Oktagon MMA 21 živý přenos a kurzy

Přinášíme přehled dostupných live streamů Oktagon 21 a návod jak sledovat zdarma Oktagon živý přenos. Ani v roce 2021 nebude chybět v kalendáři sportovních akcí Oktagon. Vzdor koronavirové pandemii organizátoři chtějí pořádat napínavé turnaje bojových sportů ještě častěji než dříve. První vydání je naplánováno na sobotu 30. ledna 2021. I tentokrát bude k dispozici Oktagon live stream zdarma, i tentokrát budou vypsány Oktagon kurzy. Zpestřete si divácký zážitek sázkou na vaše favority. Využijte náš Tipsport akční kód a získejte na Tipsportu bonus za registraci 150 Kč.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 29. března

Oktagon MMA živý přenos

Protože nadále platí nouzový stav, i tentokrát bude Oktagon MMA živý přenos jedinou šancí vidět zápasy největších es české MMA živě. Oktagon lístky nejsou v prodeji, ale fanoušci už si zvykli, že Oktagon live stream nabízí taky slušný zážitek. Je to konec konců už několikátý Oktagon, který probíhá v tomto krizovém režimu. Motivace bojovníků je i před prázdným hledištěm arény vysoká. Dobře totiž cítí ty tisíce očí, co se k nim upínají skrze obrazovky televizí nebo počítačových monitorů. A také vědí, že vítězství vede k pozvánce na další Oktagon. Můžou si rovněž vybojovat účast na jiných turnajích MMA. Skutečně je o co bojovat!Každý úder, každý vítězný výkřik i bolestné zaskučení opět uslyšíte na Oktagon live stream zdarma. Oktagon 21 live najdete na tradičních adresách. Oktagon.TV je variantou pro ty nejnáročnější. Pokud si zaplatíte PPV členství neboli pay per view nyní, zaplatíte 10 euro.

Digitální vstupenka do světa Oktagon.TV zaplacená v den turnaje už je dražší – 13 euro. Za tyto peníze ale dostanete nejen Oktagon 21 live stream, ale slušnou porci dalšího programu ze světa Oktagonu.

Jinak je k dispozici rovněž Oktagon live stream na Tipsport TV. Tipsport je jedním z partnerů turnaje a svým klientům tradičně odvysílá všechny zápasy. Navíc oproti Oktagon TV je tento stream pro registrované uživatele zdarma! Opět velmi nejisté je spojení televize O2 Oktagon. Tato placená televizní stanice nabízí zápasy Oktagonu jen někdy a většinou o tom bývá rozhodováno až těsně před turnajem.

Oktagon 21 živý přenos

Oktagon 21 kurzy

Oktagon 21 kurzy jsou už teď vypsány. Největší pozornost budí pochopitelně zápas dvou velkých hvězd tohoto Oktagonu. V duelu Ronalda Paradeisera a Ivana Buchingera sázkové kanceláře a také samotní tipující více věří zkušenějšímu muži. Na Ivana Buchingera už tři týdny před začátkem Oktagonu Tipsport registroval velké množství vsazených tiketů.

Ale jsou zde i jiné zajímavé duely. Hned dvakrát budeme svědky „federálních“ soubojů. Čech proti Slovákovi, to bude příběh zápasů Konrád vs Kvasnica a Boráros vs Juráček. Do osmiúhelníkové arény vstoupí také dámy. V prosinci 2020 prožila vítězný návrat do českého MMA asi slavná zástupkyně bantamweight Lucie Pudilová. Teď jí organizátoři našli coby soupeřku zkušenou Polku Martu Waliczek. Velmi atraktivní bude také souboj z kategorie catchweight mezi bývalými judistkami Lucií Szabovou a Rizlen Zouak. Následuje přehled kurzů a Oktagon program, poté se budeme věnovat nejdůležitějším zápasům více do detailu.

Zápas turnaje Oktagon 21Kurz TipsportKurz FortunaTřída
Ronald PARADEISER (SVK) vs Ivan BUCHINGER (SVK)2.41 vs 1.502.29 vs 1.55Lightweight
Leandro SILVA (BRA) vs Alex LOHORÉ (FRA)1.55 vs 2.291.51 vs 2.39Catchweight 80 Kg
Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Marta WALICZEK (POL)1.45 vs 2.551.45 vs 2.55Bantamweight
Gábor BORÁROS (SVK) vs Matúš JURÁČEK (CZE)1.67 vs 2.081.85 vs 1.85Welterweight
Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Rizlen ZOUAK (FRA)1.35 vs 2.941.26 vs 3.48Catchweight 62 Kg
Filip MACEK (CZE) vs Vasilev Konstadin ENEV (BUL)1.30 vs 3.211.33 vs 3.04bantamweight
Máté KERTESZ (HUN) vs Christian JUNGWIRTH (GER)1.45 vs 2.551.45 vs 2.55Welterweight
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Romain DEBIENNE (FRA)1.20 vs 4.041.25 vs 3.56Middleweight
Tereza BLEDÁ (CZE) vs Judyta RYMARZAK (POL)1.10 vs 5.811.10 vs 6.02Flyweight
Branislav ZUZÁK (SVK) vs Michal GLOS (SVK)2.11 vs 1.651.90 vs 1.80Middleweight
Michal KONRÁD (CZE) vs Igor LUKAČOVIČ (SVK)1.15 vs 4.731.16 vs 4.57Catchweight 66 Kg

