MČR v CS:GO – kurzy, program a live stream

Po velmi úspěšném minulém roce se vrací jedna z největších esport akcí v celé České republice, MČR v CS:GO. Sponzorované sázkovou kanceláří Tipsport a organizované PlayZone nabídne MČR opět tři offline zastávky, které povedou k velkému finále konanému 24.11. na brněnském výstavišti. V tomto článku najdete vše o programu a pravidlech tohoto turnaje, ale i o kurzech na jednotlivé týmy a průběžné výsledky.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 27. května
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500Kč za registraci

Vyberte si sekci MČR v CS:GO

 • Tipsport MČR CS:GO kurzy
 • Kde sledovat MČR v CS:GO
 • MČR v CS:GO první zastávka skupiny
 • MČR CS:GO finále první zastávky
 • Kvalifikace na velké finále Mistrovství České republiky v CS:GO
 • Prize money MČR v CS:GO
 • Často kladené otázky
 • MČR v CS:GO – kurzy, program a live stream

  Kde si vsadit zdarma na MČR v CS:GO

  Tipsport logo
  Tipsport
  500Kč zdarma za registraci
  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Tipsport MČR CS:GO kurzy

  Tipsport je jedním z hlavních partnerů turnaje, a proto bude pravidelně vypisovat kurzy na výsledky jednotlivých zastávek i velkého finále. Na semifinále a finále první zastávky v Praze jsou už MČR CS:GO kurzy dostupné. Takže pokud si chcete vsadit na váš oblíbený tým, určitě můžete. Pokud jste zatím nikdy nesázeli, připravili jsme pro vás článek o sázení na esport. Na první pražskou zastávku jsou vypsány kurzy jak na semifinálové zápasy:

  Zápas turnaje MČR CS:GOKurz na první týmKurz na druhý tým
  Sinners Esports vs Cryptova1.115.48
  Dynamo Eclot vs Sampi.Tipsport1.801.90

  MČR CS:GO kurzy budou samozřejmě vypsány i na další zastávky vždy s blížícím se termínem. Vsadit si na celkového vítěze turnaje zatím možné není, celá sezona je zatím pouze v rané fázi. Tabulka na celkového vítěze této zastávky:

  TýmKurz Tipsport
  Sinners Esports1.40
  Dynamo Eclot5.00
  Sampi.Tipsport5.50
  Cryptova25.00

  Kde sledovat MČR v CS:GO

  Všechny zápasy MČR v CS:GO můžete sledovat hned na několika místech. Některé bude možné sledovat i naživo, jde zejména o semifinále a finále jednotlivých zastávek, dále pak velké finále, které proběhne v listopadu. Všechny kvalifikační zápasy a online zastávky pak můžete sledovat buď na Twitch kanále Playzone.cz nebo na TV Tipsport. Tu můžete ovšem zdarma využívat teprve po dokončení registrace. Jednotlivé zastávky na sledování Mistrovství České republiky v CS:GO:

  DatumMístoKde sledovat
  7-9. 4. 2023PrahaTV Tipsport, Twitch
  27-28. 5. 2023BratislavaTV Tipsport, Twitch
  13-15. 10. 2023PrahaTV Tipsport, Twitch

  MČR v CS:GO první zastávka skupiny

  První zastávka v Praze již vstupuje do svého závěru. V předchozích měsících ale proběhly nejdříve otevřené a následně uzavřené kvalifikace. Z těch byly postupně sestaveny dvě skupiny po čtyřech týmech. Do každé skupiny byly rozlosovány dva týmy z uzavřené kvalifikace a dva týmy z kvalifikace otevřené. Během hlavního skupinového eventu mezi 24.3 a 26.3 byly vybrány čtyři týmy, které postupují do semifinále. Konkrétně jde o týmy Sinners Esports, Cryptova, Dynamo Eclot a Sampi.Tipsport.

  MČR v CS:GO první zastávka skupiny

  Zdroj: live-results

  MČR CS:GO finále první zastávky

  Finále první zastávky MČR CS:GO se uskuteční v pražské Vodafone PlayZone Aréně mezi 7.4. a 9.4. Nejprve proběhnou dva semifinálové zápasy, které mají rozložení Sinners vs Cryptova a Dynamo Eclot vs Sampi.Tipsport. V případě prvního zápasu je favorit jasný, Sinners se už s Cryptova setkali a vždy jasně zvítězili. Druhý zápas není vůbec jednoznačný, oba týmy předvedli ve skupinách velmi dobré výkony.

