Oktagon MMA 22 live stream zdarma živý přenos

Sledujte Oktagon 22 živě zdarma přes live stream. Další turnaj můžete sledovat měsíc poté, co jsme opustili kolbiště té nejlepší MMA show v České republice. Už osvědčená Zoner BOBYHALL na Sportovní v brněnském Králově Poli přivítá elitní české, slovenské a zahraniční MMA bojovníky 27. 3. 2021. Opět přinášíme možnosti, jak sledovat Oktagon live stream zdarma. Probereme také Oktagon kurzy, a to zdaleka nejen u nejočekávanějšího duelu mezi Karlosem Vémolou a Milanem Ďatelinkou.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 2. dubna

Oktagon MMA živý přenos

Co přinese zcela nový Oktagon MMA živý přenos? Hlavní tahák je jasný. Karlos Vémola, nejznámější osobnost tohoto sportu, se utká s Milanem Ďatelinkou, 25letou nadějí ze Slovenska. 35letý Terminátor sice vyhrál všechny zápasy v roce 2020, ale zlí jazykové tvrdí, že je to hlavně dáno jeho úmyslným vyhýbáním se těžším soupeřům. Na Robertsenovi a Mikuláškovi si doslova smlsnul, Alex Lohoré se den před Silvestrem ukázal být jako těžší oříšek. A právě na této akci, Oktagon 20, se mohl Vémola seznámit se svým dalším soupeřem.

 • Událost: Oktagon 22
 • Místo: Zoner BOBYHALL Brno
 • Čas: Sobota, 27. 3. 2021, 20:00

Vyberte si sekci Oktagonu 22

 • Oktagon 22 kurzy
 • Oktagon 22 program
 • Zápas Vémola vs Ďatelinka
 • Zápas Růžička vs Kareta
 • Oktagon další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Historie
 • Často kladené dotazy
 • Zápas Oktagon 22 (27. března 2021)Plánovaný začátek
  Tadeáš RŮŽIČKA (CZE) vs Dawid KARETA (POL)18:10
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Filip Tomczak (POL)18:30
  Jakub TICHOTA (CZE) vs Kalifa SEYDI (FRA)18:50
  Marta WALICZEK (POL) vs Maiju SUOTAMA (FIN)19:10
  Marek BARTL (CZE) - Michal MOKRÝ (CZE)19:30
  Robert PUKAČ (SVK) vs Jan MALACH (CZE)19:50
  Pavel SALČÁK (CZE) vs Ondřej RAŠKA (CZE)20:10
  Tomáš FIALA (CZE) vs Ondřej PETRÁŠEK (CZE)20:40
  Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Christina NETZA (GRE)21:10
  Javid BASHARAT (AFG) vs Luca IOVINE (ITA)21:40
  Alex LOHORE (FRA) vs Tato PRIMERA (ESP)22:10
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Milan ĎATELINKA (SVK)22:40


  Milan Ďatelinka zde smetl bombera Davida Hoška. Rodák z Považské Bystrice si tak hlasitě řekl o bitvu o titul. Poctivě si to odpracoval, protože se na Oktagonu pohybuje od samého začátku. V Oktagonu 1 porazil Radka Šopova a od té doby šel svědomitě zápas od zápasu až na vrchol. 7 zápasů, 6 výher – a teď je před ním Karlos.

  Oktagon MMA živý přenos

  Oktagon živý přenos ale přináší více lákadel. Startovní pole je tentokrát hodně nadupané a v tomto článku ty nejvýznamnější bitvy podrobíme důkladnému rozboru. Ještě zbývá prozradit pár základních údajů.

  Oktagon 22 live bohužel opět bude na programu v době nouzového stavu, takže ty nejkvalitnější zápasy MMA proběhnou bez účasti publika. Oktagon lístky tak nejsou v prodeji. Zato ale bude k dispozici Oktagon live stream, a to dokonce na dvou platformách. Diváci se mohou opět spolehnout na Oktagon.TV a Oktagon online stream na stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Znovu není zcela vyloučena varianta, že zápasy odvysílá rovněž O2 TV Oktagon. Zatím to ale nebylo oficiálně potvrzeno.

  Podíváme se tedy blíže jen na Oktagon TV a na TV Tipsport. Oktagon TV je jasná volba pro ty největší fanoušky MMA. Pokud si zaplatíte PPV členství neboli pay per view nyní, zaplatíte 10 euro. Digitální vstupenka zakoupená v den turnaje už je dražší – 13 euro. Za tyto peníze ale dostanete nejen Oktagon 22 live stream, ale slušnou porci dalšího programu ze světa Oktagonu.

