Oktagon Last Man Standing live stream a kurzy

Oktagon last man standing live stream je historický milník v příběhu zvaném Oktagon MMA. Nejpopulárnější organizace bojových sportů představuje nový formát turnaje. Bojovníci proti sobě nastupují v rámci knock out systému. Čtvrtfinále, semifinále, finále – to vše nabídne Oktagon last man standing živý přenos během jediného večera, 27. února 2021. HD živý přenos je dostupný na Tipsportu. Tamtéž můžete využít výhodné Oktagon last man standing kurzy. Pokud se zaregistrujete a využijete náš bonusový kód, dostanete bonus za registraci 150 Kč.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 21. září

Oktagon last man standing live stream

Oktagon last man standing live stream, to je ještě více napětí, větší emoce a větší řež, než jsme byli zvyklí. Zatímco klasický Oktagon, naposledy Oktagon 21 live stream, ctí pravidla turnajů UFC, speciální vydání Oktagonu se ohlíží do minulosti. Palo Neruda a Ondřej Novotný, dva lodivodi projektu Oktagon, totiž vzdávají hold tradici kickboxerských eventů K-1. Turnaje K-1 jsou dnes již jen stínem kdysi slavných bojovnických svátků, ale v dobách největší slávy byla série K-1 velkou událostí. Dávno předtím, než se z MMA stal celosvětový fenomén, tedy v 90. letech, fanoušci tohoto sportu hltali přenosy z Tokia. A fandili mužům, kteří jsou dnes považováni za legendy: Peter Aerts, Ernesto Hoost nebo Ray Sefo.

Oktagon last man standing live stream

O projektu K-1 se šířeji rozepisujeme v sekci Historie. V tuto chvíli je ale podstatné to, o jakém formátu turnaje je řeč. V rámci Oktagon online během jediného večera 27. února 2021 fanoušek zhlédne turnaj osmi bojovníků v jedné váhové kategorii. Vítězství v jednom zápase nic neznamená. Úspěšný bijec si ani nestihne vylízat rány a už na něj čeká další soupeř. Je to knock out systém. Oktagon program nabídne v rychlém sledu čtvrtfinále, semifinále a finále. Sedm bojovníků padne, jen jeden se stane šampionem.Tento Oktagon live stream nemá obdoby. Očekávejme úplně jiné výkony. Už jeden zápas je fyzicky i psychicky nesmírně vyčerpávající. Ale zde musí bojovník najít sílu a energii do dalších střetnutí. „Projektem Oktagon underground last man standing chceme jednak vstoupit na nové pole bojových sportů ale především chceme upřít pozornost na fantastický sport a na bojovníky, kteří jsou v Česku a Slovensku na světové úrovni, aniž by o nich kdokoliv věděl,“ říká Ondřej Novotný.

Oktagon last man standing kurzy

Oktagon last man standing kurzy jsou již vypsány alespoň pro těch několik doposud známých duelů. Ačkoliv formát Last Man Standing vyžaduje úplně jinou přípravu než klasický Oktagon, nacházíme na seznamu účastníků známá jména. Marco Novák, Melvin Mané nebo Tomáš Hron, ty všechny jsme již na Oktagon live stream zdarma viděli. Nechybí ale řada zajímavých nováčků. Nejvíce pozornosti poutá Václav Sivák. Mladíkovi, který v rámci výzvy slavně pokořil Luboše Lesáka, by měl tento turnaj sedět. Vždyť nedávno vyhrál mistrovství světa WAKO, nejuznávanější amatérské organizace v K1. Porazil zde například Habashe z Maďarska, trojnásobného mistra světa v profesionálech i amatérech. Sivák je velký talent a na sociálních sítích to od vyhlášení turnaje pořádně vře. Oktagon živý přenos si hodně lidí zapne hlavně kvůli němu.

Václav Sivák Oktagon

Kromě Sivákovy kategorie lightweight jsou ale ohlášeny zápasy v middleweight, heavyweight a dokonce také ženské strawweight. Zde by se měly mimo jiné představit klatovská rodačka Klára Strnadová s kickboxerkou ze Slovenska Monikou Chochlíkovou. Navzdory tomu, že tento Oktagon Brno má zatím vypsáno jen 6 zápasů, program se zdá být bohatý. Nová jména účastníků by brzy měla přibývat v rychlém sledu.

