Fortuna Euro 2021 repre dresy

Dokonči registraci pro online sázení, vsaď si a získej dres fotbalové reprezentace. Za dokončení registrace k online sázení navíc získáš i bonus 300 Kč. Dokončení registrace zvládneš plně online během několika minut. Tak na co čekáš?

Vsaď si a sleduj streamy

Vsaď si a sleduj zdarma živé přenosy z Fortuna ligy a předních evropských fotbalových soutěží (LaLiga, Bundesliga, Ligue 1, Série A atd.), hokejové NHL i KHL, tenisových grandslamů i dalších sportů online na Fortuna TV.

Pravidlá a podmínky promo akce

  1. Tato nabídka platí pouze pro nově registrované hráče.
  2. Pro získání dresu je nutné dokončit registraci k online sázení, provést vklad na hráčské konto v hodnotě min. 500 Kč a uzavřít kvalifikační sázky v hodnotě 1500 Kč.
  3. Co jsou kvalifikační sázky – jsou to uzavřené AKO sázky s minimálním kursem 1.6.
  4. Kvalifikační vklad je nutné provést do 10 dnů od registrace.
  5. První kvalifikační sázku je nutné uzavřít do 2 dnů od přijetí nabídky a zbylé kvalifikační sázky je nutné uzavřít v průběhu 14 dnů.
  6. Dokončit registraci k online sázení je nutné do 30 dnů od registrace.
  7. Hráči, kteří splnili všechny podmínky, obdrží do 7 dnů SMS s unikátním promokódem a email obsahující instrukce, jak jej uplatnit pro získání reprezentačního dresu.
  8. Unikátní promokód bude možné uplatnit na stránkách partnera, který bude zajišťovat rozesílku dresů, do 14 dnů od zaslání.
  9. Dres bude odeslán nejpozději do 90 dnů ode dne splnění všech podmínek.
  10. Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto nabídku.
Fortuna Euro 2021 repre dresy