  Oktagon živý přenos zdarma nabízí pro své klienty Tipsport TV. Tipsport je jedním z partnerů turnaje a svým klientům tradičně odvysílá všechny zápasy. Stačí mít na Tipsportu aktivní hráčské konto. Přímý přenos si pak můžete pustit 27. března 2021, na počítači, na notebooku nebo na telefonu.

  Oktagon 22 kurzy

  Pozornost si jistě zaslouží Oktagon 22 kurzy. Zápasy Oktagonu jsou totiž velice vděčnou sázkařskou příležitostí. Právě zde se totiž vyplatí mít znalosti o sportu, mít nakoukané nějaké zápasy, načtené informace o jednotlivých bojovnících. Na rozdíl od fotbalu nebo od hokeje zde nehraje tak velkou roli faktor štěstí, nálada rozhodčího nebo taktizování ze strany trenérů. Zde se v kleci postaví proti sobě dva chlapi, případně dvě ženy. A dál už je to jen na jejich síle, odvaze a obratnosti.

  Jinými slovy, kdo už viděl nějaký Oktagon live stream zdarma, ten je ve výhodě. Většina hvězd, které na Oktagonu 22 uvidíme, už se českým a slovenským divákům představila. Sázkou na jejich další utkání výrazně zvýšíte zážitek ze sledování Oktagonu. Užijete si ještě více napětí a ještě více radosti, když váš favorit zvítězí. Prohlédněte si Oktagon program a kurzy na Tipsportu a na Fortuně v naší přehledné tabulce.

  Zápas turnaje Oktagon 22Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Milan ĎATELINKA (SVK)1.38 vs 2.811.40 vs 2.73middleweight
  Alex Lohore (FRA) - Tato Primera (ESP)1.70 vs 2.031.72 vs 2.00 welterweight
  Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Christina NETZA (GRE)1.15 vs 4.731.15 vs 4.73bantamweight
  Jakub TICHOTA (CZE) vs Kalifa SEYDI (FRA)1.20 vs 4.041.20 vs 4.04featherweight
  Pavel SALČÁK (CZE) vs Ondřej RAŠKA (CZE)1.60 vs 2.191.55 vs 2.29middleweight
  Tadeáš RŮŽIČKA (CZE) vs Dawid KARETA (POL)1.40 vs 2.731.41 vs 2.69featherweight
  Marta WALICZEK (POL) vs Maiju SUOTAMA (FIN)1.42 vs 2.661.42 vs 2.65bantamweight
  Robert PUKAČ (SVK) vs Jan MALACH (CZE)1.62 vs 2.161.68 vs 2.06welterweight
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Filip Tomczak (POL)1.85 vs 1.851.75 vs 1.96middleweight
  Tomáš FIALA (CZE) vs Ondřej PETRÁŠEK (CZE)1.60 vs 2.191.70 vs 2.03lightweight
  Javid BASHARAT (AFG) vs Luca IOVINE (ITA)1.12 vs 5.311.09 vs 6.11bantamweight
  Marek BARTL (CZE) - Michal MOKRÝ (CZE)1.32 vs 3.101.30 vs 3.09lightweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 22 program

  Oktagon 22 program je už v tuto chvíli kompletní včetně časů utkání Oktagon live. Vše nasvědčuje tomu, že tento Oktagon živý přenos zdarma bude vážně stát za to. Nejen co do kvality, ale také kvantity zápasů. Na seznamu účastníků zveřejněných organizací Oktagon je nyní 24 jmen, 12 v kategorii Prelims, 12 na hlavní kartě. 20 mužů a 4 ženy se těší do boje.

  Třetí šanci na vítězství v sérii Oktagon dostává Francouz Alex Lohoré. Tohoto borce znají fanoušci MMA hlavně jako vyzyvatele Karlose Vémoly v Oktagonu 20. Šlo o nouzové řešení, protože původně plánovaný zlatý hřeb večera zápas mezi Buchingerem a Paradeiserem byl zrušen. Organizátoři potřebovali vyplnit program zápasem, který by byl pro diváky neméně atraktivní.

  Alex Lohoré Oktagon

  Sáhli po osvědčené značce jménem Karlos Vémola a k němu připojili francouzského bijce tmavé pleti. Byl to dobrý krok. Lohoré Vémolu prověřil, potvrdil své kvality na zemi a velkou výdrž. Ačkoliv si Vémola zápas nakonec pohlídal na body, Francouz nedovolil ukončení na submisi. To se ostatně nepovedlo v případě Lohorého ještě nikomu. Pozvánka na Oktagon 22 je zde zasloužená.

  Znovu na svou soupeřku čeká Lucia Szabová. Slovenka bojující v kategorii bantamweight má v Oktagonu takovou zvláštní roli – často je tak trochu „plonkovní“, je oznámena jako účastnice bez potvrzené soupeřky. Ta bývá dodána buď na poslední chvíli, nebo vůbec. Určitě by ale bylo skvělé Lucku zase vidět, například v minulém Oktagonu se dočkala a stálo to za to. Pokořila francouzskou olympioničku Rizlen Zouak ve 2. kole.