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

Oktagon 21 program

Oktagon 21 program má hrubou, nikoli definitivní podobu. Oktagon MMA je akce tvrdých chlapů a žen, ale pořád jsou to lidi a vždy může na poslední chvíli někdo odpadnout. Zkušenosti z posledních Oktagonů ukazují, že se tak bohužel děje pravidelně.

V případě Oktagonu 21 mají velkou motivaci například Ronald Paradeiser a Lucie Szabová, kteří měli startovat už na minulém Oktagonu. Bohužel jim ale organizátoři na poslední chvíli nenašli soupeře. Také Lucie Pudilová Oktagon 20 musela vynechat, nyní je ale připravena. Tato největší osobnost české ženské MMA nyní strhne ještě více pozornosti, než by bývala získala v předchozím Oktagonu. Tam totiž všechny zajímal především duel Karlose Vémoly a Francouze Alexe Lohorého. Kromě toho má před sebou bitvu s těžkou soupeřkou.

Atraktivní duely Pudilové a Waliczek, Szabové a Zouak a Brazilce Leandra Silvy s Petrem Knížetem určitě přijdou na řadu v druhé polovině Oktagonu. Oktagon 21 live stream ale bude skoro jistě završen zápasem, který slibuje vůbec největší kvalitu. Bitva dvou gigantů kategorie lightweight Paradeiser vs Buchinger.

Zápas Oktagon 21 (30.01.2021)Plánovaný začátek
Filip MACEK (CZE) vs Vasilev Konstadin ENEV (BUL)po 18:00
Máté KERTESZ (HUN) vs Christian JUNGWIRTH (GER)po 18:00
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Romain DEBIENNE (FRA)po 18:00
Tereza BLEDÁ (CZE) vs Judyta RYMARZAK (POL)kolem 18:00
Branislav ZUZÁK (SVK) vs Michal GLOS (SVK)kolem 18:00
Michal KONRÁD (CZE) vs Igor LUKAČOVIČ (SVK)kolem 18:00
Lucie SZABOVÁ (SVK) vs Rizlen ZOUAK (FRA)kolem 20:00
Gábor BORÁROS (SVK) vs Matúš JURÁČEK (CZE)kolem 20:00
Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Marta WALICZEK (POL)kolem 20:00
Leandro SILVA (BRA) vs Alex LOHORÉ (FRA)po 20:00
Ronald PARADEISER (SVK) vs Ivan BUCHINGER (SVK)po 20:00

Zápas Paradeiser vs Buchinger

Největšími jmény slovenské MMA jsou Attila Végh, talentovaný Ľudovít Klein a Ivan Buchinger. 34letý zápasník bojoval po celé Evropě a utkal se také s Connorem McGregorem, dnes jednou z největších hvězd UFC. Právě zápas se slovenským „Bucharem“ McGregora katapultoval k jeho úžasné kariéře. Památné střetnutí z roku 2012 tehdy mělo rozhodnout o tom, kdo získá mistrovský pás organizace Cage Warriors. Ir, tehdy ještě bez svých ikonických tetování, se do Buchingera pustil jako zvíře. Vyválčil titul, vzápětí přestoupil do UFC a stal se globální superstar.

Paradeiser vs Buchinger

Buchinger ale nezahořkl. Jeho kariéra byla nadále velmi solidní. Zakotvil v ruské organizaci M-1 Global, kde získal titul v muší váze. Nyní se vrací nazpět a do klece Oktagonu ho doprovází velká očekávání. Zkušený Slovák ale nepatří mezi ty, které by měl tlak nějak rozhodit. Čeká ho 23letý krajan Ronald Paradeiser. Talentovaný zápasník se vyznačuje v soukromí velkou pokorou a inteligencí. V kleci jej ale zdobí chirurgicky přesné údery a skvělé headkicky. Před zápasem bude Paradeiser o soupeři určitě mluvit ve velké úctě, možná jej také označí jako jeden ze svých idolů. Jakmile ale rozhodčí odstartuje zápas, nenechá Buchingerovi nic zadarmo.Čeká nás velký zápas talent versus zkušenosti. Buchinger ještě v nedávné době porážel mnohem větší a silnější kalibry, proto věříme, že si s Paradeiserem poradí.

