Fight Night Challenge živý přenos Attila Végh, Rytmus, Boráros

Fanoušci MMA v Česku a na Slovensku mají poslední dobou hody. Oktagon je zásobuje dvěma kvalitními eventy za měsíc. Do toho byl nedávno ohlášen nový projekt RFA. A teď je tady nový přírůstek do sbírky představení bojových umění. Fight Night Challenge chce být jakýmsi vrcholem MMA sezóny. Součástí tohoto galavečera, který se uskuteční 27. prosince v Brně, budou například Attila Végh, Gábor Boráros a Rytmus. I na tuto akci budou k dispozici Fight Night Challenge kurzy. Nabízíme bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

živé přenosy

shield badge Testováno a funkční přenosy 14. ledna

Fight Night Challenge živý přenos

Na jednu stranu nezpochybnitelné kapacity bojových umění, jako jsou Attila Végh nebo Gábor Boráros. Na druhou stranu rappeři typu Rytmuse, Frayera Flexkinga nebo Čis T. A pak ještě další zajímavé osobnosti, jako je Laky Royal, slavný barber. To vše tvoří mozaiku Fight Night Challenge. U některých se fanoušek MMA těší na jejich bojové dovednosti. Na jiné je zvědavý, jak se s elektrizujícím prostředím boxerského zápasu poperou. A některým škodolibě přeje, aby dostali pořádnou nakládačku.

Fight Night Challenge živý přenos

Spojení bojových sportů a showbyznysu není ničím novým. V USA tyto divácky atraktivní zápasy jsou k vidění už skoro čtyřicet let. Zřejmě prvním takovou akcí byl boxerský zápas mezi Muhammadem Alim a populárním obráncem z NFL Lylem Alzadem. Stalo se roku 1979. V dalším průběhu své bojové dovednosti předvedli rapper Vanilla Ice, kontroverzní krasobruslařka Tonya Harding, herec Dolph Lundgren nebo basketbalista Shaquille O'Neal. A v poslední době si natahují rukavice také youtubeři – Jake Paul nebo Logan Paul.I v Oktagonu, který je spíše zaměřen na profesionály, se občas nějaká ta celebrita objevila. Fanoušci si vzpomenou na vystoupení Jakuba Štáfka. Brzy se má předvést také rapper Marpo. Ale večer s takovým množstvím hvězd z různých oborů, to je novinka. A to jsme ještě nezmínili, že pořadem provedou diváky hokejové legendy Marián Gáborík a Boris Valábik. A v roli uvaděče zápasů se nepředstaví nikdo menší než Karlos Vémola.

Fight Night Challenge

 • Událost: Fight Night Challenge
 • Místo: Zoner BobbyHall, Brno
 • Čas: Čtvrtek, 27. 12. 2021, 19:00
Fight Night Challenge (27. prosince 2021)Plánovaný začátek
VÉGH Attila vs KINCL Patrikkolem 23:00
VRBOVSKÝ "RYTMUS" Patrik vs BORÁROS Gáborkolem 22:00
KRIŠTOFIČ Samuel vs CVERNA Alexanderkolem 21:00
TLKANEC Erik vs PLESNÍK Michalkolem 20:30
MOLOCH Vlavo vs LAKY ROALkolem 20:00
FARKAŠ Denis vs GAZDÍK Jakubkolem 19:30
ČIS T vs FLEXKING FRAYERkolem 19:00

Vyberte si sekci Fight Night Challenge

 • Fight Night Challenge kurzy
 • Fight Night Challenge program
 • Zápas Végh vs Kincl
 • Zápas Boráros vs Rytmus
 • Fight Night Challenge další zápasy
 • Fight Night Challenge historie
 • Často kladené otázky
 • Fight Night Challenge kurzy

  Fight Night Challenge kurzy jsou vypsány. Na Tipsportu a na Fortuně je ale najdete nikoli v sekci MMA, ale v boxu. Zdůrazněme, že akce se zaměřuje právě spíše na box, i když ani MMA nezůstane opomenuto. Ze světa smíšených bojových umění se představí Jakub Gazdík proti Denisu Farkašovi. Druhý duel MMA pak tvoří Michal Plesník a Erik Tlkanec. Ostatní souboje budou ryze boxerské.

  Fight Night Challenge kurzy

  Zatímco v Oktagonu se utkávají borci, kteří již v minulosti spolu zápasili, zde bude k vidění mnoho premiér. Bude se navíc bojovat podle trochu jiných pravidel než v Oktagonu. I zkušenější fanoušek bojových sportů tedy může váhat, jak na jednotlivé zápasy vsadit. Pomoc nabízí naše krátké analýzy.

