Oktagon MMA 20 živý přenos a kurzy

Přehled dostupných live streamů Oktagon 20. Návod jak sledovat zdarma Oktagon 20 živý přenos. Ve středu 30. 12. uzavře Oktagon 20 kalendář sportovních akcí roku 2020. Oktagon online stream přinesl v roce 2020 řadu úžasných zápasů, a to nejlepší zřejmě přijde na samý závěr. Nalaďte den před Silvestrem Oktagon live stream zdarma a fanděte! Zdarma HD živé přenosy nabízí Tipsport TV. Doporučujeme zpestřit si divácký zážitek sázkou na vaše favority. U Tipsportu máte bonus za registraci 150 Kč.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 25. března

Oktagon MMA živý přenos

Oktagon MMA živý přenos se v roce 2020 představuje už po páté v brněnské Zoner BOBYHALL. Oktagon lístky nebyly ani jednou k dispozici, protože všechny turnaje poznamenala koronavirová opatření. O to více je třeba poděkovat organizátorům, že se na to nevykašlali. Zápasy MMA se dají dobře vychutnat i doma v televizi, případně na monitoru počítače. Uslyšíte každý tvrdý úder, každý vítězný výkřik i bolestné zaskučení, uvidíte krev v jasných barvách.Oktagon live stream poběží na tradičních adresách. Naladit můžete buď Oktagon TV, nebo TV Tipsport. Pro sázející této české sázkové kanceláře je již tradičně k dispozici kvalitní Oktagon live stream zdarma. Oficiální přenos Oktagon online doporučujeme zvláště náročným divákům. PPV členství čili jakási digitální vstupenka vás vyjde dráže, cca na 13 euro. Kromě samotného turnaje Oktagon Brno máte ale k dispozici hodně další kvalitní podívané ze světa MMA. A samozřejmě tím podpoříte organizátory turnaje.

Oktagon 20 živý přenos

Oktagon program bude 30. prosince nabitý. Znovu se ukáže Karlos Vémola, kterému organizátoři vybrali jako soupeře francouzského bijce se zkušenostmi z Cage Warriors, Alexe Lohorého. Dále se konečně českému publiku ukáže legenda – fenomenální Ivan „Buki“ Buchinger. V kategorii middleweight změří síly dvojice Ďatelinka – Hošek. Představí se také ty nejlepší bojovnice z kategorie Bantamweight, Szabová či Švormová. A tak dále.

Zapomeňte na pohádky a vyčpělé televizní estrády. Skvělou show můžete vidět na vaší obrazovce den před Silvestrem, na Oktagon.TV nebo TV Tipsport. Kupte do zásoby křupky a dobré pití, pozvěte přátele. Tenhle zážitek musíte s někým sdílet. A vsaďte si na vaše favority. Poradíme vám, kde.

Oktagon 20 kurzy

Oktagon 20 kurzy jsou už teď vypsány. Na hlavní kartě figuruje 8 zápasů, jako poslední byl dopsán duel Karlose Vémoly s Alexem Lohorém. Půjde rozhodně o sázkařsky nejvděčnější event. Oktagon program však stále nemusí být kompletní. Probíhá diskuze, jestli nenastoupí Lucia Szabová, která před měsícem triumfálně deklasovala Litevku Petkevičiūtė. Fanoušci s napětím očekávají, jestli se také znovu neobjeví Lucie Pudilová UFC matadorka. Ta zažila na Oktagonu 19 velký návrat. Pudilová tehdy v dramatickém utkání porazila Švédku Cornelii Holm a symbolicky se vrátila na českou scénu.

Už současná nabídka ale slibuje velké zápasy zvučných MMA jmen. Můžete si už teď připravit váš sázkařský tiket. Pokud tápete, kteří zápasníci mají více zkušeností, kdo má aktuálně lepší formu a komu by prostředí Oktagon 20 live mělo více sedět, poslouží vám náš průvodce.

Zápas turnaje Oktagon 20Kurz TipsportKurz FortunaTřída
Karlos VÉMOLA (CZE) vs Alex LOHORÉ (FRA)1.25 vs 3.701.25 vs 3.56middleweight
Viktor PEŠTA (CZE) vs Ildemar ALCÂNTARA (BRA)1.20 vs 4.041.20 vs 4.04Light Heavyweight
Milan Ďatelinka (SVK) vs David HOŠEK (CZE)1.35 vs 2.941.40 vs 2.73middleweight
Leo Brichta (CZE) vs Matouš KOHOUT (CZE)1.30 vs 3.211.33 vs 3.04lightweight
Miroslav BROŽ (CZE) vs Jan MALACH (CZE)1.85 vs 1.851.96 vs 1.75Catchweight 74 Kg
Roman PAULUS (SVK) vs Tomáš ZAJAC (SVK)1.35 vs 2.941.36 vs 2.89lightweight
Václav HOLOTA (CZE) vs Christian JUNGWIRTH (GER)1.45 vs 2.551.46 vs 2.52Welterweight
Magda ŠORMOVÁ (CZE) vs Ewelina WOŹNIAK (POL)1.35 vs 2.941.37 vs 2.85Strawweight
Daniel ŠKVOR (CZE) vs Oumar SY (FRA)1.25 vs 3.561.33 vs 3.04Light Heavyweight
Tomáš FIALA (CZE) vs Said Salambek ELDERBIEV (GER)1.75 vs 1.961.70 vs 2.03lightweight
Daniel HROMEK (SVK) vs Jan FAJK (CZE)1.90 vs 1.801.90 vs 1.80Welterweight