Tip na vítěze
Zápas Paradeiser vs Buchinger
2.41 vs 1.50

Zápas Pudilová vs Waliczek

Lucie Pudilová se u českých fanoušků těší velké úctě. Důvody jsou jasné. Od roku 2017 do 2020 bojovala jako první Češka v UFC, čili v nejprestižnější organizaci na světě UFC. Připsala si zde 2 vítězství a zanechala silný dojem. Kdo viděl jakýkoli zápas Lucie, ten ví, že jde o tvrďačku, která by raději v kleci vypustila duši, než aby prohrála. Své fanoušky nezklamala ani při svém návratu na domácí arény. Přivítal ji Oktagon Brno s pořadovým číslem 19, který se uskutečnil v prosinci 2020. Lucie Pudilová UFC matadorka se zde utkala se Švédkou Cornelií Holm. Ač seveřanka ukázala obrovskou sílu, Pudilová v dramatickém zápase zvítězila.

Pudilová

Čeští diváci MMA předpokládají, že Polka Waliczek bude slabší kalibr. Možná je ale zneklidní zprávy z Polska – naši severní sousedé sázejí jako diví na svoji zástupkyni. Waliczek zápasící v kickboxu a MMA je šampionkou organizací FEN a Battle on Volga. Patří k tomu typu zápasnic, které se v kleci proměňují v bestii. Pozornost vzbudilo video ze zápasu z května 2018, kdy div nerozsápala Rusku Karinu Vasilenko. Jako by se v tomto střetnutí projevila tradiční nenávist Poláků vůči Rusům. Uvidíme, jak Waliczek smýšlí o České republice a o Češích. Protože se narodila v nedaleké Bielsko-Biale, určitě naši zemi hodněkrát navštívila.

Nesdílíme optimismus českých fanoušků. Waliczek bude velmi obtížnou soupeřkou.

Tip na vítěze
Zápas Pudilová vs Waliczek
1.45 vs 2.55

Oktagon další zápasy

Také Oktagon další zápasy zní velmi slibně. Za jeden z nejzajímavějších zápasů označuje organizátor Oktagonu Ondřej Novotný možná trochu překvapivě střetnutí Slováků Ryšavého a Štrbáka. Je to zápas lightweight, kde v hlavní roli bude obratnost, rychlost a svižné údery. Miroslav Štrbák předvedl dechberoucí bitvu 15. února 2020 s Mateuszem Legierskim. Proti němu se postaví Karol Ryšavý, který vystoupí už na pátém Oktagonu. Zatím vyhrál vše až na souboj s nebezpečným Paradeiserem. Určitě toho lituje, protože nebýt této porážky, možná by legendu Buchingera vyzval právě on. Proti Štrbákovi si bude chtít spravit reputaci.

Oktagon další zápasy

Ještě větší zkušenosti z Oktagon klece než Ryšavý má Maďar Máté Kertesz. Má za sebou 5 představení v Oktagon a jedno v rámci Oktagon prime. Jeho tvrdý styl, vynikající boj v postoji a pěstní přestřelky jsou fanouškům Oktagonu už dobře známé. Nedávno ale překvapil tím, že začal experimentovat s veganskou stravou. Kertesze mrzí zápasy MMA v Oktagonu s Davidem Kozmou, které oba prohrál. Obhájit se chce proti Portugalci Carvalhovi. Kurzy mu věří, ale my bychom možná vsadili na papírového outsidera. Bruno Carvalho má za sebou bohatou kariéru v kick boxu, kde zápasil s těmi nejlepšími z nejlepších. Je to řízek, který většinu zápasů ukončil stylem K.O. Nedávno přestoupil do MMA, kde si zatím vydržuje bilanci 4 vítězství, 0 porážek.

Nestává se často, aby zápasy Oktagon live ozdobila svojí účastí olympionička. V Oktagonu 21 se ale představí 34letá Rizlen Zouak, která reprezentovala Francii v judu. Už jen to, že v zemi zaslíbené judu byla Zouak ve své váhové kategorii jedničkou, o něčem svědčí. Teď bude zatápět Lucii Szabové, která je sama bývalou judistkou. I tento zápas může patřit mezi klenoty Oktagon 21 live stream.

