Oktagon MMA 18 živý přenos a kurzy

Oktagon 18, svátek všech bojovníků, je tady. Koná se 18. vydání úspěšné akce, která neuhýbá před nikým a před ničím. Dokonce ani před koronavirovou epidemií, která tento rok smetla takřka všechny naplánované sportovní akce. Oktagon, to jsou ale chlapi a ženské z oceli. Opět se to bude v kleci rvát hlava nehlava. A opět můžete být u toho. Prostřednictvím Oktagon online stream můžete všechny zápasy vidět na vlastní oči. A samozřejmě si můžete vsadit. Poradíme vám jak.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 29. března

Oktagon MMA živý přenos

Už tradičně všechny zápasy zprostředkuje Oktagon MMA živý přenos. Fanoušek bojových sportů se může těšit na vstupy Ondry Novotného, který společně s Palem Nerudou vdechl této akci život. Tito dva muži zápasy MMA v Česku a Slovensku neskutečně zpopularizovali. To jejich zásluhou se blázni zápasící v kleci představili i v pražské O2 areně před zraky více než 10 tisíc diváků. Jako dějiště akce Oktagon 18 byl zvolen honosný brněnský stánek Zoner Bobyhall. Z pochopitelných důvodů to bude bez živého publika. Jenže proto je zde právě Oktagon live stream na TV Tipsport. Souboje přinese také Oktagon TV a O2 TV.

Na Tipsportu mohou fanoušci využít také příležitosti live sázení. Dobře vsazený tiket je skvělý způsob, jak si zážitek z MMA zápasů ještě více zpestřit. U Tipsportu dostanou noví hráči při registraci vstupní bonus 150 Kč a 7 dní TV Tipsport zdarma. A za sázku alespoň 30 Kč je jim aktivována TV na 30 dní. Tím pádem nepřijdou ani o mimořádně očekávaný souboj Karlose Vémoly a Václava Mikuláška. Ten proběhne 5. prosince.

Oktagon MMA zivy prenos

Oktagon 18 kurzy

Oktagon 18 kurzy jsou už teď vypsány. Které souboje se u sázejících těší největší oblibě? Ve welterové váze je velmi očekávaným duelem bitva o Slovensko v podání Roberta Pukače a Jozefa Wittnera. Jde o hlavní zápas Oktagonu 18, oba borci patří mezi respektované veličiny tohoto sportu. Vysokou kvalitu bude mít v kategorii lightweight souboj dalších Slováků: Romana Pauluse a Tomáše Zajace.

Na rozdíl od předchozího Oktagonu se tentokrát představí i ženy. Je škoda, že nevystoupí Lucie Pudilová, první Češka, která bojovala v UFC. Její polská soupeřka Marta Waliczek do Česka nepřicestovala kvůli zdravotním problémům. Fanoušci MMA si mohou spravit chuť u souboje talentované Slovenky Lucie Szabové s další Polkou Natalie Baczynské. Zajímavých soubojů ale bude mnohem více. Oktagon kurzy naleznete v tabulce níže.

Zápas turnaje Oktagon 18Kurz TipsportKurz FortunaTřída
Jozef WITTNER (SVK) vs Robert PUKAČ (SVK)2.11 vs 1.652.01 vs 1.70welterweight
Roman PAULUS (SVK) - Tomáš Zajac (SVK)1.40 vs 2.731.41 vs 2.61catchweight
Lucia SZABOVÁ (SVK) - Natalia BACZYNSKÁ (POL)1.20 vs 4.041.25 vs 3.56bantamweight
Daniel DITTRICH (CZE) - Kamil MINDA (POL)1.85 vs 1.852.03 vs 1.70Heavyweight
Leo BRICHTA (CZE) - Mateusz MAKAROWSKI (POL)1.25 vs 3.561.25 vs 3.56welterweight
Matěj PEŇÁZ (CZE) - Patrik JEVICKÝ (SVK)1.17 vs 4.451.20 vs 4.04light heavyweight
Melvin MANÉ (CZE) - Andreas HEGEDÜS (HUN)1.27 vs 3.421.28 vs 3.34heavyweight
Václav HOLOTA (CZE) - Christian JUNGWIRTH (GER)1.75 vs 1.961.77 vs 1.94welterrweight
Pavel HVĚZDA (CZE) - Igor LUKAČOVIČ (SVK)1.70 vs 2.031.70 vs 2.03middleweight
Jan FAJK (CZE) - Michal DUBA (SVK)1.70 vs 2.031.96 vs 1.75welterweight

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

Oktagon 18 soupiska zápasů

Samozřejmě už je připraven jízdní řád neboli Oktagon 18 soupiska zápasů. Přehled všech klání si můžete prohlédnout v následující tabulce. Kupte si do zásoby křupky a nápoje dle vlastních preferencí, a především si vsaďte. Dobré povědomí o možnostech a schopnostech zápasníků MMA se vám mohou bohatě vyplatit. Například loni na Oktagon 15 jeden ze sázkařů vsadil na 9 zápasů z 11 a jeho tiket za pětistovku mu vynesl pohádkových 851 535 Kč. To by určitě nebylo špatné napodobit.