  Zápas turnaje Fight Night ChallengeKurz TipsportKurz Fortuna
  VÉGH Attila vs KINCL Patrik1.18 vs 4.201.21 vs 6.20
  VRBOVSKÝ "RYTMUS" Patrik vs BORÁROS Gábor2.27 vs 1.552.65 vs 2.00
  KRIŠTOFIČ Samuel vs CVERNA Alexander1.65 vs 2.092.18 vs 2.18
  TLKANEC Erik vs PLESNÍK Michal2.09 vs 1.652.51 vs 1.70
  MOLOCH Vlavo vs LAKY ROAL1.70 vs 2.011.85 vs 2.55
  FARKAŠ Denis vs GAZDÍK Jakub2.16 vs 1.601.90 vs 2.46
  ČIS T vs FLEXKING FRAYER1.40 vs 2.681.60 vs 2.83

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge program přinese trochu jinou podívanou, než na jakou jsme zvyklí. Attila Végh je jméno, které garantuje sportovní kvalitu. Mnoho fanoušků se těší na jeho návrat do zápasového kolotoče. A nikdo nepochybuje, že bojovat ještě nezapomněl. Mimo to ale bude Fight Night Challenge live stream více akcentovat prvek show. Jednotliví zápasníci více zdůrazňují, jak chtějí svého soupeře zničit. Je zde větší snaha diváka pobavit, vyvolat v něm emoce. To ostatně už naznačil rapper Čis T, který na tiskové konferenci fyzicky napadl Flexkinga Frayera.

  Někdo na tento styl není zvyklý. Ale je nutné podotknout, že prvek show k akcím tohoto typu prostě patří. V zahraničí je to naprosto běžné. A leccos napovídá i volba termínu akce - 27. prosince, mezi svátky. Fight Night Challenge živý přenos je jakási předsilvestrovská podívaná, která rozhodně zpestří tradiční televizní menu pohádek a vyčpělých estrád.

  Zápas Végh vs Newton (zrušen) Zápas Végh vs Kincl

  Asi nejvyšší kvalitu bude mít bitva mezi Attilou Véghem a Patrikem Kinclem. 37letý Američan přezdívaný The Hardcore Kid je osobností, která dává této akci mezinárodní rámec (pokud tedy nepočítáme Čechy a Slováky). Tento wrestler v minulosti získal titul Maximum Fighting Championship v light heavyweight. A představil se také v Bellator MMA, kde získal mistrovský pás ve stejné váhové kategorii.

  Zápas Végh vs Newton

  Newton stejně jako Végh už pověsil rukavice na hřebík. Naposledy se fanouškům představil v říjnu 2017. Je tedy velkou ctí, že se tento borec nechal přesvědčit, a ještě jednou ukáže své schopnosti. Nebude to ale mít lehké. O rok mladší Végh je, jak již bylo řečeno, mimořádně populární fighter. To platí nejen pro Slovensko, ale i pro Českou republiku. Jeho zatím poslední představení se stalo legendou – v listopadu 2019 uštědřil Végh KO Karlosu Vémolovi. Svého dalšího soupeře zná z Bellatoru, kde Végh získal titul v polotěžké váze. S Newtonem bojoval dvakrát, jednou vyhrál a jednou prohrál.

  Attila Végh je dobrý v postoji, a proto mu boxerský zápas nebude dělat problémy. Má výborný pravý hák. V zápase s poměrně živelným Newtonem musí hlavně udržet nervy na uzdě. Nebude to snadné, protože brněnská hala určitě bude bouřit. Přesto jednoznačně věříme slovenskému bijci. Měl mnohem kratší odmlku od zápasů než jeho protivník. Zároveň platí, že FNC je tak trochu jeho dítě. Možná se Newton nebude z kolegiality tak moc snažit, aby Véghovi jeho velký večer pokazil.

  Tip na vítěze
  Zápas Végh vs Kincl
  1.18 vs 4.20

  Zápas Boráros vs Rytmus

  Gábor Boráros nepatří mezi fanoušky Oktagonu k těm nejoblíbenějším fighterům. Potetovaný bijec nevyniká nijak úchvatným stylem. A navíc mu to poslední dobou ani nešlo. Za poslední rok a půl schytával v organizaci Ondřeje Novotného a Pala Nerudy jen samé porážky. Dveře sem ještě zabouchnuté nemá. Oktagon s Borárosem počítá pro jarní zápas s hercem Jakubem Štáfkem. Ale rodák z Dunajské Stredy si chce zvednout ještě sebevědomí. Stane se tak s jiným umělcem – rapperem Rytmusem.

