Fight Night Challenge live stream živý přenos

Fight Night Challenge live stream zdarma bude to nejlepší, co bude mezi svátky v televizi k vidění. Zvláště pokud vás již omrzely pohádky. 27. 12. od 18:00, to znamená v úterý mezi Vánoci a Silvestrem, startuje Fight Night Challenge živý přenos. My se jako vždy zaměříme na Fight Night Challenge kurzy. Nejdříve ukážeme rozpis zápasů, poté v přehledné tabulce představíme kurzy a na závěr přijdou analýzy. Fight Night Challenge 3 program je pro vás nachystaný. Zápas Rytmus vs Curtis zrušen.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. prosince
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300 Kč za registraci

Vyberte si sekci Fight Night Challenge 3

 • Fight Night Challenge kurzy
 • Fight Night Challenge program
 • Zápas Rytmus vs Curtis (zrušeno)
 • Zápas Frayer Flexking vs Baron
 • Zápas Hron vs Martínek (zrušeno)
 • Fight Night Challenge další zápasy
 • Fight Night Challenge historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Fight Night Challenge

  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Fight Night Challenge živý přenos

  Fight Night Challenge 3 je na tuzemské poměry nevídaný podnik. Je to festival boxu, kde své dovednosti ukáží jak elitní fighteři, tak také celebrity. Ty ale nejdou do ringu proto, aby dostaly nakládačku - mají velkou motivaci ukázat svým fanouškům i kritikům, že jim box není cizí. Při nejmenším to platí pro Rytmuse, největší hvězdu večera. Rytmus vs Curtis, to bude zápas, na který všichni nejvíce čekají. Ale Fight Night Challenge 3 živý přenos zdarma nabídne více než to. Turnaj startuje v úterý 27. prosince od 18:00 v Zoner BOBYHALL v Brně.

  LIVE Free Prelims na Youtube

  Pozor aktualizace: Zápas Fight Night Challenge mezi Rytmusem a Curtisem se nekoná. Rytmus odstoupil ze zdravotních důvodů. Jeho Vyjádření: „Přátelé, s velkou lítostí musím oznámit, že ruším zápas. Moc jsem se těšil, protože soupeř měl cca dva měsíce na to, aby se připravil na svůj první zápas, což mi vyhovovalo z hlediska jeho nezkušenosti, psychiky atd.“ Namísto duelu se uskuteční zápas Čepo vs Vičič.

  • Jedná se již o třetí vydání populárního boxerského eventu Fight Night Challenge
  • Představí se řada hvězd MMA, třeba Robert Pukač, Marek Bartl či Tomáš Hron
  • Hlavní zápas večera patří rapperům Rytmusovi a Curtisovi
  Fight Night Challenge živý přenos

  • Událost: Fight Night Challenge
  • Místo: Zoner BOBYHALL, Brno
  • Čas: Úterý, 27. 12. 2022, 18:00  Fight Night Challenge vstupenky

  Další možností, jak vidět kvalitní box, je na turnaj zavítat osobně. Divák má pak ještě intenzivnější zážitek. Akce se koná v Brně, v Zoner BOBYHALL v Brně, a to 27. prosince. Lístky jsou v prodeji na portále predpredaj.zoznam.sk. Hala je velká a vstupenky se dají pořídit v mnoha cenových relacích. K dnešnímu dni jsou již některé sekce zcela vyprodané, jiné jsou ještě z poloviny prázdné. Fanoušek boxu tak má stále ještě šanci.

  Fight Night Challenge kurzy

  Jak je u nás dobrým zvykem, podíváme se na Fight Night Challenge kurzy. Jsou již vypsány jak na Tipsportu, tak i na Fortuně. Aktuálně je v nabídce 10 boxerských bitev a v naší přehledné tabulce jsou vypsány kurzy u dvou největších sázkových kanceláří. Jedná se o Tipsport a o Fortunu. Určitě doporučujeme projít si nabídku a vsadit si. A pokud ještě nemáte účet u žádné sázkové kanceláře, využijte naši nabídku a zaregistrujte se. Fight Night Challenge 3 přináší mnoho slavných jmen. Možná ani tak nemáte jasno v tom, na koho vsadit. V tom vám mohou být nápomocny naše Tipy a analýzy. Najdete je v dalších sekcích článku. Blíže se podíváme na dva z našeho pohledu nejzajímavější zápasy večera. Ostatní klíčové duely představíme v odstavci Fight Night Challenge další zápasy.

