NFL Super Bowl live stream

Pokud máte známé Američany, vězte, že 8. února s nimi nebude řeč – všichni budou sledovat NFL 2021 live stream. NFL živý přenos finále ligy známý také jako Super Bowl live stream, to je svátek. Nejméně třetina Američanů upírá oči k obrazovce, dokonce i ti, kteří nemají o pravidlech tohoto sportu ani potuchy. Super Bowl stream tedy může bavit i Čechy. Možnosti sledovat NFL online budou i u nás. HD živý přenos na Tipsportu si můžete zpestřit sázkou na vašeho favorita. Pro nově registrované uživatele je k dispozici bonus 150 Kč za registraci.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 10. prosince
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150 Kč zdarma

NFL 2021 live stream

Super bowl NFL 2021 live stream je na programu 8. února 2021. Je to finálový zápas play-off severoamerické National Football League. Historicky první Super Bowl živý přenos přenášely americké televize v lednu 1967, letošní má pořadové číslo 55. Utkají se spolu týmy Kansas City Chiefs a Tampa Bay Buccaneers.

NFL 2021 live stream

Zápas má pro fanoušky tohoto sportu silný náboj. Do boje vyráží obhájci vítězství z loňského roku Chiefs. Proti nim se postaví zdánliví outsideři z Tampy Bay. Ti ale mají ve svém středu obrovskou legendu. 43letý Tom Brady, který do týmu Buccaneers přestoupil loni po 19 letech strávených v New England Patriots, je považován za nejlepšího hráče všech dob.

Tom Brady NFL live stream

Super Bowl live stream je událost daleko překračující rámec sportovní akce. Přenos je atraktivní i pro ty diváky, kteří se jinak o americký fotbal vůbec nezajímají. Přichystán je totiž bohatý program. Americkou hymnu zazpívá country zpěvák Eric Church v doprovodu hvězdy žánru R&B Jazmine Sullivan. Poločasový program ovládne The Weeknd. A za zmínku stojí i reklamy. Reklamní sloty v poločase Super Bowlu jsou pro firmy atraktivní, některé společnosti připravují reklamní spoty čistě jen pro příležitost Super Bowlu. K vidění budou nápadité, vtipné a dechberoucí reklamní klipy od předních světových firem.

Událost Místo Týmy Datum a čas
Super Bowl LV 2021 Raymond James Stadium, Florida Tampa Bay Buccaneers vs Kansas City Chiefs 7. února 2021 v 19 hodin místního času (tj. 8. února 2021 od 0:30 středoevropského času)

NFL 2021 program live streamu

A jaký bude NFL 2021 program live streamu? Je jisté, že diváci českého streamu nebudou mít k dispozici kompletně stejný program jako fanoušci v USA. Možná tedy přijde o úvod, kdy americká básnířka a aktivistka Amanda Gorman zarecituje báseň k oslavě losangeleského učitele, zdravotní sestry z Tampy a veterána z námořnictva. Po ní přijde vystoupení R&B zpěváka H.E.R a pak zmíněná hymna v podání Erica Churche a Jazmine Sullivan.

Finále Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Kansas City Chiefs vs Tampa Bay Buccaneers 1.60 vs 2.37 1.63 vs 2.28

Zápas ale bude určitě k dispozici ve skvělé kvalitě, což platí jak pro O2 Premier Sport, tak také pro Super Bowl 2021 live stream na Fortuně TV a na Tipsportu. Jako vždy se bude hrát na čtyři čtvrtiny po 15 minutách. Po dvou čtvrtinách přichází přestávka mezi poločasy, kterou vyplní vystoupení slavného kanadského umělce Weeknda.

