F1 kurzy


V následujících řádcích si posvítíme na nejlepší F1 kurzy. Při pohledu na Formule 1 – kalendář závodů 2023 zjistíme, že je na co se těšit a sázkových příležitostí bude více než dost. Podíváme se na to, jak výhodný kurz na Formuli 1 najít, jak sázet a jaký zvolit typ sázky na F1. Zároveň si představíme největší favority na zisk trofeje pro nejlepšího jezdce i na výhru v Poháru konstruktérů podle sázkových kanceláří.

  • Favoritem na celkové umístění mezi jezdci je u sázkových kanceláří Max Verstappen.
  • Mezi týmy sázkovky nejvíce věří stáji Red Bull následované Mercedesem.
  • Sázet se ale dá i na řadu jiných příležitostí, ať už jde o umístění v daném závodě nebo třeba na nejrychlejší kola závodů.
F1 kurzy

TV Tipsport
Tipsport
300Kč za registraci
Fortuna TV
Fortuna
300Kč za registraci
Betano logo
Betano
350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Nejlepší kurzy na Formuli 1

Pokud se podíváme na nejlepší kurzy na Formuli 1, zjistíme, že favoritem je podle sázkových kanceláří vítěz dvou minulých sezón Max Verstappen. Přinejmenším bookmakeři věří v to, že se mu povede vítězný hattrick a trofej pro nejlepšího jezdce si odnese i tentokrát. Vypsán je na to kurz 1.75. V závěsu za ním je dalším adeptem na výhru král rychlých kol Lewis Hamilton v kurzu 3.90. Následuje hvězda loňské sezóny Charles Leclerc s kurzem 6.00. Mezi týmy je největším favoritem Red Bull, kterému se věří v kurzu 2.05. Za ním se drží Mercedes s kurzem 2.40. Jak vše dopadne a kdo vyhraje F1, to se dozvíme nejpozději 26. listopadu 2023.

Nejlepší kurzy na Formuli 1

Zdroj: wikipedia

Celkové umístění jezdce Kurz Fortuna
Verstappen M. 1.75
Hamilton L. 3.90
Leclerc Ch. 6.00
Russell G. 8.50
Sainz C. 22.00
Perez S. 25.00
Norris L. 100.00
Ocon E. 180.00
Alonso F. 180.00
Gasly P. 300.00

Formule 1 kurzy na Pohár konstruktérů

F1 kurzy jsou vypsány také na Pohár konstruktérů. Ten v minulém roce ovládl tým RedBull, na druhém místě se zařadilo Ferrari a na třetím pak Mercedes. A podle aktuálních kurzů F1 to vypadá na pokračování dobrých výsledků těchto týmů.

Pohár konstruktérů F1 Kurz Fortuna
Red Bull 2.05
Mercedes 2.40
Ferrari 5.25
McLaren 75.00
Alpine 100.00
Alfa Romeo 275.00
Alpha Tauri 500.00
Aston Martin 500.00
Haas 1000.00
Williams 2000.00

Zajímavé kurzové příležitosti na Formuli 1

Kromě klasických sázek na vítěze závodu najdete u sázkových kanceláří i jiné zajímavé kurzové příležitosti na Formuli 1. Oblíbené jsou sázky na výsledné umístění pilotů. To znamená, že si tipnete, zda daný pilot skončí například mezi 3 nebo 6 nejlepšími. Pokud má sezóna jasný průběh a jeden jezdec má nad ostatními navrch, můžete zkusit sázku na to, že právě on zajede v závodu nejrychlejší kolo. Další sázkové příležitosti pak nabízí samotná trať. U těch náročnějších se může vyplatit sázka na to, že v závodu vyjede safety car. Případně si zkuste tipnout, kolik jezdců závod dokončí.

Zajímavé kurzové příležitosti na Formuli 1

Zdroj: tportal

Jak najít výhodný kurz na Formuli 1

Odpověď na otázku, jak najít výhodný kurz na Formuli 1, není jednoduchá. Je třeba sledovat aktuality, informace z jednotlivých týmů i od jezdců samotných. Zjišťovat podrobnosti o tratích, počasí, předchozích výsledcích jezdců na daném okruhu. To sice zabere dost času, ale zároveň rešerše zvýší naději na úspěch. Pokud tolik času obětovat nechcete, patří k oblíbeným sázkám u F1 sázky dlouhodobé. U těch vycházíme především z formy v minulé sezóně, dlouhodobé výkonnosti a předpokladů pro aktuální ročník.

Náš tip Kurz na Fortuna
Verstappen M. celkové umístění jezdce 1.75
Red Bull. celkové vítězství v Poháru konstruktérů 2.05

Jak sázet a jaký typ sázky zvolit na F1

Pokud bychom vám měli dát pár rad, jak sázet a jaký typ sázky zvolit na F1, začneme od vašich zkušeností. Pokud patříte k začátečníkům, je dobré si zvolit některou z obecných strategií sázení a té se držet. K základním bodům patří stanovení si vhodného rozpočtu, sázet vždy maximálně 5% z něj a především sázet s klidnou hlavou. To u formulí umožňují například oblíbené dlouhodobé sázky na vítěze v kategorii jezdců a týmů.

Jak sázet a jaký typ sázky zvolit na F1

Zdroj: pixnio

Podle některých teorií se vyplatí vsadit například na první tři největší aspiranty na titul, čímž minimalizujete riziko ztráty. Pokud se v sázení i formulích vyznáte, můžete hledat “value” v sázkách na vítěze po odjeté kvalifikaci. Ukazuje se, že pouze pár jezdců v každé sezóně dokáže závod vyhrát. A jen zhruba ve 40 % vyhrává samotný závod jezdec, který vyráží z pole position. Nabízí se tak sázka na jezdce startujícího z druhého místa nebo hlavního favorita vyjíždějícího z pole.

Zdroje: iFortuna, keepbetsgreat