  Zápas turnaje Fight Night Challenge Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Čepo vs Vičič 1.01 vs 10.50 1.05 vs 7.45
  Dominika Mirgová vs Alessia Capparelli 1.80 vs 1.88 2.08 vs 1.96
  Erik Tlkanec vs Michal Plesník 1.84 vs 1.84 1.75 vs 2.08
  Erik Szeif vs Martin Valihora 1.08 vs 6.34 1.12 vs 6.24
  Andreas Stolárik vs Imi Štefánik 1.67 vs 2.06 1.66 vs 2.19
  Robert Pukač vs Marek Bartl 1.86 vs 1.82 2.05 vs 1.75
  Frayer Flexking vs Baron 1.65 vs 2.22 1.66 vs 2.19
  Alexander Cverna vs Michal Zátorsky 1.33 vs 3.01 1.24 vs 3.80
  Tommy Zold vs Marián Mišalko 1.55 vs 2.27 1.65 vs 2.32
  David Zold vs Jozef Koller 1.45 vs 2.53 1.55 vs 2.36

  Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge program začíná 27. 12. 2022 od 18:00. Pořadí zápasů není k dnešnímu dni známo. Zřejmě jako první se ale ukáží zápasy z kategorie Free Prelims, jenž je možné si pustit i na YouTubu. Budou v něm boxovat Tommy Zold vs Mišalko a David Zold vs Jozef Koller. Následovat bude osmička zápasů z hlavní karty. A Fight Night Challenge program završí bitva rapperů Rytmuse a Curtise. Organizátoři tedy servírují bohaté boxerské menu. Bude to dlouhá noc - pokud chcete sledovat turnaj doma sami, v doprovodu partnerky nebo přátel, připravte si dobré občerstvení.

  Zápas Fight Night Challenge (27.12.2022) Plánovaný začátek
  Čepo vs Vičič kolem 23:00
  Dominika Mirgová vs Alessia Capparelli kolem 22:00
  Erik Tlkanec vs Michal Plesník kolem 21:30
  Erik Szeif vs Martin Valihora kolem 21:00
  Andreas Stolárik vs Imi Štefánik kolem 20:30
  Robert Pukač vs Marek Bartl kolem 20:00
  Frayer Flexking vs Baron kolem 19:30
  Alexander Cverna vs Michal Zátorsky kolem 19:00
  Tommy Zold vs Marián Mišalko kolem 18:20
  David Zold vs Jozef Koller kolem 18:00

  Zápas Rytmus vs Curtis (zrušeno)

  Zápas Fight Night Challenge Rytmus vs Curtis je sázkařským hitem. Je to zápas slovenského a maďarského rappera a chtějí se rovnat profesionálům. Už dva týdny dopředu na tuto bitvu byly u Tipsportu vsazeny stovky tiketů. Proto si duel vysloužil samostatnou analýzu, kterou najdete v článku Fight Night Challenge Rytmus vs Curtis preview a tip na sázení.

  Zápas Rytmus vs Curtis

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Curtis, vlastním jménem Attila Széki, je bývalým fotbalistou, který hrál v základní sestavě poměrně významného klubu FC Újpest. Nyní se věnuje hlavně hudbě. Jeho fotbalová minulost, relativně mladý věk 33 let a videa, která postuje ze svého trénování, to vše dává důkaz o jeho výborné formě. Proto to nebude pro Rytmuse lehké, třebaže je favoritem. Rodákovi z Kroměříže už je 45, ale boxu se věnuje o něco déle než jeho soupeř. Na velkých scénách už svedl tři bitvy, z toho jednu dokonce proti profesionálnímu fighterovi. Gábor Boráros se divil, jak mu Rytmus zatápěl - zpěvák se tréninku věnuje opravdu svědomitě a chce to v boxu někam dotáhnout.