  Zápas Boráros vs Rytmus

  O Rytmusovi je známé, že má box rád. Médii proběhly fotografie z jeho četných boxerských tréninků. Že nejde jen o laciné zvyšování PR, to ukázal ostrý zápas v roce 2018. S rapperem Marpem prohrál na body po dramatické bitvě.

  Zdálo by se, že v zápase profesionálního fightera a zpěváka musí být jasný favorit. Ale chyba lávky. Box je mnohem techničtější sport než MMA. Pro Borárose je to vstup do neznámých vod, podobně jako pro Rytmuse. Je jisté, že prostředí boxerského ringu je Gáborovi známější než jeho soupeři. Ale Rytmus má na své straně ještě další výhody – je vyšší a těžší. Poslední dobou opravdu intenzivně trénoval. A mohl by mít na své straně i publikum.

  Nesázeli bychom bezhlavě na Borárose. Zápas zřejmě skončí na body. Vzhledem k lákavému kurzu bychom se nezdráhali vsadit na rapera.

  Tip na vítěze
  Zápas Boráros vs Rytmus
  1.55 vs 2.27

  Fight Night Challenge další zápasy

  Objektivní kvalitu by měl mít duel Samuela „Piráta“ Krištofiče a Alexandera Cverny. Oba dávají přednost těžším váhovým kategoriím a oba mají na svém kontě cenná vítězství proti zvučným soupeřům. O něco zajímavější zápasovou historii má Krištofič, jehož považujeme za favorita. V minulosti porazil například Pukače, Strzelczyka, Matavaa nebo Naruszczku. Vyrovnaný duel čekáme u dalších dvou profi fighterů. Thaiboxer Jakub Gazdík proti Denisovi farkašovi, to bude bitva. Gazdík, mistr světa asociace WKL 2009 a mistr Evropy WKN v K1 rules, by měl mít navrch. V případě duelu Čis T a Flexking Frayer zřejmě půjde více o show než o autentický sportovní zážitek. Možná bychom vsadili na „underdoga“ Frayera – zápas těchto dvou mužů může skončit všelijak.

  Fight Night Challenge historie

  Tento Fight Night Challenge live stream je vůbec prvním zápisem do historie nové organizace. Projekt zaštiťuje také společnost Evency a proslulý Spartakus Fight Gym. Ti hovoří o jedinečných turnajích, jaké se tu ještě nekonaly. Fight Night Challenge živý přenos zdaleka nebude poslední.

  Můžeme jen spekulovat, jaká budou další vydání v roce 2022. Mluví se ale o tom, že organizátoři do ringu lákají rappery Separa nebo Majka Spirita. Možná se dostane na další známé osobnosti, které s MMA koketují. Logická by byla účast Marpa, Miroslava Slepičky nebo Jakuba Štáfka. A třeba se po americkém vzoru dostane i na Youtubery.

  Fight Night Challenge historie

  Často kladené otázky

  Kdy a kde proběhne turnaj Fight Night Challenge?

  27. prosince od 19 hodin v Zoner BOBYHALL v Brně. Hala se nachází na Sportovní 559/2A.

  Kde sledovat Fight Night Challenge živý přenos?

  Fight Night Challenge live stream je možné sledovat prostřednictvím PPV (pay per view) streamu. Lze jej najít na stránce fight-live.tv/. Ale protože turnaj sponzoruje sázková kancelář Fortuna, mají možnost sledovat stream i její klienti. A to zdarma, na Fortuna TV.

  Proti komu bojují Attila Végh a Rytmus?

  Attila Végh si jako soupeře pozval Emanuela Newtona. Budou zápasit potřetí v kariéře, tentokrát ale v klasicém boxu, který si Attila vždy chgěl vyzkoušet. Na Rytmuse čeká pro fanoušky Oktagonu známý Gábor Boráros.

  Bude více turnajů Fight Night Challenge, nebo jde o jednorázovou akci?

  Zákulisní šeptanda říká, že v roce 2022 by mělo dojít k dalším akcím pod hlavičkou FNC.

  Fanoušci MMA v Česku a na Slovensku mají poslední dobou hody. Oktagon je zásobuje dvěma kvalitními eventy za měsíc. Do toho byl nedávno ohlášen nový projekt RFA. A teď je tady nový přírůstek do sbírky představení bojových umění. Fight Night Challenge chce být jakýmsi vrcholem MMA sezóny. Součástí tohoto galavečera, který se uskuteční 27. prosince v Brně, budou například Attila Végh, Gábor Boráros a Rytmus. I na tuto akci budou k dispozici Fight Night Challenge kurzy. Nabízíme bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

  Mohlo by Vás zajímat

  Money management v sázení

  Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci Fortuna TV zaměříme podrobně. Dozvíte…

  TV Tipsport

  TV Tipsport symbolizuje praktickou funkci, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…