lightweight
  Roman PAULUS (SVK) vs Michal KONRÁD (CZE)2.11 vs 1.652.00 vs 1.72featherweight
  Rafael XAVIER (BRA) vs Csaba HOCZ (HUN)1.85 vs 1.851.84 vs 1.86light heavyweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 23 program

  Oktagon 23 program v tuto chvíli není úplný. Pro organizátory to už je ohraná písnička - na poslední chvíli některého účastníka přemůže koronavirus nebo jej vyřadí ze hry jiné komplikace. Za těchto okolností je nutné najít náhradního soupeře. Oktagon live stream ovšem poslední dobou nebývá ve znamení častého rušení zápasů, ba právě naopak.

  Některé duely jsou naopak na poslední chvíli přidány. Již teď jsou v pozici čekajících adeptů na představení v Oktagonu tři jména. Už jsme výše uvedly Ewelinu Woźniak a Terezu Bledou, k nim přidejme ještě Lea Brichtu. Ti všichni by se měli postavit do klece také, jen čekají ještě na to, až jim organizátoři najdou důstojné oponenty.

  Zápas Buday vs Minda (ZRUŠENO)

  V tomto zápase rozhodně nečekejte přehlídku hbitých úderů a úhybných manévrů. Naopak, tady se do sebe zaklesnou dva obrovské parní válce a budou padat tvrdé rány. Více technicky vybavený ale přece jen je 28letý Buday, přezdívaný Badys. Chlap jak hora, kterému do dvou metrů chybí jen pár centimetrů. Je to držitel černého pásu v brazilském jiu-jitsu a podle zákulisních informací možný adept na smlouvu v UFC. Ještě předtím se ale musí více otlouct v bitvách v Oktagonu.

  Zatím absolvoval 4 a ani jednou neprohrál. Po devatenáctém vydání Oktagon live se nechal slyšet Karlos Vémola, že by si rád proti němu zabojoval. Oznámil to po pozápasovém rozhovoru. Buday nebyl proti. Poznamenal přitom, že by pro něj byl Vémola lehčí soupeř v boji o titul, než Rus Mikhail Mokhanatkin, s nímž se dříve nebo později určitě střetne.

  Zápas Buday vs Minda

  Ještě předtím jej ale čeká Kamil Minda. Je mu 41 let, ale podle vzhledu byste mu možná hádali i více. Je o něco menší než Buday, ale svojí muskulaturou budí respekt. Českým fanouškům se představil na Oktagonu 18, kde pocítil jeho tvrdé pěsti Daniel Dittrich. Českého bojovníka, který mimo jiné na Oktagonu podlehl i Budayovi, brutálně ubil na zemi. V Polsku Mindu přezdívají King Kong.

  Jen síla nestačí. Dittricha v podstatě převálcoval, jinak ale Minda působil poněkud těžkopádně. Techničtější Buday jej musí porazit, zvláště jestli chce uvažovat o kariéře v UFC.

  Tip na vítěze
  Zápas Buday vs Minda
  1.25 vs 3.56

  Zápas Kníže vs Fusi

  Sotva najdete v českých luzích a hájích drsnějšího chlapa než Petra Knížete, přezdívaného Monster. Je mu 43 let, v podstatě celou kariéru má problémy s nohou kvůli otevřené zlomenině v koleni, která se mu přihodila při pádu z velké výšky. Nohu není schopen pořádně ohnout, i přesto s ní při zápasech urputně kope a nedělá mu problém v rámci tréninku uběhnout 30 km po horách.

  Nyní už se Kníže více angažuje v trenérské praxi. Pro svět MMA vychoval například zázračný talent jménem Makhmud Mach Muradov, jenž v současné době otevírá velkou kariéru v UFC. Ještě pořád to ale Monstera táhne do klece. Oktagon 21, kde se měl střetnout s Leandrem Silvou z Brazílie, nakonec odřekl. Nyní ho čeká Ital Andrea Fusi.

  Zápas Kníže vs Fusi

  Fusimu je o 14 let méně, přesto je i on už zkušený borec. Il Barbaro je komplexní bojovník, umí na zemi i v postoji, umí ukončit zápas na KO i na submisi, nezdá se být ale výjimečný. Pro Knížete by neměl být Fusi neřešitelný soupeř, pokud se neprojeví nějaký zdravotní problém, nebo pokud mu rychle nedojdou síly. To je u 43letého bojovníka faktor, s nímž se musí počítat.