  MČR CS:GO finále první zastávky

  Zdroj: escharts

  Favoritem na titul jsou pak rozhodně Sinners Esports, Dynamu a Sampi pak bookmakeři přisuzují téměř shodnou šanci na výhru. Pokud byste si i vy chtěli vsadit na vašeho favorita, ale ještě nemáte účet u Tipsportu, nezapomeňte při registraci vložit Tipsport akční kód. Díky němu můžete získat bonus 300 Kč na sázení bez dalších podmínek a až 50.000 Kč jako bonus za váš první vklad.

  Kvalifikace na velké finále Mistrovství České republiky v CS:GO

  Jakým způsobem se hráči mohou kvalifikovat na velké finále? Velmi podobným způsobem, jako v minulém ročníku. Za každý vítězný zápas v jednotlivých zastávkách získává hráč i jeho tým určitý počet bodů. Ty se v průběhu roku sčítají a nakonec určují, který tým může nominovat konkrétní hráče do finálového turnaje na brněnském výstavišti. Spolu s tímto způsobem lze sbírat body i na zahraničních turnajích. Zaprvé je ale třeba, aby se tým účastnil správných turnajů, které organizátoři MČR v CS:GO uznávají. Každý tým může v těchto zahraničních turnajích získat ale jenom tolik bodů, kolik se mnu podařilo nahrát na domácích zápasech.

  • Turnaje kategorie A nebo S
  • ESL Challenger
  • ESEA Advanced

  Prize money MČR v CS:GO

  MČR v CS:GO patří mezi největší esportové turnaje v České republice. Tomuto postavení pak odpovídají i prize money jednotlivých zastávek a velkého finále. Hráči CS:GO patří v oblasti esportu mezi ty lépe placené. Pokud vás ale zajímají výdělky i v jiných hrách, připravili jsme pro vás článek o tom, kolik vydělávají čeští a světoví esport hráči. Jaká je tedy prize money MČR v CS:GO?

  Část turnajePrize money
  První zastávka Praha I430.000Kč
  Druhá zastávka Bratislava435.000Kč
  Třetí zastávka Praha II435.000Kč
  Velké finále1.720.000 Kč

  Často kladené otázky

  Kdy se koná MČR v CS:GO?

  MČR v CS:GO se podobně jako v minulém roce koná během několikaměsíční sezóny. První zastávka vrcholí 7-9.4. v Praze, druhá pak 27-28.5. v Bratislavě. Poslední zastávka je opět v Praze, konkrétně od 13.10 do 15.10. Vše zakončí velké finále, které se bude konat od 24.11. na brněnském výstavišti.

  Kdo je favoritem MČR v CS:GO?

  Favoritem první zastávky v Praze je rozhodně tým Sinners Esports. Ten má velké šance i na postup a vítězství ve velkém finále na podzim tohoto roku. MČR v CS:GO kurzy rozhodně naznačují vítězství právě tohoto týmu.

  Kde můžu sledovat MČR v CS:GO live stream?

  Všechny zastávky i velké finále půjde samozřejmě sledovat online. MČR v CS:GO livestream bude dostupný na Twitch kanále PlayZone a přímo na webu či v aplikaci Tipsport.

  Zdroje: Tipsport, Wikipedie

  Po velmi úspěšném minulém roce se vrací jedna z největších esport akcí v celé České republice, MČR v CS:GO. Sponzorované sázkovou kanceláří Tipsport a organizované PlayZone nabídne MČR opět tři offline zastávky, které povedou k velkému finále konanému 24.11. na brněnském výstavišti. V tomto článku najdete vše o programu a pravidlech tohoto turnaje, ale i o kurzech na jednotlivé týmy a průběžné výsledky.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Sázení na esport

  Sázení na esport se stává stále významnější disciplínou kurzového sázení. E-sporty jsou poměrně mladým odvětvím, které ale zažívá obrovský rozmach. A tak jako se rozrůstá…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…