Zápas Oktagon 18Plánovaný začátek
Jan FAJK (CZE) - Michal DUBA (SVK)18:10
Pavel HVĚZDA (CZE) - Igor LUKAČOVIČ (SVK)18:25
Václav HOLOTA (CZE) - Christian JUNGWIRTH (GER)18:40
Melvin MANÉ (CZE) - Andreas HEGEDÜS (HUN)18:55
Matěj PEŇÁZ (CZE) - Patrik JEVICKÝ (SVK)19:10
Leo BRICHTA (CZE) - Mateusz MAKAROWSKI (POL)19:20
Daniel DITTRICH (CZE) - Kamil MINDA (POL)20:00
Lucia SZABOVÁ (SVK) - Natalia BACZYNSKÁ (POL)20:15
Roman PAULUS (SVK) - Tomáš Zajac (SVK)20:30
Jozef WITTNER (SVK) vs Robert PUKAČ (SVK)20:45

Zápas Wittner vs Pukač

Pravděpodobně nejvíce diváků bude hltat Oktagon live přenos zápasu Jozefa Wittnera a Roberta Pukače. Tento duel by měl přinést vůbec největší kvalitu. Oktagon Brno zdaleka není první příležitostí, kde se tito borci střetávají. Oba mají velmi bohatou historii zápasů MMA. Jenom v rámci Oktagonu se každý z nich představí počtvrté. A pamětníci vědí, že všechny jejich zápasy stojí za to.

Sázkové kanceláře dávají větší šanci zkušenějšímu z dvojice, Robu „Diamantovému Čávu” Pukačovi. Je velmi výbušný, ale nikoli zbrklý. Rány pěstí sází s klinickou přesností. Dravost, odhodlání, vůle a vítězná povaha, to vše hraje v Pukačův prospěch. Proti němu stojí Wittner, který má vynikající fyzický fond a podle vlastních slov „převyšuje Pukače v každém aspektu“. Pozornost zaslouží Wittnerovy statistiky: 12 vítězství v MMA zápasech a jen 2 porážky. Pokud už s někým prohrál, byla to skutečná kapacita. V rámci Oktagon turnajů to byl loni obávaný Máté Kertesz.

Oktagon Wittner vs Pukac

Pikantnost tohoto klání ještě zvyšuje tradiční rivalita mezi Bratislavou a Košicemi. Zatímco Diamantový Čávo je rodákem z hlavního města a je na to patřičně hrdý, Jozef Wittner přijede do Brna z východního Slovenska. Určitě by nerad vážil dlouhou cestu nadarmo.

Wittner bude chtít jistě zápas prodloužit, jak to jen půjde. Bude-li to zápas na pět kol, Pukačovi by mohly dojít síly a z vítězství by se radoval papírový outsider Wittner.

Tip na vítěze
Wittner vs Pukač
2.11 vs 1.65

Zápas Paulus vs Zajac

Bylo by škoda opomenout také Oktagon živý přenos zápasu Romana Pauluse a Tomáše Zajace. Zápasy ve váhové třídě lightweight jsou vždy přehlídkou mrštnosti a rychlosti. A v této kategorii nejde najít na Slovensku moc větších talentů, než Romana Pauluse. Teprve 19letá hvězda trnavského klubu SFG má vytříbenou techniku, a proto mu nedělá problém čelit i zkušeným postojářům. O motivaci má Roman Paulus postaráno. Jde o jeho debut mezi profesionály.

To Tomáš Zajac je zkušenější borec. Má na svém kontě už 60 zápasů, všechny ale v amatérské kategorii. Coby amatér například sestřelil Denise Tripšanského, který dnes patří mezi uznávané hvězdy. Na rozdíl od většiny zápasů, kde MMA zápasníci před duelem nešetří potupnými komentáři na adresu soupeře, Zajac a Paulus na rovinu přiznávají, že jsou přátelé. Jenže v ostře sledovaném zápase prestižního turnaje, kde jde o vstup mezi MMA elitu, musí jít kamarádství stranou. „Zajka mám rád a doufám, že mě moc trápit nebude,“ říká mladíček Paulus, který je považován za favorita.

Dravost a mládí vpřed. Roman Paulus vyhraje.

Tip na vítěze
Paulus vs Zajac
1.40 vs 2.73
Oktagon Paulus vs Zajac

Zápas Szabová vs Baczynská

Zápas Szabová vs Baczynská bude bohužel jediným kláním ženské verze MMA. Ještě před několika dny se fanoušci těšili na to, jak ovládne Lenka Pudilová Oktagon souboj s Polkou Waliczekovou. Pudilová UFC hvězda v bantamové váze bohužel nemá s kým zápasit. Soupeřka jí onemocněla, a tak si na představení Příbramské střely musíme počkat. Snad v příštím Oktagonu.

