Maxi Tip

Maxi Tip

Sázková kancelář Maxitip nabízí vstupní bonus zdvojnásobení vašeho vkladu až do částky 100 000Kč jako bonus po použití Maxitip kódu partnera při registraci. Jestli to se sázením myslíte ale vážně tuto sázkovou kancelář nedoporučujeme.

shield badge Testováno a funkční 15. ledna

 • Platí jen pro nové zákazníky
 • Špatná kvalita online produktu
 • Omezená kurzová nabídka
Chci bonus! shield badge Testováno a funkční 15. ledna

Sázková kancelář Maxitip nabízí vstupní bonus zdvojnásobení vašeho vkladu až do částky 100 000Kč jako bonus po použití Maxitip kódu partnera při registraci. Jestli to se sázením myslíte ale vážně tuto sázkovou kancelář nedoporučujeme.

datum aktualizace 01. 01. 2021 - Redakce sazkovekancelare.cz

MaxiTip bonus

Při registraci u MaxiiTipu se mužete těšit na MaxiTip bonusy dva. Jde o tzv. Startovací bonus až 1 000 Kč a Vstupní bonus až 100 000 Kč. Co to přesně obnáší?

Startovací bonus až 1 000 Kč:

Výše Startovacího bonusu bonusu je od 200 Kč do 1 000 Kč a je určena prvním vkladem, které učiní sázející do 5 dní od vzniku trvalého konta o dokončení registračního procesu. Jednoduše řečeno tolik kolik vložíte získáte navíc (do 1 000 Kč).

Vstupní bonus až 100 000 Kč:

Dále máte možnost získat Vstupní bonus až 100 000 Kč. Pro přijmutí stačí zaškrtnout políčko ANO při prvním peněžním vkladu na svůj trvalý herní účet (po úspěšném dokončení registrace). Získat můžete až 200 % z hodnoty prvního vkladu do výše 100 000 Kč.

Pro zachování objektivity je třeba ještě zmínit bonusy pro stávající klienty, např. Věrnostní bonus, Zústatkový bonus nebo bonus za přivedení kamaráda. Všechny tyto bonusy se pohybují v řádech stovek až tisíců korun.

Ostatní sázkové kanceláře a bonusy

Tipsport akční kód
Tipsport akční kód
50000 Kč + 150 Kč
50000 Kč + 150 Kč
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
3000 Kč + 900 Kč
3000 Kč + 900 Kč
Chance akční kód
Chance Akční kód
2000 Kč + 200 Kč
2000 Kč + 200 Kč
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč

MaxiTip kód partnera

MaxiTip kód partnera šlo zvolit dříve při registraci. Do kolonky “Kód partnera“ se uváděl partnerský kód toho, kdo Vám doporučil registraci v MaxiTipu. Nicméně nyní při registraci u MaxiTipu jsou bonusy za registraci uplatňovány plošně na všechny nově registrované klienty.

Podmínky bonusu MaxiTip

Pokud se podíváme na podmínky bonusu MaxiTip, zjistíme že to zase tak úplně zajímavé není. Pravda je, že Startovací bonus je lákavý, ale Vkladový bonus už vyžaduje ze strany sázejícího investici z vlastních finančních zdrojů. A aby ta rentabilita byla alespoň trochu zajímavá, nejedná se o malou investici.

Startovací bonus podmínky

 • musíte získat trvalé konto
 • musíte provést minimálně 1 vklad do 5 dní od vzniku trvalého konta
 • v uvedené lhůtě musí uzavřít sázky za minimálně 200 Kč
 • bude bude připsán na herní konto do 2 dní od skončení uvedené 5-ti denní lhůty

Vstupní bonus podmínky

 • je nutné přijmout tento bonus - zaškrtnutím políčka „ANO chci získat bonus“ při prvním peněžním vkladu na herní konto po úspěšném dokončení registrace
 • je třeba provést první vklad od přijmutí bonusu v minimální výši 5 000 Kč
 • musíte provést sázky, kdy součet sázek musí být minimálně 30 násobek hodnoty bonusu
 • do sázek se počítají všechny online sázky (i live) s minimálním vyhodnoceným kurzem 1,5 (vyjma MAXIKOMBI)
 • pro výpočet nároku na bonus se denně započítává součet sázek v maximální výši 25 000 Kč
 • maximální doba, do kdy můžete splnit podmínky, je 1 rok ode dne vložení prvního vkladu – poté nárok na bonus zaniká

Registrace MaxiTip s bonusem

Registrace MaxTtip s bonusem na závěr je poměrně jednoduchá záležitost. Celý proces je úplně obdobný jako u konkurenčních sázkových kanceláří. Navštivte stránky MaxiTipu a v pravém horním rohu klikněte na text "ZAREGISTRUJTE SE". Zobrazí se vám krátký formulář s kontaktními a osobními informacemi.

Dbejte na to, aby jste zde neudělali žádnou chybu a rovněž, aby byly všechny údaje pravdivé. Dále musíte souhlasit s obchodními podmínkami. Pak klikněte na tlačítko "ODESLAT". Následně obdržíte na váš mobilní telefon SMS zprávu s čtyřmístným kódem. Ten vepište do kolonky a znovu klikněte na tlačítko "ODESLAT".