  Vidět v akci Petra Knížete je ojedinělá věc. Možná je to přání otcem myšlenky, ale myslíme si, že bojovník takového kalibru jednoduše nemůže takový zápas prohrát.

  Tip na vítěze
  Zápas Kníže vs Fusi
  1.25 vs 3.56

  Zápas Ryšavý vs Kuzník

  Do našeho hledáčku se dostal i česko-slovenský duel Karola Ryšavého a Matěje Kuzníka. Je to jeden z papírově nejvyrovnanějších duelů - kurz 1.96 vs 1.75, respektive 1.94 vs 1.77 mluví sám za sebe. Oproti výše uvedeným jde o souboj lehkých vah. Navíc se zde střetnou dva různé styly. Je zde jasný postojář v osobě Karola Ryšavého a wrestler Matěj Kuzník.

  Zápas Ryšavý vs Kuzník

  Ryšavý má za sebou dvě porážky, ale obě byly se ctí. Na Oktagonu 16 proti němu nastoupil Ronald Paradeiser, na Oktagonu 21 dokonce Miroslav Štrbák. Oba dva jsou velkými jmény v kategorii lehkých vah a v obou případech měl Ryšavý vítězství na dosah. Zvláště souboj s Miroslavem Štrbákem se proměnil v nervydrásající bitvu, která našla vítěze až po třech kolech na decision.

  25letý Čech Kuzník se představil na Oktagonu dvakrát na podzim a dařilo se mu. Připsal si výhry nejdříve nad Štěpánem Gubou, poté nad Markem Bartlem. Nyní jej ale čeká muž, který se nenechá tak snadno povalit na zem.

  Nezdráhali bychom se vsadit na nevyzpytatelného Karola Ryšavého.

  Tip na vítěze
  Zápas Ryšavý vs Kuzník
  1.96 vs 1.75

  Oktagon další zápasy

  Oktagon live stream zdarma zpestří také prostořeký Baba Jaga Václav Mikulášek. I on se utká s cizincem - norským policistou Thomasem Robertsenem. Oba dva zástupce middleweight pojí podobný osud - naposledy je v Oktagonu porazil Karlos Vémola, nyní se pokusí o reparát. Návrat hlásí i Slovák Tomáš Bolo, kterému se povedl před lety husarský kousek, když v souboji na Oktagonu 7 s Davidem Hoškem vybojoval málokdy vídanou remízu. Jeho soupeřem bude rodák z Ukrajiny Andrej Kalašník, který se ale už ve 2 letech přestěhoval s rodiči do Brna. Jeho východoevropské kořeny připomíná aspoň přezdívka AK-47. V Oktagonu od své premiéry v roce 2019 předváděl krasojízdu. Šňůru vítězství zastavil až loni v prosinci Španěl Tato Primera. Nyní čeká Andreje nová výzva.

  Nelze se nevyjádřit také o polsko-brazilském souboji o post vyzyvatele příštího šampiona kategorie welterweight. Pro Bryczeka je to pikantní v tom, že při posledním představení na Oktagonu také bojoval proti Brazilci. Leandro Silva jej porazil a zápas měl ještě dlouhou dohru, kdy na sebe oba soupeři házeli špínu v médiích. Bryczek určitě bude chtít Britovi uštědřit i ty rány, které nestihl rozdat Silvovi.

  Prize money pro vítěze

  Prize money pro vítěze jednotlivých Oktagon online klání se pohybují v řádě tisíců EURO. Zcela detailní přehled odměn organizátoři vydávat nechtějí, ale ví se například to, že u minulého turnaje Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Své konto v přepočtu o 260 000 korun obohatil Slovák Milan Paleš.

  Platí samozřejmě, že zvučnější jména berou více. Ale peníze nejsou jediným lákadlem. Dříve málo známý Francouz Alex Lohoré si účast na Oktagonu 20 jistě nemohl vynachválit. Karlose Vémolu sice neporazil, ale srdnatým výkonem si vysloužil pozornost. Na Instagramu získal asi 5 tisíc nových fanoušků. To je svým způsobem také kapitál, který se dá zpeněžit. Přinejmenším má tento bojovník otevřené dveře k dalším turnajům.