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

Oktagon 20 program

Oktagon 20 soupiska zápasů má hrubou, nikoli definitivní podobu. Oktagon MMA je akce tvrdých chlapů a žen, ale pořád jsou to lidi a vždy může na poslední chvíli někdo odpadnout. Zkušenosti z posledních Oktagonů ukazují, že se tak bohužel děje pravidelně.

V případě Oktagonu 20 ale s největší pravděpodobností budou spíše zápasy přibývat. K níže uvedeným naplánovaným duelům by se mohly přidat zápasy Slováků Lucie Szabové a Ronalda Paradeisera. Jestli tentokrát poctí česká šampionka Lucie Pudilová Oktagon svojí účastí, to zatím není jisté. Zatím jako poslední byl dopsán duel Karlose Vémoly a Alexe Lohorého. Jde o zápas o titul, proto je logicky zařazen do programu jako poslední.

Zápas Oktagon 20 (30.12.2020)Plánovaný začátek
Daniel HROMEK (SVK) vs Jan FAJK (CZE)18:10
Tomáš FIALA (CZE) vs Said Salambek ELDERBIEV (GER)18:25
Daniel ŠKVOR (CZE) vs Oumar SY (FRA)18:40
Magda ŠORMOVÁ (CZE) vs Ewelina WOŹNIAK (POL)18:55
Václav HOLOTA (CZE) vs Christian JUNGWIRTH (GER)19:10
Roman PAULUS (SVK) vs Tomáš ZAJAC (SVK)20:10
Miroslav BROŽ (CZE) vs Jan MALACH (CZE)20:25
Leo BRICHTA (CZE) vs Matouš KOHOUT (CZE)20:40
Milan ĎATELINKA (SVK) vs David HOŠEK (CZE)20:55
Viktor PEŠTA (CZE) vs Ildemar ALCÂNTARA (BRA)21:10
Karlos VÉMOLA (CZE) vs Alex LOHORÉ (FRA)21:30

Zápas Vémola vs Lohoré

Když Karlos “Terminátor” Vémola na posledním Oktagonu zametl s Babou Jagou Mikuláškem, hlasitě si řekl o soupeře zvučnějšího jména. “Musíte mi začít dávat opravdový fightery,“ řval Terminátor ještě v Oktagonu po zápase, jenž trval přesně 122 vteřin. Na pořádnou výzvu se těšili také fanoušci.Nutno říci, že organizátoři neměli lehký úkol. Mezi Oktagonem 19 a Oktagonem 20 měli jen necelé 4 týdny času a dobří bojovníci nerostou na stromech. Najít v šibeničním termínu důstojného soupeře pro hlavní hvězdu české MMA, to je zkrátka problém. Nejvíce by zápasu o titul slušel duel s kvalitním zahraničním zápasníkem. Jenže situaci ještě zhoršuje současná koronavirová pandemie.

Vémola vs Lohoré

Postupně byla přetřásána jména Viktor Pešta, Leandro Silva a Aziz Karaoglu. Nakonec se z toho vyloupl Francouz Alex Lohoré. Životopis nemá špatný. Absolvoval zápasy v Bellatoru, kde vyhrával, vyhrál titul v Cage Warriors a měl spoustu zápasů. Hrají pro něj zkušenosti, šikovné ruce, hbitost. Alex Lohoré má ale jednu velkou nevýhodu. Skoro celou svoji kariéru bojuje ve váze welterweight. Zápas s Vémolou je ale klasifikován jako middleweight. Musí tedy nějaké to kilo přibrat.

Je velmi těžké, když zápasník lehčí váhy stane najednou proti borci o 7 kilo těžšímu, než je zvyklý. Lohoré bude v nevýhodě. Vémola by měl zvítězit.