Registrace MaxiTip s bonusem

Teď už musíte jen do 30 dnů dokončit registraci, jinak bude váš účet vymazán a vy přijdete o všechny případné výhry. Aby mohla být registrace 100 % dokončena, je nutné provést ověření platební metody a ověření identity. To můžete uskutečnit v jakékoli MaxiTip pobočce. Pokud nemáte poblíž žádnou, zvolte možnost kurýra, který vás zdarma navštíví.

Pro čerpání bonusu je třeba celou registraci dokončit a dostat se do tzv. trvalého konta, ověřit identitu a platební metodu a nastavit celou řadu sebeomezení. Jen je škoda, že získání jakéhokoliv bonusu je podmíněno vkladem vlastní finanční hotovosti.


Registrace MaxiTip s bonusem

Tento bonus - MaxiTip vstupní bonus sice každého ohromí vysokou částkou až 100 000 Kč, ale když si uvědomíme, kolik pro jeho získání bychom museli investovat, tak to zase tak zajímavá nabídka není.

MaxiTip zůstatkový bonus

MaxiTip zůstatkový bonus je něco, co ostatní sázkové kanceláře příliš neprovozují. Vlastně ani nemusejí, proč chtít aby jejich klienti měli na konci měsíce zůstatky na svých herních kontech? Tento bonus je počítán měsíčně a je ve výši 0,5% - počítá se ze stavu vašeho herního konta na konci měsíce či z objemu vyhodnocených sázek v daném měsíci (k výpočtu bonusu se použije nižší z čísel).

Smysl tohoto bonusu je tedy někde ve hvězdách. Vlastně tím MaxiTip svým klientům dost otevřeně říká, sázej, prohrávej a hlavně stále dotuj své herní konto. A my ti na konci měsíce hodíme pár drobečků. Je jasné, že tak to z obchodního hlediska je u všech sázkových kanceláří, ale MaxiTip to dělá až příliš okatě.

Podmínky MaxiTip zůstatkového bonusu

 • na konci měsíce musíte na svém herním kontě minimálně 10 000 Kč
 • v daném měsíci nesmíte udělat žádný výběr ze svého herního konta (v opačném případě nárok na bonus v daném měsíci zaniká)
 • objem vyhodnocených sázek sázejícího v daném měsíci musí být minimálně 50.000 Kč
 • do součtu sázek se počítají online sázky (i live)
 • maximální výše bonusu je 10 000 Kč za měsíc
 • bonus bude připsán na herní konto do 2 dní po skončení měsíce

MaxiTip věrnostný bonus

MaxiTip věrnostní bonus přesně potvrzuje to, co je už pomalu z celé recenze patrné, vše tak trochu ušito horkou jehlou.

Podívejme se trochu detailněji na podmínky MaxiTip věrnostního bonusu. Tento bonus je týdení a je ve výši 100 až 1 000 Kč. Jak to vypadá s výhodností? Posuďte sami, autora tohoto článku to příliš neoslovilo.

 • bonus je napočítáván týdně a je ve výši 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč až 1 000 Kč
 • musíte splnit obě podmínky jedné z kategorií uvedené v tabulce
 • musíte mít trvalé konto
 • do součtu sázek se počítají všechny online sázky (i live) s minimálním vyhodnoceným kurzem 1,99 (vyjma MAXIKOMBI)
 • tento bonus lze kombinovat se Zůstatkovým bonusem, ale nelze kombinovat se Vstupním bonusem
 • maximální výše bonusu je 1 000 Kč týdně
 • bonus bude připsán na herní konto do 2 dní po skončení týdne.

MaxiTip věrnostný bonus

MaxiTip historie

Sázková kancelář MaxiTip působí na českém trhu od roku 1998. U jejího založení stál známý český tenista Jiří Novák. Součástí skupiny investorů je například známý pokerový hráč Vojtěch Růžička, čí Karel Kabrna.Teprve až v roce 2017 se MaxiTip začal věnovat online sázení.

Aktuálně má v České republice cca 350 kamenných poboček. Vypadá to, že hlavním cílem MaxiTipu je stát se 3. největší sázkovou kanceláří po Fortuně a Tipsportu a oslovit širokou sázkařskou komunitu. Dále v recenzi se tedy spolu pokusíme zjistit, jak se mu to (ne)daří.

MaxiTip kurzy

Když chceme sázet, zajímají nás především vypsané kurzy, v tomto případě MaxiTip kurzy. Na první pohled podobné jako u konkurence, ale při druhém a detailnějším pohledu si všimnete, že obecně jsou u MaxiTipu kurzy o pár setin, až desetin nižší, než u předních tuzemských sázkovek.

Co se týče obsáhlosti a pestrosti nabídky, tak tady tak úplně MaxiTip nepokulhává, ale ani nevyčuhuje, oproti konkurenci. Kromě klasických sportů typu fotbal, hokej nebo tenis můžeme vsadit i na některé méně tradiční sportovní příležitosti. Nabídka je relativně přehledná a bez problémů zde naleznete vždy to co vás zajímá.