  Nenechte si uniknout Oktagon 23 Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si na své oblíbence vsadit. Pro nově registrované hráče připravila sázková kancelář Tipsport bonus ve výši 150 Kč + až 50 000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu.

  Tipsport Oktagon 23 akční kód

  Historie

  Nejdůležitější kapitola české Oktagon MMA se začala psát roku 2016. V té době hodně okrajový sport (který ale už v tu dobu měl několik světově uznávaných jmen) se začínal těšit větší popularitě. Mohli za to zakladatelé a majitelé organizace Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný, kteří začali organizovat turnaje Oktagon. Pojali to jako velkou show, kde důležitým faktorem rovněž byla existence Oktagon TV. Vedle samotných turnajů mohli fanoušci sportu sledovat i zajímavé pořady ze zákulisí na internetové televizi.

  Turnaje Oktagon se pořádají od samého začátku několikrát do roka. Nejdříve docházelo ke střídání mezi Prahou a Bratislavou, poté se šampionáty podívaly i do Ostravy, Košic či do Šamorína. V koronavirových letech 2020 a 2021 je výlučným místem pořádání hala v Brně na Sportovní. Turnaje Oktagon Brno nejsou kvůli opatřením přístupné pro diváky, fanoušci se mohou podívat na Oktagon živý přenos zdarma, ojediněle je možné sledovat na televizní stanici O2 TV Oktagon vybrané zápasy.

  Rostoucí popularita sportu přiměla dvojici Novotný Neruda k otevření e-shopu. Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop je místem, kde fanoušci naleznou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity.

  Často kladené dotazy

  Oktagon live stream zdarma je dostupný na Tipsport TV pro všechny aktivní členy sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. Předplatné ale stojí 10 €.

  Na Tipsportu jej coby registrovaný uživatel najdete v záložce Live, v den konání turnaje. Kromě toho, že uživatel musí být přihlášený, musí mít v posledním měsíci vsazený tiket alespoň za 30 Kč. To postačuje k tomu, aby měl klient přístupný přenos sportovních událostí. Není to jen Oktagon živý přenos zdarma, ale take streamy fotbalových a hokejových utkání či jiných sportovních akcí.

  Doposud jedinou televizní stanicí, která projevila aktivní zájem vysílat duely Oktagonu, ať už živě nebo ze záznamu, byla O2 TV. Ta ale živé přenosy nabízí spíše výjimečně. K dnešnímu dni nepotvrdila zájem o Oktagon 23.

  Všechny turnaje lze sledovat na Tipsport TV, pokud jste aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. PPV neboli platba za zhlédnutí stojí 10 euro, pokud si službu objednáte s předstihem.

  Ano, na mobilu lze sledovat turnaje Oktagon a také si na ně vsadit, pokud používáte platformu Tipsport.

  Ta nejlepší utkání v rámci každého Oktagonu si můžete prohlédnout na YouTube kanálu organizace Oktagon MMA.

  Sázková kancelář Tipsport, která zápasy Oktagon vysílá, disponuje širokou nabídkou v kategorii Oktagon kurzy. Vedle klasické příležitosti vítěz / poražený si lze vsadit i na počet zahájených kol zápasu, zdali bude utkání ukončeno KO/TKO/diskvalifikací či na body nebo technickým rozhodnutím. Také si lze vsadit na to, jestli bude zápas ukončen do 90 sekund.

  1. května není jen Svátek práce, ale také svátek drsných mužů a žen, kteří bojují v osmiúhelníkové kleci. Oktagon 23 je tady a fanoušci se znovu mohou těšit na napínavé souboje těch nejlepších zápasníků MMA. V ostrých barvách můžete všechno vidět pěkně naživo, kvalitní podívanou přináší Oktagon live stream zdarma. A abyste byli ještě více vtaženi do hry, doporučujeme vsadit tiket. Využijte našeho bonusového kódu na Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 150 Kč na Tipsportu, a ještě si vychutnáte Oktagon živý přenos zdarma.

  Mohlo by Vás zajímat

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Daň z výhry 2023

  V následujícím článku se podíváme podrobněji na daň z výhry 2023. Nezapomeneme i na téma zdanění kurzových sázek. Nový daňový balíček, , který vstoupil v…