NFL 2021 program live streamu

Dějištěm Super Bowlu bude Raymond James Stadium v Tampě na Floridě. A co je zajímavé, v publiku budou diváci. Samozřejmě s určitými omezeními. Stadion by měl být zaplněn jen z 20 procent a mezi fanoušky musí být dvoumetrové odstupy. Také musí mít všichni roušky. I tak se počítá s návštěvou 15 tisíc, podle některých zdrojů až 22 tisíc lidí, což už je solidní kulisa. NFL přenos začíná něco před 7. hodinou floridského času, tedy po půlnoci středoevropského času. Rozhodčím bude Carl Cheffers.

Finále Super Bowl

Datum Zápas Výsledek
8. února, 0:30 Kansas City Chiefs vs Tampa Bay Buccaneers ?

Semifinále

Datum Zápas Výsledek
25. ledna, 0:40 Kansas City Chiefs vs Buffalo Bills 38:24
24. ledna, 21:05 Green Bay Packers vs Tampa Bay Buccaneers 26:31

Čtvrtfinále

Datum Zápas Výsledek
18. ledna, 0:40 New Orleans Saints vs Tampa Bay Buccaneers 20:30
17. ledna, 21:05 Kansas City Chiefs vs Cleveland Browns 22:17
17. ledna, 2:15 Buffalo Bills vs Baltimore Ravens 17:3
16. ledna, 22:35 Green Bay Packers vs Los Angeles Rams 32:18

Kde sledovat live stream NFL

Už jsme zmínili všechny možnosti, kde sledovat live stream NFL. Který NFL přenos online doporučujeme nejvíce? Výhody a nevýhody jednotlivých variant si nyní probereme do detailu.

Tipsport TV

NFL live stream free online na Tipsport TV poskytuje běžnému divákovi plnohodnotný zážitek z této akce. Kvalita zvuku a divákovi sice není tak vysoká, jako u standardního TV vysílání, ale přesto vám neunikne nic důležitého. Uvidíte každý faul, každý kop, každý touchdown. A ještě zde existuje skvělá příležitost si vsadit na vaše favority.

Kromě sázky na samotný výsledek můžete využít některé z doprovodných sázkových příležitostí, například počet bodů v zápase. A protože je programová nabídka Tipsport TV široká, můžete se podívat i na jiné akce. Když vás Super Bowl online nebude bavit, můžete naladit například na souběžně hraný zápas NHL Philadelphia Flyers vs Washington Capitals.

  • NFL live stream zdarma pro všechny klienty Tipsportu
  • Zároveň je možné sázet na zápasy LIVE
  • Dostupné také na mobilu
  • Tipsport má širokou nabídku dalších sportovních streamů
  • Live stream někdy vypadává v důsledku přetížení sítě
Přejít do registrace TV Tipsport

O2 Premier Sport

Ostrý obraz a zvuk vám poskytne stanice O2 Premier Sport. Tato televize nabídla NFL přenos už z konferenčních finále a byly to skvělé zápasy. Televize O2 umí zprostředkovat skvělé přenosy i ze sportů, které u nás nejsou příliš sledované. Nevýhodou ale je, že za tuto službu si musíte připlatit. Televizi Premier Sport najdete v HD kvalitě v nabídce Digi TV, O2, T-Mobile TV i Telly. Pokud doposud žádnou satelitní televizi neplatíte, sami se rozhodněte, jestli je Super Bowl živý přenos dostatečně silným argumentem k tomu si nějaký balíček služeb předplatit.

  • Kvalitní dostupný live stream NFL
  • K dispozici mnoho dalších programů ze světa sportu i mimo něj
  • Poměrně drahá služba
  • Nutnost zaplatit službu na celý měsíc

Super Bowl vítězové

Super Bowl vítězové jsou hrdiny před zraky více než sto milionů amerických diváků. O divácích z jiných zemí ani nemluvě. Není třeba zdůrazňovat, že vítězství v tomto zápase je veliká prestiž. Kromě toho, že si fotbalisté mohou potěžkat Vince Lombardi trophy, si každý hráč vyslouží šek na 130 000 dolarů.