Tip na vítěze
Vémola vs Lohoré
1.25 vs 3.70

Zápas Buchinger vs Niedzielski

Jestliže pro Čechy je legendou MMA Vémola, na Slovensku by podobný status mohl mít vedle Attily Végha také Ivan Buchinger. Bývalý šampion uznávaných organizací Cage Warriors a M-1 je jen o pár měsíců mladší než Karlos Vémola. A kariéru má za sebou opravdu parádní. Přes Slovensko, Maďarsko a Ázerbajdžán s odbočkou v anglickém Cage Warriors se dostal do země bojovým sportům zaslíbené – do Ruska. A rovnou do organizace M-1 Global, která se řadí mezi TOP světové MMA organizace.

V roce 2015 jej zastihujeme na vrcholu kariéry, když se stává šampionem M-1 Global v muší váze. I v dalších letech si ale udržuje vysokou úroveň. Loni například zabojoval o titul v rámci evropské organizace KSW. Buchinger nikdy nesoutěžil v UFC, ale to jen proto, že tato organizace neměla před 7 nebo 10 lety ještě tak silný zvuk. V UFC by si tehdy oproti Cage Warriors finančně pohoršil.

Buchinger vs Niedzielski

A třeba by se nikdy nemohl střetnout například s Connorem McGregorem. S irskou superstar Buchinger bojoval na konci roku 2012. McGregor Slováka rychle knockoutoval a právě po tomto zápase přestoupil do UFC vstříc zářivé kariéře.

Nyní je konečně Ivan Buchinger také v Oktagonu. Organizátoři ale vědí, že by slovenského šampiona urazili výběrem slabého soupeře. Proto přichází polský tvrďák Niedzielski, vysoko postavený ve světovém žebříčku lehkých vah. Za poslední 3 roky má 7 vítězných zápasů v řadě. K jeho skalpům patří i v Česku známý Mateusz Strzelczyk.

Půjde o jeden z nejlepších zápasů minimálně tohoto roku. Buchinger má fenomenální boj na zemi, je stále fyzicky na skvělé úrovni. Niedzielského porazí.

Tip na vítěze
Buchinger vs Niedzielski
1.50 vs 2.41

Zápas Ďatelinka vs Hošek

Zápasy Čecha proti Slovákovi mají vždy silný náboj. Zde proti sobě navíc nastoupí borci, kteří tento rok ještě neodbojovali žádný zápas a netají se tím, že mají hlad. Mezi fanoušky MMA má dodnes velkou popularitu Oktagon živý přenos, ve kterém Milan Ďatelinka vytřel podlahu s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem. Zápas netrval ani dvě minuty.

Ďatelinka vs Hošek

Proti žilinské mlátičce nastoupí bomber z pražského RPG Gymu David Hošek. Jde o bývalého boxera, který je velmi dobrý v postoji. To může být pro Ďatelinku těžký soupeř, protože Slovák tradičně hledá způsob, jak oponenta co nejrychleji povalit na zem. Hošek má hrozivě silnou ránu. Nejraději do svého soupeře buší hlava nehlava, když jsou oba na nohách. Stručně řečeno: Čech bude chtít zápas v postoji, Slovákovi bude vyhovovat boj na zemi.

Tento zápas bude oba zápasníky bolet. Více věříme slovenskému bijci Ďatelinkovi.

Tip na vítěze
Ďatelinka vs Hošek
1.35 vs 2.94

Zápas Škvor vs Sy

Oktagon 20 live je zvláštní v tom, že takřka u žádného zápasu není dopředu znám jednoznačný favorit. Do soubojů jsou vybráni více či méně vyrovnaní soupeři. Jedinou výjimkou je zápas Daniela „Deedee“ Škvora, špičkového českého kickboxera. V osmihranné kleci pohlédne do očí francouzskému závodníkovi Oumarovi Sy.

Škvor vs Sy

V Čechovi, který působí jako profesionální trenér bojových sportů a kondice, se skrývá velký talent. To prokázal na turnaji Oktagon Underground 3, kde za 3 minuty lehce porazil Jana Gottvalda. Škvorovi, který miluje akční boj, hodně sedí malé rukavice, s nimiž může zasazovat přesné a bolestivé údery. Po porážce Gottvalda připustil, že ho MMA vlastně může bavit.

Omar Sy také není žádným matadorem. V profesionálním MMA se pohybuje teprve od léta 2019. Dva soupeře knockoutoval a jednoho uškrtil, se skutečně silným bojovníkem se ale ještě neutkal.

Toto utkání by se na Oktagon live stream nemělo moc protáhnout. Škvor Francouze rychle porazí.

Tip na vítěze
Škvor vs Sy
1.25 vs 3.56

Oktagon další zápasy

Zajímavou podívanou by mohla přinést kategorie bantamweight. Utkají se zde dvě rusovlásky. Češka Magda Šormová si udělala jméno na Oktagonu 16, kdy svedla napínavou bitvu s Finkou Grusander. Rozhodčí přisoudili výhru Češce, a tak má zkušená bojovnice z pražského týmu Penta Gym před sebou další šichtu. Polka Ewelina Woźniak bude záludná. Je mladá a zatím nebojovala se soupeřkami výrazných jmen. Předvedla ale velkou pestrost chvatů a úderů a všechny své zápasy vyhrála.