  Tip na vítěze

  Proti Borárosovi to nevyšlo, proti Molochovi ale už ano. Rytmus už ví, jak chutná vítězství před vyprodanou halou. Tato výhra mu dodala sebevědomí - cesta, kterou se vydal, je správná. Souboj s Curtisem přinese potvrzení. Tento borec je sice mladší a hbitější, ale postrádá zkušenosti. A Rytmus se může spolehnout i na podporu publika. To v takových zápasech udělá.

  Zápas Rytmus vs Curtis
  1.18 vs 4.20

  Zápas Frayer Flexking vs Baron

  Pořádně vyhrocený je zápas mezi Andreasem Stolárikem alias Frayerem Flexkingem a Imim Štefánikem, jenž si říká Baron. Trash talk bývá u těchto boxových eventů něčím normálním, ale tito dva se doopravdy nesnáší. Flexking se nevybíravě vyjadřuje o každém svém soupeři. O to horší pro tyto borce musí být, že jak ostrý má jazyk, tak přesné má údery. Jiný rapper Čistychov byl knokautován už v prvním kole. To Refew vyhrál, ale trochu se štěstím - Flexking byl diskvalifikován pro vypadávající chránič zubů. Ani Imi Baron Štefánik není žádný svatoušek. Pro své vulgární chování dostal vyhazov z reality show Farma. V minulosti se nevyhýbal skandálům. Jeden by řekl, že ti dva musí najít společnou řeč, ale opak je pravdou. Bude to příslovečný souboj dvou kohoutů na jednom smetišti.

  Zápas Frayer Flexking vs Baron

  Zdroj: Youtube

  Tip na vítěze

  Flexking má více zkušeností, už si vyzkoušel boxování na obou předchozích galavečerech Fight Night Challenge. Miluje být v záři reflektorů a rád nechá vyniknout své umění. Imi Baron Štefánik asi nebude úplné ořezávátko, ale ještě nezná ten pocit bít se před vyprodanou arénou. Flexking se navíc zatím pokaždé prezentoval dobrým výkonem. Sázíme na něj..

  Zápas Frayer Flexking vs Baron
  1.65 vs 2.22

  Zápas Hron vs Martínek (zrušeno)

  Za zápas večera mnozí považují souboj Tomáše Hrona a Michala Martínka. Hron je legenda českého MMA. Tento světoběžník se ukázal v mnoha organizacích, jako jsou například WKN, WKA nebo Kings of the Ring. Jde sice o MMA bojovníka, nejvíce mu ale sedí kategorie K-1, tedy postojářské bitvy. K boxu má tedy blízko. Nevýhodou může být věk - 41 let už je pro bojové sporty hodně. Mnoho borců - a Hron mezi ně patří - ale ukazují, že i po čtyřicítce lze být ve fantastické kondici. Martínek je ve svých 32 letech také zkušený, oproti Hronovi toho má ale ještě pořád hodně před sebou. Vyzkoušel si ruskou ACA, nyní ale sbírá skalpy v polské KSW. To je kvalitní soutěž - vypovídá to o tom, že v této bitvě se opravdu ukazují dva výjimeční fighteři. Martínek kdysi hrál hokej, jeho nevýhodou je trochu menší postava a horší předpoklady pro boxerský souboj.

  Zápas Hron vs Martínek

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Tip na vítěze

  Zmíněny byly horší předpoklady Martínka pro box. To vychází z toho, že v MMA bojuje poměrně rozkročený, ruce spíš dole. Těžko si lze představit chlapa s tímto stylem v boxerském ringu, kde jsou ruce mnohem více zaměstnané. Netvrdíme, že to Martínek nezvládne, jen si myslíme, že k boxu má o něco dále než jeho soupeř. Hron má také vyšší postavu a mnohem více odbojovaných zápasů. Proto favorizujeme 41letou legendu.