Na hřišti se nám letos představí legenda všech legend: quarterback Tom Brady v dresu Tampa Bay Buccaneers startuje už po desáté ve finále NFL, přičemž zvítězil šestkrát. Obojí je historickým rekordem. Letošní Super Bowl 2021 online stream by mohl být buďto příběhem potvrzení dominance legendy, anebo symbolickým předáním žezla mezi dvěma ikonami sportu. V dresu Chiefs totiž exceluje Patrick Mahomes. Teprve pětadvacetiletý, ale už teď fenomenální. Odborníci se shodují, že tento hráč může v budoucnu přepisovat rekordy NFL.

Super Bowl vítězové

Do následující tabulky jsme zařadili finále posledních 10 Super Bowlů. K tomu je nutno poznamenat, že historicky nejúspěšnějšími týmy jsou Pittsburgh Steelers a New England Patriots. Tyto kluby od roku 1967 nasbíraly 6 vítězství. S 5 tituly jsou v těsném závěsu San Francisco 49ers a Dallas Cowboys. Kansas City Chiefs loni získali druhý titul přesně po 50 letech od prvního triumfu. Tampa Bay Buccaneers se prosadili jen jednou, v roce 2003.

Posledních 10 Super Bowlů

Datum Vítězný tým Poražený tým Celkový výsledek
6. února 2011 Green Bay Packers Pittsburgh Steelers 31:25
5. února 2012 New York Giants New England Patriots 21:17
3. února 2013 Baltimore Ravens San Francisco 49ers 34:31
2. února 2014 Seattle Seahawks Denver Broncos 43:8
1. února 2015 New England Patriots Seattle Seahawks 28:24
7. února 2016 Denver Broncos Carolina Panthers 24:10
5. února 2017 New England Patriots Atlanta Falcons 34:28
4. února 2018 Philadelphia Eagles New England Patriots 41:33
3. února 2019 New England Patriots Los Angeles Rams 13:3
2. února 2020 Kansas City Chiefs San Francisco 49ers 31:20

Historie NFL

Historie NFL se začala psát právě před 100 lety, kdy 11 týmů založilo American Professional Footbal Association. O dva roky později dostala liga nynější název National Football League. Z počátku se hrála čistě liga, takže vítěz základní části se stal zároveň vítězem sezóny. Aplikace systému play-off učinilo tento sport atraktivnější. V roce 1958 Amerika mluvila o největším utkání všech dob, když se střetly týmy Baltimore Colts a New York Giants. Americký fotbal se postupně stal jedním z nejpopulárnějších sportů v USA.

Historie NFL

Souběžně se soutěží NFL se hrála konkurenční AFL. Klíčovým okamžikem v historii bylo sloučení obou soutěží v roce 1970. Obě ligy tak dodnes existují v podobě jakýchsi konferencí. Z každé z nich vzejde každý rok jeden tým, který si zahraje Super Bowl. Super Bowl coby střetnutí nejlepšího týmu z AFL a NFL si získal postupně velkou popularitu a dnes je to událost s velkým U. Stačí jen pár dat. Ve večer Super Bowlu se v celé Americe sní cca 14 500 tun chipsů a spolu s nimi 3 600 tun omáčky guacamole.

Pouze během Dne díkuvzdání se v Americe sní více jídla. 9 z 10 nejvíce sledovaných televizních událostí USA tvoří některý Super Bowl živý přenos. A pod ostrým dohledem nejsou jen sportovci, ale i umělci vystupující před nebo v průběhu zápasu. Super Bowl stream roku 2004 vešel do dějin především kvůli incidentu zpěvačky Janet Jacksonové. Té při jejím vystoupení vyklouzlo z kostýmu prso. Noviny pak celé týdny nemluvily o ničem jiném.