Oktagon online stream – last man standing Kurz Tipsport Kurz Fortuna Třída
Andreas ČEHOVSKÝ (CZE) vs Teo MIKELIC (CRO) 1.50 vs 2.38 1.50 vs 2.38 middleweight
Tomáš HRON (CZE) vs Strahinja MITRIČ (SRB) 1.20 vs 3.94 1.20 vs 3.94 heavyweight
Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Klára STRNADOVÁ (CZE) 1.20 vs 3.94 1.20 vs 4.04 strawweight
Matěj KOZUBOVSKÝ (CZK) vs Sebastián FABŠO (SVK) 1.84 vs 1.84 1.75 vs 1.94 middleweight
Melvin MANÉ (CZE) vs Patrik KRIŽAN (SVK) 1.45 vs 2.53 1.50 vs 2.41 heavyweight
Vladimír MORAVČÍK (SVK) vs Igor DANIŠ (SVK) 1.40 vs 2.68 1.40 vs 2.73 middleweight

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

Oktagon last man standing program

Oktagon last man standing program ještě není znám. Vždyť událost byla zveřejněna na Facebooku teprve 1. února. Kromě výše uvedených dvojic ale do turnaje zasáhnou ještě další bojovníci, kteří už byli ohlášeni, jen ještě nejsou známi jejich soupeři. Pokud si 27. února zapnete Oktagon live stream zdarma, uvidíte například Václava Siváka. Účast tohoto muže byla přetřásána již v souvislosti s Oktagon 21 live, ale tento turnaj Last man standing by mu měl sedět ještě více než klasický Oktagon.

V kategorii lightweight by jeho soupeři mohli být Vladimír Lengál, Michael Krčmář, Milan Paleš nebo zápasy MMA ošlehaný Marco Novák. Ti všichni slíbili svoji účast na akci. Naopak mediálně nejvděčnější bojovníci tentokrát budou chybět. Do klece se tak nepostaví Végh ani Vémola. Ani Lucie Pudilová Oktagon last man standing nevyzkouší.

Zápas Hron vs Mitrič

Z doposud ohlášených duelů hned několik slibuje zajímavou podívanou a patří mezi ně jistě zápas Hron vs Mitrič. Tomáš Hron je matador MMA, a navíc si udělal velké jméno v již několikrát zmíněné organizaci K-1. Nyní se po delší době vrací k českému Oktagonu. A symbolicky do haly ve Sportovní, kterou dobře zná. Tomáš „Rattlesnake" Hron je totiž rodák z Brna.

Hron vs Mitrič Oktagon

Toto utkání bude jednak ukázkou české a srbské školy bojových umění, jednak srovnáním dvou generací. Zatímco Hronovi je 38 let, jeho soupeři je jen 24 let. Strahinja Mitric ale není žádný zelenáč. Je to dvojnásobný šampion Srbska WAKO a bronzový medailista ze šampionátu WAKO K1 2018.

Bude to zápas heavyweight, čili střetnutí dvou velkých pořezů. Kurzy jednoznačně favorizují českého tvrďáka, ale tak lehké to mít Hron nebude. Určitě to nebude jedno rychlé uštknutí českého Chřestýše, spíše čekejme dlouhý a nerovný zápas.

Tip na vítěze
Zápas Hron vs Mitrič
1.20 vs 3.94

Zápas Čehovský vs Mikelic

Také zápas Čehovský vs Mikelic přináší ukázku české a balkánské školy MMA. Tentokrát už si kurzy Tipsportu a Fortuny nejsou tak jisté úspěchem českého borce. Opět nejde o nějakého nazdárka, ale o Andyho Čehovského, dvojnásobného evropského šampiona IFMA. 21letý svěřenec Vlada Moravčíka trénuje momentálně v pražském Primmat gymu po boku Brichty a Kozmy a ladí formu na tento turnaj Oktagon MMA.

Čehovský vs Mikelic Oktagon

Jeho soupeř je zřejmě tím nejlepším, co nabízí současný chorvatský kickbox. Teo Mikelic je amatérský světový šampion WAKO. Dařilo se mu i mezi profesionály. V Kombat League si vybojoval evropský titul. Je mu 28 let a už absolvoval více než 200 bitev. Ostřílený borec, který rozhodně neprodá svoji kůži lacino.

Tip na vítěze
Zápas Čehovský vs Mikelic
1.50 vs 2.38

Oktagon další zápasy

Další známé Oktagon další zápasy nabízí například další pokračování příběhu Melvina Maného. Fanouškům Oktagonu dobře známý Čech s africkými kořeny šokoval všechny vítězstvím nad již zmíněným Tomášem Hronem. Dokázal tak, že mu sedí nejen postoje, ale také takedowny. Poté vyzrál na Robina Fošuma. Jestli sundá také Križana, může se v semifinále nebo ve finále střetnout znovu s Hronem. To by byla velkolepá odveta.

V jediném doposud známém zápase žen Oktagon online stream zaostří na Moniku Chochlíkovou a Kláru Strnadovou. Ačkoliv by si hodně českých fanoušků jistě přálo výhru sympatické bojovnice z Klatov, jednoznačnou favoritkou je Chochlíková. Trenčíňanka patří mezi talenty asociace K-1, tudíž atmosféru turnajů tohoto typu dobře zná. A už na nich nasbírala cenná vítězství.