  Zápas Hron vs Martínek
  1.60 vs 2.16

  Fight Night Challenge další zápasy

  Česko-slovenské souboje jsou vždy pikantním kořením fighterských eventů. Ideální je, když do souboje jdou borci, kteří patří na svých scénách k tomu nejlepšímu, což platí určitě pro Roba Pukače a Marka Bartla. Nejde tedy o boxery, ale o zápasníky MMA. Ale třeba Pukač pilně trénuje pod trenérem Borisem Topčičem, takže boxerskou průpravu má solidní. Když vidíte Pukače poslední dobou, máte pocit, že najednou má do bojování větší chuť. Prošel si totiž v Oktagonu takovou menší krizí. Proto mu nyní věříme, i proto, že jeho soupeř Bartl se v poslední době ne a ne naladit na vítěznou vlnu. Prohrál s Ryšavým, Širokým či Roušalem. V úvodním zápase vyzve Michal Zátorský Alexandera Cvernu. Podsaditý Cverna je favoritem, Zátorský tak trochu působí, jako by ani souboj nebral vážně. Podle toho, jak s ním dvakrát zametl Takács, by se úspěch procti Cvernovi bral jako překvapení. Dojde i na ženy. Dominika Mirgová bude zápasit proti Alessii Capparelli. Toto bude spíše souboj na krásu, aby se oko diváka potěšilo i něčím jiným než drsnými bitkami. Tato děvčata nemají moc boxerských zkušeností.

  Fight Night Challenge další zápasy

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Fight Night Challenge historie

  Fight Night Challenge je novou organizací specializující se na box. Smyslem je učinit tento sport přístupnější a atraktivnější pro široké publikum. Proto jsou kromě profesionálních fighterů zapojeny i známé osobnosti ze světa kultury. Mezi nejznámější akvizice organizace FNC patří rappeři Rytmus, Moloch nebo FlexKing. Projekt přichystala slovenská agentura Evency ve spolupráci s úspěšným Gymem SFG z Trnavy. Zde trénuje respektovaný slovenský MMA zápasník Attila Végh. Ten se v rámci Fight Night Challenge utkal se svým americkým rivalem Emanuelem Newtonem - právě tento souboj FNC hodně proslavil.

  Často kladené otázky

  Kde se dá chytit Fight Night Challenge live stream zdarma?

  Fight Night Challenge živě nelze sledovat zdarma. Přímý přenos turnaje je možné sledovat na oficiálním streamu, který lze zakoupit na stránkách fightnightchallenge.

  Je možné koupit vstupenky na Fight Night Challenge 3 živě?

  Ano, vstupenky jsou k dispozici v síti Predpredaj.sk. Turnaj se pořádá v Brně, v Zoner BOBYHALL.

  Kdo jsou největší hvězdy Fight Night Challenge 3?

  Na tomto turnaji je nejvyhlíženějším momentem souboj Rytmus vs Curtis. Oba muži jsou známí rappeři, jeden působí v Česku a na Slovensku, druhý v Maďarsku. Dalšími hvězdami je Tomáš Hron, Robo Pukač nebo Marek Bartl.

  Bude součástí FNC 3 také MMA?

  Ačkoli se představí mnoho slavných jmen z MMA, které diváci znají z turnajů Oktagon nebo RFA, na smíšená bojová umění nedojde. Půjde pouze o ryzí box.

  Kdo je favoritem v zápase Rytmus vs Curtis?

  Zápasu se věnuje naše samostatná analýza. Vzhledem k větším zkušenostem favorizujeme Rytmuse.

  Zdroje: Fight Night Challenge, Tipsport, Fights, iFortuna

  Fight Night Challenge 3 live stream zdarma bude to nejlepší, co bude mezi svátky v televizi k vidění. Zvláště pokud vás již omrzely pohádky. 27. 12. od 18:00, to znamená v úterý mezi Vánoci a Silvestrem, startuje Fight Night Challenge živý přenos. My se jako vždy zaměříme na Fight Night Challenge kurzy. Nejdříve ukážeme rozpis zápasů, poté v přehledné tabulce představíme kurzy a na závěr přijdou analýzy. Fight Night Challenge 3 program je pro vás nachystaný. Zápas Rytmus vs Curtis zrušen.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…