ČASTÉ DOTAZY K NFL LIVE STREAM


Digi TV je v současnosti asi nejpopulárnější placenou satelitní televizí. Balíček sportovních programů můžete pořídit od 250 Kč za měsíc. Pokud vás ale moc nezajímají jiné sportovní události a soustředíte se čistě na NFL live stream z finále ligy, můžete si užít podívanou i na časově omezenou dobu. Na 7 dní to vyjde na 150 Kč, na 3 dny za 100 Kč a na jeden den za 80 Kč. Otázka ale je, jestli v takovém případě není výhodnější v podstatě jen za 30 Kč NFL live stream HD free na Tipsportu.

Super Bowl 2021 live stream můžete na Tipsportu sledovat za pár desítek korun. Stačí se zaregistrovat na stránkách, vložit první platbu a vsadit tiket ve výši alespoň 30 Kč. Může to být sázka přímo na Super Bowl, nebo na kterékoli jiné sportovní události. Jakmile vsadíte tiket, jste oprávněni k tomu sledovat jakýkoli live stream. Tudíž i NFL live stream free online.

Letošní Super Bowl online může být pořádné drama. Sázkové kanceláře ale mírně zvýhodňují Kansas City Chiefs. Jsou pro to dobré důvody. Tento klub přesvědčivě vyhrál základní část a formu neztratil ani v play-off. Patrick Mahomes zkompletoval 100 touchdownů jen ve 40 zápasech. Tým navíc obhajuje vítězství z loňského Super Bowlu, takže ví dobře, jaká je atmosféra v ostře sledovaném utkání. Tampa Bay Buccaneers se opírá o faktor Brady, je to tým s vynikající ofenzívou. O něco vyšší šance na vítězství ale mají podle všeho Chiefs.

Nabízí se otázka, proč je celá tato podívaná tak oblíbená. Kritici namítají, že to kromě Ameriky nikoho nezajímá. Pravda je ta, že stejně bychom se mohli zeptat Čechů, proč je tak fascinuje mistrovství světa v hokeji. I tuto sportovní akci bychom mohli odsoudit s tím, že má objektivně mizivou popularitu v jiných zemích než v Česku (snad bychom mohli přidat jen Slovensko, Rusko, Lotyšsko, Bělorusko a už méně Švýcarsko a Finsko).

Američané si navíc na rozdíl od Čechů mohou být jistí, že v souboji o titul uvidí své krajany. Kromě toho je Super Bowl láká i pro kulturní aspekt – v průběhu utkání vystoupí aktuálně ti nejpopulárnější umělci. K vidění jsou propracované choreografie, vizuální efekty... a dokonce ani při reklamní pauze se nevyplatí jít na toaletu. I reklamní blok je totiž sám o sobě velkou podívanou.

Pokud máte známé Američany, vězte, že 7. února s nimi nebude řeč – všichni budou sledovat NFL 2021 live stream. NFL živý přenos finále ligy známý také jako Super Bowl live stream, to je svátek. Nejméně třetina Američanů upírá oči k obrazovce, dokonce i ti, kteří nemají o pravidlech tohoto sportu ani potuchy. Super Bowl stream tedy může bavit i Čechy. Možnosti sledovat NFL online budou i u nás. HD živý přenos na Tipsportu si můžete zpestřit sázkou na vašeho favorita. Pro nově registrované uživatele je k dispozici bonus 150 Kč za registraci.

Mohlo by Vás zajímat

NBA live stream

22. 12. 2020

Kdo je fanoušek basketbalu a zároveň noční sova, ten by si neměl nechat ujít NBA live stream. Třetina sezóny 2020/21 je za námi a k…

Kde sledovat NHL live stream zdarma

10. 10. 2023

NHL live stream je dostupný také pro české diváky. NHL živě můžete sledovat buď za poplatek u nejrůznějších televizních stanic, ale k dispozici je také…

NFL Super Bowl live stream

08. 02. 2021

Pokud máte známé Američany, vězte, že 7. února s nimi nebude řeč – všichni budou sledovat NFL 2021 live stream. NFL živý přenos finále ligy…

Fortuna TV

Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…