Další zástupkyně polské školy Natalia Baczynská ale do Brna přijede a je připravena vyzvat Lucii Szabovou. Toto jméno znají nejen fanoušci Oktagon.TV reality show, kde Szabová vystupovala. Důvody jsou však spíše smutné. Loni byla tato MMA zápasnice vážně zraněna při tragické nehodě na D1. V nemocnici skončila Szabová společně s dalšími zápasnicemi Domorákovou a Sládekovou a se členy natáčecího štábu. Tato nehoda loni v říjnu paralyzovala celý československý Oktagon svět. Naštěstí se z toho všichni dostali. A nejtalentovanější zástupkyně slovenské MMA scény Lucia Szabová v Brně ukáže, že dokáže bojovat nejen s nepřízní osudu, ale i se špičkovými zápasnicemi.

Szabová se představí v životní formě a Polku doslova rozdrtí.

Tip na vítěze
Szabová vs Baczynská
1.20 vs 4.04
Oktagon Szabova vs Baczynska

Zápas Peňáz vs Jevický

Skoro to vypadá, že na Oktagon 18 budou zářit výlučně cizinci. Není to pravda, domácích zápasníků se představí celkem 7. Upozornit chceme na Matěje Peňáze, kterému bude čelit Patrik Jevický ze Slovenska. Podle kurzů nejjasnější záležitost. Český reprezentant vyniká hlavně svými extrémně dlouhými pažemi. „Peňáz je jako pavouk,“ chmuří se Jevický, který zjevně s výběrem soupeře moc spokojený není.

Dlouhé ruce by ale zdaleka nestačily. Peňáz je evropským šampionem organizace WKN v kickboxu, českým i evropským šampionem WMC v Muay-Thai a držitel světových titulů organizací IFMA a WAKO. To je skvělý životopis. Dodejme, že Matějovi je teprve 24 let a v Brně bydlí, takže se určitě bude chtít vytáhnout.

Jevický je kvalitní postojář, ale to je tak vše. Dobře ví, že dokud budou oba borci na nohou, bude tahat za kratší provaz. Bude se proto snažit povalit Peňáze na zem. To je ale obecně ve váhové kategorii light heavyweight těžký úkol. A navíc, než se Jevický vůbec k Peňázovi přiblíží, zasype ho sprška ran nevídaně dlouhých paží.

Jednoznačné vítězství pro českého zástupce.

Tip na vítěze
Peňáz vs Jevický
1.17 vs 4.45
Oktagon Penaz vs Jevicky

Oktagon další zápasy

Oktagon program je nabitý, také další zápasy budou rozhodně bavit. Na vstup do arény se určitě těší Daniel Dittrich, který měl startovat už na Oktagonu 17. Zápas byl ale kvůli nemoci zrušen. Nyní mu organizátoři vybrali hodně zajímavého soupeře: Kamila Mindu z Polska. Průběh zápasu lze jen těžko odhadnout. Ani sázkové kanceláře nemají jasno: zatímco Fortuna dává větší šanci polské vazbě, Tipsport má na oba zápasníky kurz naprosto shodný.

Někdo se rád podívá na zápasy hbitých a štíhlých borců, jiný preferuje těžké váhy. Těm druhým doporučujeme sledovat oktagon živý přenos free kolem sedmé. Představí se Melvin Mané a Andreas Hegedüs. Oba do toho perou hlava nehlava, garantujeme, že to bude u vás doma pořádně dunět. Zvítězit by ale měl Melvin Mané. Naopak vyrovnané klání lze očekávat v podání Václava Holoty a Němce Christiana Jungwirtha. Avizovaný začátek této bitvy je už v 18:40. Nalaďte si váš Oktagon 18 live stream včas!

Prize money pro vítěze

Pro bojovníky, kteří se v sobotu v kleci porvou do krve, není prize money pro vítěze tou hlavní motivací. Oktagon 18 je, stejně jako předchozí vydání tohoto turnaje, symbolem prestiže. Na tuzemské scéně jde o TOP akci, kterou mají v kalendáři červeně zakroužkovanou všichni příznivci MMA. A vítězství na turnaji Oktagon otevírá dveře k dalším ostře sledovaným akcím i mimo hranice Česka a Slovenska.

Nenechte si uniknout Oktagon 18. Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si na své oblíbence vsadit. Pro nově registrované hráče připravila sázková kancelář Tipsport bonus ve výši 150 Kč. Pokud vsadíte a vyhrajete, můžete si odměnu nechat rovnou poslat na váš bankovní účet.

Tipsport vstupní bonus

Rada na závěr

A jaká je naše rada na závěr? Nechte se inspirovat naším rozborem a vsaďte na zápasy Oktagon 18. Doporučujeme sázkovou kancelář Tipsport, která kromě vstupního bonusu zaujme i výhodnými kurzy. V sobotu navíc spustí Oktagon livestream, kde vše uvidíte v živých barvách. O nabídce Tipsport si více přečtěte v naší recenzi.

Mohlo by Vás zajímat

Prezidentské volby USA

Prezidentské volby USA 2020 jsou atraktivní sázkovou příležitostí. I vy si můžete vsadit, jestli obhájí prezidentský post Donald Trump, nebo se bude radovat jeho soupeř…