Ale vzhledem k některým recenzím na webu si nelze nevšimnout dalšího nešvaru, a to častého nepřijímání sázek. Prostě a zkrátka, pokud se vám jako sázejícímu bude dařit, tak vám prostě bookmaker začne snižovat kurzy a nebo přestane brát sázky úplně. Velkým handicapem je i absence možnosti předčasného vyplacení tiketu (cashout).


MaxiTip kurzy

MaxiTip live sazky

MaxiTip live sázky jen potvrzují to, kam celá recenze směřuje. Nabédka sázení v průběhu utkání, tedy na live sázek, je velmi chudá a chabá, kurzy jsou oproti konkurenci (především Tipsport, Chance, Fortuna) znatelně menší, podobně jako u předzápasových sázek.

Co především ale hlava nebere je skutečnost, že v dnešní době a při tak obrovské konkurenci MaxiTip nenabízí možnost sledovat online přenosy a streamy sportovních utkání. Tady tady nekompromisně palec dolů.

MaxiTip vklady

MaxiTip vklady lze provést relativně snadno a jednoduše, viz níže tabulka.

Platební metodaDoba zpracování
vklady a vybery bankovni prevod Bankovní převod1-3 prac. dny
vklady a vybery hotovost Platební/Kreditní kartaokamžitě
vklady a vybery hotovost Na pobočce v hotovostiokamžitě

MaxiTip výběry

Platební metodaDoba zpracování
vklady a vybery bankovni prevod Bankovní převod1-3 prac. dny
vklady a vybery hotovost Na pobočce v hotovostiokamžitě

MaxiTip mobilní aplikace

MaxiTip mobilní aplikace je dostupná pro iOS či Android a asi nabízí vše, co potřebujete, pokud nejste příliš naroční. Pokud chce ale dnes sázková kancelář uspět mezi enormní konkurencí, pak nejen že by neměla, ale vyloženě nesmí opomenout vývoj své vlastní mobilní aplikace. A to se bohužel MaxiTipu povedlo.

Vzhledem už k zmiňované absenci streamů, je mobilní aplikace určena jen a jen na prosté sázení. Přestože nemá žádnou přidanou hodnotu, 2x se při testování sekla a pomohlo jen její totální shození a restart. Pochválit lze snad jen zvolené barvy a barevné schéma. Verzi pro Android si můžete bez problému MaxiTipu v záložce „Mobilní sázení“, to stejné platí pro iOS. Velkým zklamáním a rozčarováním je úplná absence předzápasových statistik, které jsou v počítačové verzi docela slušné.

MaxiTip pobočky

MaxiTip pobočky naleznete po celé republice, je jich více než 350. Dle informací na webu MaxiTipu jsou pobočky primárně určené pro přijímání tiketů a vyplácení výher.

Bohužel z osobní navštěvy na jedné konkrétní pobočce zůstal v autorovi této recenze jen velmi rozporuplný pocit. Snaha o dotaci herního konta na kamenné pobočce dopadla smutně a neúspěšně. Na vině byla nedostatečná proškolenost personálu, paní na pobočce prostě nevěděla jak na to.

MaxiTip kontakt

MaxiTip kontakt naleznete zde.Sázkovka nabízí možnost komunikace pouze přes email podpora@maxi-tip.cz a online chat. Na stránkách Maxitipu je k dispozici kontaktní formulář, ve kterém vyplníte svou e-mailovou adresu a následně popíšete svůj problém a formulář odešlete.

Druhá možnost je ještě pohodlnější, neboť tato sázková kancelář nabízí i online chat. Online chat je k dispozici každý den od 9 do 22 hodin. Obrovským zklamáním je naprostá absence telefonního čísla a callcentra s operátorem vůbec.

Výhody a nevýhody MaxiTipu

😏 Výhody

 • ověření totožnosti kurýrem až k vám
 • jednoduchá mobilní aplikace
 • Startovací bonus až 1 000 Kč
 • více než 350 kamenných poboček

😓 Nevýhody

 • chybí cashout
 • absence online přenosů sportovních utkání
 • chudší kurzová nabídka oproti konkurenci
 • nižší kurzy oproti konkurenci
 • velmi chabá nabídka live sázek
 • bonusy nelze uplatnit přes mobilní telefon

Celkové hodnocení

MaxiTip cekové hodnocení nebylo zas tak těžké. Záleží na tom, co si od registrace a sázení u této sázkovky slibujeme. Pokud se nehoníme za nejlepšími kurzy a nemáme potřebu sledovat vsazené i nevsazené zápasy třeba na mobilu v mobilní aplikaci, potom nás MaxiTip sice nenadchne, ale ani neurazí. Co se týče bonusů, tak až na Startovací bonus se žádné ostatní nejeví jako něco extra. Pokud se chcete ale u sázení bavit, sledovat napínavé přenosy a sázet live sázky na vše možné a nemožné, tak rychle pryč z MaxiTipu, nejlépe do Tipsportu nebo Chance, popř. Fortuny.

celkové hodnocení

Celkové hodnocení
1/5