Prize money pro vítěze

Pro bojovníky, kteří se v sobotu 30. ledna v kleci porvou do krve, není prize money pro vítěze tou hlavní motivací. Oktagon 21 je, stejně jako předchozí vydání tohoto turnaje, symbolem prestiže. Na tuzemské scéně jde o TOP akci, kterou mají v kalendáři červeně zakroužkovanou všichni příznivci MMA. A vítězství na turnaji Oktagon otevírá dveře k dalším ostře sledovaným akcím i mimo hranice Česka a Slovenska.

Nenechte si uniknout Oktagon 20 Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si na své oblíbence vsadit. Pro nově registrované hráče připravila sázková kancelář Tipsport bonus ve výši 150 Kč + až 50 000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu. Pokud vsadíte a vyhrajete, můžete si odměnu nechat rovnou poslat na váš bankovní účet.

Tipsport Oktagon 21 bonus na vklad

Historie Oktagonu

Co dělá Oktagon Live tak výjimečným? Je to jediná akce svého druhu v Česku a na Slovensku. Projekt doslova ze země vydupali Ondra Novotný a Palo Neruda. Marketingový génius a organizační talent Neruda a tvář projektu Novotný, který baví diváky svými vstupy během turnaje, zvládli nemožné. Dokázali turnaje bláznů zápasících v kleci přenést do řady velkých hal v Česku a na Slovensku. Klíčovým okamžikem byl Oktagon 10. Ten v majestátní pražské O2 areně sledovalo více než 10 000 lidí. A ti dva se nezastavili ani v době, kdy se ostatní sportovní akce pod vlivem Covid-19 jedna po druhé rušily. Oktagon žije a zdá se být silnější než kdy dřív. Možná dojde na přání Ondřeje Novotného a akce časem expanduje i za hranice Česka a Slovenska. Do té doby si ale vychutnávejme napínavé turnaje v našich krásných českých a slovenských halách.

Historie turnajů Oktagon se začala psát roku 2016. Zakladatelé a majitelé organizace Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný přišli s nápadem organizovat turnaje v bojových sportech ve velkých arénách Česka a Slovenska, a to několikrát do roka. V prvních dvou letech docházelo k pravidelnému střídání turnajů v Praze a Bratislavě. Poté se šampionáty podívaly i do jiných měst: Ostravy, Košic nebo Šamorína. Časem byl otevřen rovněž Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci naleznou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity.

30. ledna 2021 se uskuteční první Oktagon s pořadovým číslem 21. Ač se tentokrát nepředstaví zářivá hvězda tohoto sportu Karlos Vémola, fanoušci MMA se těší. Ve výběru zápasníků nechybí obrovské hvězdy a zajímaví talenti. Na nás všechny čeká večer atraktivních zápasů. Vyhraďte si tento termín, aby vám nic neuniklo. 30. ledna uvidíte Oktagon online na Oktagon TV nebo na Tipsportu.

Rada na závěr

A jaká je naše rada na závěr? Nechte se inspirovat naším rozborem a vsaďte na zápasy Oktagon 21. Doporučujeme sázkovou kancelář Tipsport, která kromě vstupního bonusu zaujme i výhodnými kurzy.

ČASTÉ DOTAZY K LIVE STREAMU OKTAGON


Live stream Oktagon 21 je opravdu zdarma pouze na TV Tipsport. Pokud chcete více informací o tom jak TV tipsport funguje přečtěte si naše hodnocení.

Živý přenos od Oktagon.tv stojí 12.99€ za každý turnaj.

Program živého live streamu je totožný. Divák uvídí tentýž přenos na Oktagon.tv a TV Tipsport

Přinášíme přehled dostupných live streamů Oktagon 21 a návod jak sledovat zdarma Oktagon živý přenos. Ani v roce 2021 nebude chybět v kalendáři sportovních akcí Oktagon. Vzdor koronavirové pandemii organizátoři chtějí pořádat napínavé turnaje bojových sportů ještě častěji než dříve. První vydání je naplánováno na sobotu 30. ledna 2021. I tentokrát bude k dispozici Oktagon live stream zdarma, i tentokrát budou vypsány Oktagon kurzy. Zpestřete si divácký zážitek sázkou na vaše favority. Využijte náš Tipsport akční kód a získejte na Tipsportu bonus za registraci 150 Kč.

Mohlo by Vás zajímat

Oktagon Last Man Standing live stream a kurzy

27. 02. 2021

Oktagon last man standing live stream je historický milník v příběhu zvaném Oktagon MMA. Nejpopulárnější organizace bojových sportů představuje nový formát turnaje. Bojovníci proti sobě…

Cashout

Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

Daň z výhry 2023

V následujícím článku se podíváme podrobněji na daň z výhry 2023. Nezapomeneme i na téma zdanění kurzových sázek. Nový daňový balíček, , který vstoupil v…

Live sázky

Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…