  Posledním účastníkem je Felix Klinkhammer. Brit je v Oktagonu nováčkem, ještě své kvality českým divákům nepředvedl. Protože bojuje v kategorii welterweight, je možné, že ho pořadatelé postaví proti zmíněnému Lohorému. Možná ale pro oba borce připravují soupeře z Česka nebo Slovenska.

  Zápas Vémola vs Ďatelinka

  Milan Ďatelinka je ve fanouškovské obci Oktagon online velmi oblíben. Přes svůj mladý věk 25 let jej lze označit za veterána Oktagonu. Bojoval v prvních dvou Oktagonech a pak se čas od času znovu objevil, aby předvedl své umění.  Příznivci oceňují jeho urputnost, energii a schopnost vracet se do zápasu z neřešitelně vypadající situace. Odtud pochází jeho přezdívka „Mr. Comeback“. Často připomínaným momentem jeho kariéry je zápas s Václavem Mikuláškem na Oktagonu 13, kde s „Babou Jagou“ Ďatelinka doslova vytřel podlahu. Zápas s Vémolou je pro bezpochyby vrchol kariéry tohoto slovenského borce.

  Zápas Vémola vs Ďatelinka

  O Vémolovi toho bylo napsáno už hodně. Proč poutá Terminátor tolik pozornosti, to je naprosto zjevné. Tento borec má na svém kontě řadu titulů v různých váhových kategoriích, a to jak v českých, tak i britských organizacích.

  Navíc je to miláček médií. Pro sázkové kanceláře je Vémola jasným favoritem. A my se k tomuto názoru přidáváme, protože u titulových bitev jsou zkušenosti a schopnost překonávat vypjaté momenty tou klíčovou ingrediencí.

  Tip na vítěze
  Zápas Vémola vs Ďatelinka
  1.25 vs 3.56

  Zápas Růžička vs Kareta

  Až Karlos Vémola ukončí kariéru, novou celebritou sportu by se mohl stát Tadeáš Růžička. Je to velice talentovaný bojovník, který si získal pozornost hlavně svým působením v Oktagon Underground. Deklasoval zde Le Syho, Gubu, Dyka a Nováka a stal se UDG králem.

  23letý chlapík je navíc je mistrem světa v Muaythai organizace IFMA, světovým šampionem K1 organizace WAKO a profesionálním mistrem ČR v Muaythai. Vedle svých sportovních kvalit si umí získat pozornost médií. Fanoušky fascinuje jeho životní příběh. Je to kluk z ulice, který si svůj úspěch odmakal. A nebojí se vypustit do médií ostrá prohlášení, která budí kontroverze.

  Zápas Růžička vs Kareta

  Jeho soupeřem bude Polák Dawid Kareta, který je velkou neznámou. Mezi profíky má tři zápasy s bilancí 2:1. Rodák z Těšína je především zemař a bude usilovat o to, aby Růžička dlouho nestál na nohách.

  My ale myslíme, že se mu to nepodaří. Věříme Růžičkovi – nová hvězda Oktagonu se bude chtít představit ve velkém stylu.

  Tip na vítěze
  Zápas Růžička vs Kareta
  1.40 vs 2.73

  Oktagon další zápasy

  Z dalších zápasů upozorňujeme na duel Jana Malacha a Roberta Pukače a to hlavně z toho důvodu, že zde nesouhlasíme s kurzem sázkových kanceláří. „Diamantový Čávo“ Pukač totiž nemá zrovna dobré období kariéry. Kdo sledoval Oktagon živý přenos zdarma v listopadu, ten viděl, jakou nakládačku mu připravil Jozef Wittner. Předtím Pukače na Oktagonu porazil další krajan, Samuel Krištofič. Naopak Malach má dobrou fazónu, má sebevědomý projev, umí bojovat v postoji a soupeřův styl by mu mohl sedět.

  Velkou kvalitu by měl předvést afghánský objev Javid Basharat, který má fantastickou bilanci 10:0 a všechno před limitem. Luca Iovine by na akci Oktagon Brno neměl být těžký soupeř.

  Skoro na rok přesně od původně ohlášeného termínu se utkávají Pavel Salčák s Ondřejem Raškou. Ti dva si to měli rozdat na Oktagonu 14. března 2020. Byl to ten Oktagon, který musel být zrušen z důvodu prvního výskytu nemoci Covid-19 a vyhlášení nouzového stavu. Nyní je konečně čas změřit síly. Větším favoritem je Salčák.