Slovenské derby Dracula vs Ingwar bude ozdobou kategorie middleweight. Jak Moravčík, tak i Daniš jsou specialisty na Muay Thai neboli thaibox. Kdokoli z nich vyhraje, bude silným kandidátem na celkové vítězství.

Prize money pro vítěze

Speciální motivací jsou prize money pro vítěze. Ty jsou již ohlášeny a motivace to bude obrovská. Kdo ovládne turnaj Oktagon live, ten si odnese 10 000 €. Ostatní účastníci si mezi sebe rozdělí 20 000 €. Celkem 30 000 je v banku, ale třetinu shrábne bojovník, který jako jediný nepozná porážku.

Je to skutečně štědrá odměna, protože běžně si i ti nejlepší borci vydělají „jen” pár tisíc euro za večer. 10 000 € je výhra, za kterou stojí vypustit v kleci duši. Nebude to ale jednoduché. Šampion musí snést rány a kopance ne v jednom, ale hned třech duelech. Dokonce i v rámci MMA jde o ojediněle tvrdou výzvu.

Historie

Co se týče historie organizace K-1, která s tímto konceptem turnajů přišla, ta se pojí s Japonskem. Právě v zemi vycházejícího slunce došlo k založení společnosti specializující se na kickbox a na pořádání celosvětových šampionátů těch nejlepších. Nejdříve je nutné odehrát kvalifikační turnaje, které se konají po celém světě. Poté jsou známa jména elitních bojovníků, kteří se utkají na finálním turnaji. Tato mistrovství měla obrovskou prestiž v 90. letech, kdy se vyprofilovaly legendy jako Ernesto Hoost či Peter Aerts z Nizozemska anebo Andy Hug ze Švýcarska. Z Čechů excelovali Pavel Hakim Majer, Petr Vondráček nebo Jan Soukup.

Úroveň turnajů v novém miléniu trochu klesla hlavně kvůli zpochybňované objektivitě rozhodčích. Ti v určitých zápasech viditelně stranili japonským sportovcům. Koncept události ale neztratil na atraktivitě. To si myslí také Pavol Neruda a Ondřej Novotný, kteří hledají způsob, jak zpestřit program Oktagon.TV. Každý Oktagon živý přenos je sice událostí, ale je zapotřebí zkoušet nové výzvy, aby si projekt Oktagon získal další diváky. Ti si k Oktagonu hledají cestu nejen přes přenosy na Oktagon.TV, ale také na online streamu na Fortuně nebo na Tipsport. V neposlední řadě se bojovníci MMA dostávají také do vysílání O2 TV Oktagon.

Popularita projektu Oktagon je vysoká. Stránky navštěvují nejen pasivní, ale také aktivní zájemci o sport a kulturu těla. Před časem byl proto otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci naleznou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity.

Rada na závěr

Naše rada na závěr je jednoduchá. Jste-li fanoušci netradičních sportovních zážitků, nalaďte si 27. února Fortuna, TV Tipsport online stream anebo přímo Oktagon.TV. Turnaj by měl začít kolem 18:00. U něčeho takového nemůžete chybět. A pokud si vsadíte na vítěze, můžete si kromě sportovního zážitku odnést také zajímavý finanční výdělek.

ČASTÉ DOTAZY K LIVE STREAMU OKTAGON LAST MAN STANDING


Pokud si koupíte přístup PPV na stránkách Oktagon.TV včas, vyjde vás to jen na 9,99 €. Přenos pak budete mít v excelentní HD kvalitě. Slušnou kvalitu nabízí ale také Fortuna TV nebo Tipsport TV. Zde si stačí pouze založit hráčské konto. V případě Tipsport TV vás ke sledování Oktagon live stream zdarma opravňuje vsazený tiket ve výši alespoň 30 Kč. V případě Fortuna TV je nutné disponovat zůstatkem v libovolné výši.

Bohužel, kvůli pokračujícímu nouzovému stavu se turnaj odehraje v brněnském Bobyhall bez diváků. Oktagon lístky nejsou k dispozici.

V tuto chvíli nelze přesně říci, jak dlouho bude turnaj trvat. Protože ale standardní „pyramida" 8 bojovníků znamená 7 zápasů a protože organizátoři počítají se zápasy ve více kategoriích, bude Oktagon last man standing zřejmě delší než standardní turnaje.

Oktagon last man standing live stream je historický milník v příběhu zvaném Oktagon MMA. Nejpopulárnější organizace bojových sportů představuje nový formát turnaje. Bojovníci proti sobě nastupují v rámci knock out systému. Čtvrtfinále, semifinále, finále – to vše nabídne Oktagon last man standing živý přenos během jediného večera, 27. února 2021. HD živý přenos je dostupný na Tipsportu. Tamtéž můžete využít výhodné Oktagon last man standing kurzy. Pokud se zaregistrujete a využijete náš bonusový kód, dostanete bonus za registraci 150 Kč.