Na druhý pokus se střetne bývalý učitel na základní škole Václav Holota s Němcem Christianem Jungwirthem, zástupcem GERMAN MMA CHAMPIONSHIP. Jejich střetnutí bylo plánováno na Oktagon 18 v listopadu 2020. Nakonec ale fanoušci borce na Oktagon.TV neviděli. Zápas byl odložen. Nyní se česko-německý souboj ale konečně uskuteční, přičemž došlo ke změně kategorie. Místo původní welterweight se Jungwirth s Holotou utkají v rámci light heavyweight.

Brichta vs Kohout

Ostře sledovaná bude také bitva mezi Leem Brichtou a Matoušem Kohoutem. Před půlrokem tito dva muži svedli urputný boj před finále UNDERGROUND #5. Zvítězil Brichta, avšak za cenu zranění, které mu nedovolilo nastoupit do superfinále. A celkovou výhru nakonec slavil právě Matouš Kohout.Po tomto vyhroceném souboji došlo k domluvě, že se Brichta s Kohoutem setkají znovu. A stane se tak den před koncem tohoto kalendářního roku. Ve velké odvetě dvou nezdolných lehkých vah, které trénují v pražských gymech Gorila a Primmat, znovu více věříme Leovi Brichtovi. Jak to ale dopadne, to ukáže až Oktagon 20 live stream.

Prize money pro vítěze

Pro bojovníky, kteří se v sobotu v kleci porvou do krve, není prize money pro vítěze tou hlavní motivací. Oktagon 20 je, stejně jako předchozí vydání tohoto turnaje, symbolem prestiže. Na tuzemské scéně jde o TOP akci, kterou mají v kalendáři červeně zakroužkovanou všichni příznivci MMA. A vítězství na turnaji Oktagon otevírá dveře k dalším ostře sledovaným akcím i mimo hranice Česka a Slovenska.

Nenechte si uniknout Oktagon 20 Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si na své oblíbence vsadit. Pro nově registrované hráče připravila sázková kancelář Tipsport bonus ve výši 150 Kč + až 50 000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu. Pokud vsadíte a vyhrajete, můžete si odměnu nechat rovnou poslat na váš bankovní účet.

Tipsport Oktagon 20 bonus na vklad

Historie Oktagonu

Historie turnajů Oktagon se začala psát roku 2016. Zakladatelé a majitelé organizace Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný přišli s nápadem organizovat turnaje v bojových sportech ve velkých arénách Česka a Slovenska a to několikrát do roka. V prvních dvou letech docházelo k pravidelnému střídání turnajů v Praze a Bratislavě. Poté se šampionáty podívaly i do jiných měst: Ostravy, Košic nebo Šamorína. Časem byl otevřen rovněž Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci naleznou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity.

Navzdory koronavirové nemoci se letos uskutečnilo už 5 Oktagonů. A 30. prosince 2020 přichází další. Navíc jubilejní – Oktagon 20. Všechny výše uvedené zápasy se odehrají bez podpory publika. Ale důležité je, že akce bude. Oktagon online uvidíte na Oktagon TV nebo na Tipsportu.

Rada na závěr

A jaká je naše rada na závěr? Nechte se inspirovat naším rozborem a vsaďte na zápasy Oktagon 20. Doporučujeme sázkovou kancelář Tipsport, která kromě vstupního bonusu zaujme i výhodnými kurzy.

ČASTÉ DOTAZY K LIVE STREAMU OKTAGON


Live stream Oktagon 20 je opravdu zdarma pouze na TV Tipsport. Pokud chcete více informací o tom jak TV tipsport funguje přečtěte si naše hodnocení.

Živý přenos od Oktagon.tv stojí 12.99€ za každý turnaj.

Program živého live streamu je totožný. Divák uvídí tentýž přenos na Oktagon.tv a TV Tipsport

Přehled dostupných live streamů Oktagon 20. Návod jak sledovat zdarma Oktagon 20 živý přenos.Ve středu 30. 12. uzavře Oktagon 20 kalendář sportovních akcí roku 2020. Oktagon online stream přinesl v roce 2020 řadu úžasných zápasů, a to nejlepší zřejmě přijde na samý závěr. Nalaďte den před Silvestrem Oktagon live stream zdarma a fanděte! HD živé přenosy nabízí Tipsport TV. Doporučujeme zpestřit si divácký zážitek sázkou na vaše favority. U Tipsportu máte bonus za registraci 150 Kč.

Mohlo by Vás zajímat

Strategie sázení

Strategie sázení a kurzové sázení je pro sázkaře nejen koníčkem a zábavou, ale také způsobem, jak si přijít na pěkné peníze. Strategií sázení je velké…