  Carlos Vémola

  Prize money pro vítěze

  Prize money pro vítěze jednotlivých Oktagon klání se pohybují v řádě tisíců EURO. Zcela detailní přehled odměn organizátoři vydávat nechtějí, ale ví se například to, že u minulého turnaje Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Své konto v přepočtu o 260 000 korun obohatil Slovák Milan Paleš.

  Platí samozřejmě, že zvučnější jména berou více. Ale peníze nejsou jediným lákadlem. Dříve málo známý Francouz Alex Lohoré si účast na Oktagonu 20 jistě nemohl vynachválit. Karlose Vémolu sice neporazil, ale srdnatým výkonem si vysloužil pozornost. Na Instagramu získal asi 5 tisíc nových fanoušků. To je svým způsobem také kapitál, který se dá zpeněžit. Přinejmenším má tento bojovník otevřené dveře k dalším turnajům.

  Nenechte si uniknout Oktagon 22 Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si na své oblíbence vsadit. Pro nově registrované hráče připravila sázková kancelář Tipsport bonus ve výši 150 Kč + až 50 000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu.

  Tipsport Oktagon 22 akční kód

  Historie

  Historie turnajů Oktagon se začala psát roku 2016. Zakladatelé a majitelé organizace Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný přišli s nápadem organizovat turnaje v bojových sportech ve velkých arénách Česka a Slovenska, a to několikrát do roka. V prvních dvou letech docházelo k pravidelnému střídání turnajů v Praze a Bratislavě. Poté se šampionáty podívaly i do jiných měst: Ostravy, Košic nebo Šamorína. Poslední rok kvůli koronavirovým opatřením zůstává hala v Brně na Sportovní výhradním místem konání.

  Novotný a Neruda otevřeli rovněž Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci naleznou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity. Stránky Oktagonu jsou tedy hojně navštěvované nejen fanoušky, kteří hledají Oktagon live stream, tak obecně všemi, co aktivně provozují bojové sporty nebo mají zájem o kulturu těla.

  Často kladené dotazy

  Neexistuje žádná legální způsob, jak sledovat Oktagon live stream zdarma. Nicméně velmi přístupná je cesta registrace na stránkách Tipsportu. Uživatel si otevře hráčské konto a vsadí tiket za 30 Kč. To postačuje k tomu, aby měl klient přístupný přenos sportovních událostí. Není to jen Oktagon živý přenos zdarma, ale take streamy fotbalových a hokejových utkání či jiných sportovních akcí.

  Je možné jej sledovat na Tipsport TV, pokud jste aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. Předplatné ale stojí 10 €.

  Doposud jedinou televizní stanicí, která projevila aktivní zájem vysílat duely Oktagonu, ať už živě nebo ze záznamu, byla O2 TV. Ta ale živé přenosy nabízí spíše výjimečně. K dnešnímu dni nepotvrdila zájem o Oktagon 22.

  Všechny turnaje lze sledovat na Tipsport TV, pokud jste aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. PPV neboli platba za shlédnutí stojí 10 euro, pokud si službu objednáte s předstihem. Co se týče televizních stanic, doposud jedinou, která projevila aktivní zájem vysílat duely Oktagonu, byla O2 TV. Ta ale živé přenosy nabízí spíše výjimečně. K dnešnímu dni nepotvrdila zájem o Oktagon 22.

  Ano, představení Karlose Vémoly, Attily Végha a dalších hvězd si můžete pustit živě i na tabletu nebo na mobilu. Umožňuje to jak Oktagon TV, tak i TV Tipsport.

  Ta nejlepší utkání v rámci každého Oktagonu si můžete prohlédnout na YouTube kanálu organizace Oktagon MMA.

  Záznamy zápasů Oktagonu jsou ke shlédnutí zcela zdarma na YouTubu, jsou zveřejňovány zhruba týden po skončení Oktagonu.

  Sledujte Oktagon 22 živě zdarma přes live stream. Další turnaj můžete sledovat měsíc poté, co jsme opustili kolbiště té nejlepší MMA show v České republice. Už osvědčená Zoner BOBYHALL na Sportovní v brněnském Králově Poli přivítá elitní české, slovenské a zahraniční MMA bojovníky 27. 3. 2021. Opět přinášíme možnosti, jak sledovat Oktagon live stream zdarma. Probereme také Oktagon kurzy, a to zdaleka nejen u nejočekávanějšího duelu mezi Karlosem Vémolou a Milanem Ďatelinkou.

  Mohlo by Vás zajímat

  Oktagon Last Man Standing live stream a kurzy

  27. 02. 2021

  Oktagon last man standing live stream je historický milník v příběhu zvaném Oktagon MMA. Nejpopulárnější organizace bojových sportů představuje nový formát turnaje. Bojovníci proti sobě…