Nakopni své Synottip herní konto v DUBNU

Opět startuje oblíbená akce Nakopni své Synottip herní konto v dubnu. Co více může obohatit vaše herní konto v Synottip než benefit body. A tato promo akce jich nabízí hodně. 10 000 benefit bodů pro vítěze a další tisíce benefit bodů pro hráče v TOP 30, to je teď ve hře. Přitom stačí docela málo. Sázet tikety na vaše oblíbené sporty. Podmínkou je tentokrát kvantita. Čím více tiketů vsazených mezi daty 20. a 29. duben, tím větší máte naději na výhru!

Podmínky promo akce

Je dobré mít na paměti podmínky promo akce. Nakopni své Synottip herní konto v dubnu se koná mezi 20. a 29. Zúčastnit se mohou všichni hráči, kteří jsou u Synottipu zaregistrováni, včetně úplně nových hráčů. Hlavní je být aktivní. Podávejte co nejvíce AKO tiketů s minimálním kurzem 3 a za 50 Kč a více. Šance na dobré umístění v žebříčku je v případě této akce opravdu vysoká.

podminky synottip promo akce

Dostaň se mezi prvních 20 TOP hráčů s největším počtem AKO tiketů a získej až 10 000 benefit bodů. Prizepool si rozdělí prvních 20 TOP hráčů mezi sebou. Šance na výhru je obrovská. Tabulku výher najdeš na konci článku.

Detailní podmínky akce:

  • Trvání akce od 20.4 – 29.4. 2021
  • Pouze pro registrované hráče
  • Minimální vklad 50 Kč a více ( ne benefit body)
  • Vsadit co nejvíce AKO tiketů s kurzem 3
  • Minimální počet příležitostí na tiketu 2
  • Do soutěže budou zařazeny všechny tikety ať už jsou nevýherní či výherní
  • Výhru si rozdělí 20 TOP hráčů s nejvyšším počtem podaných AKO tiketů

Výhry

Čekají na tebe atraktivní výhry. Stačí se umístit v mezi prvními 20 hráči s co největším počtem AKO sázek. Začni sázet a vyhraj jednu z těchto lákavých cen.

UmístěníVýherci
1. místo10 000 BB
2. místo5 000 BB
3. místo3 000 BB
4. místo2 000 BB
5. místo1 000 BB
6.-10. místo800 BB
11.-20. místo500 BB

ČASTÉ DOTAZY

Ano, stačí se pouze zaregistrovat, ověřit identitu a začít sázet. Tato promo akce je určená pro všechny registrované hráče Synottipu. Navíc při nové registraci získáš další vstupní bonusy, které tě určitě potěší.

Není. Registrovat se můžete kdykoliv a kterýkoliv den. Rozhodně doporučujeme začít co nejdříve. Vyhrávají ti, co vsadí nejvíce AKO tiketů s kurzem 3 a minimálním vkladem 50 Kč.

Veškeré odměny budou připsány na tvé hráčské konto nejpozději následující pracovní den.

K aktualizaci bude docházet 1 x denně.