F1 kurzy


V následujících řádcích si posvítíme na nejlepší F1 kurzy. Při pohledu na Formule 1 – kalendář závodů 2023 zjistíme, že je na co se těšit a sázkových příležitostí bude více než dost. Podíváme se na to, jak výhodný kurz na Formuli 1 najít, jak sázet a jaký zvolit typ sázky na F1. Zároveň si představíme největší favority na zisk trofeje pro nejlepšího jezdce i na výhru v Poháru konstruktérů podle sázkových kanceláří.

  • Favoritem na celkové umístění mezi jezdci je u sázkových kanceláří Max Verstappen.
  • Mezi týmy sázkovky nejvíce věří stáji Red Bull následované Mercedesem.
  • Sázet se ale dá i na řadu jiných příležitostí, ať už jde o umístění v daném závodě nebo třeba na nejrychlejší kola závodů.
F1 kurzy

TV Tipsport
Tipsport
300Kč za registraci
Fortuna TV
Fortuna
300Kč za registraci
Betano logo
Betano
350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Nejlepší kurzy na Formuli 1

Pokud se podíváme na nejlepší kurzy na Formuli 1, zjistíme, že favoritem je podle sázkových kanceláří vítěz dvou minulých sezón Max Verstappen. Přinejmenším bookmakeři věří v to, že se mu povede vítězný hattrick a trofej pro nejlepšího jezdce si odnese i tentokrát. Vypsán je na to kurz 1.75. V závěsu za ním je dalším adeptem na výhru král rychlých kol Lewis Hamilton v kurzu 3.90. Následuje hvězda loňské sezóny Charles Leclerc s kurzem 6.00. Mezi týmy je největším favoritem Red Bull, kterému se věří v kurzu 2.05. Za ním se drží Mercedes s kurzem 2.40. Jak vše dopadne a kdo vyhraje F1, to se dozvíme nejpozději 26. listopadu 2023.

Nejlepší kurzy na Formuli 1

Zdroj: wikipedia

Formule 1 – celkové umístění jezdců

Jméno jezdceKurz Fortuna
Verstappen M.1.75
Hamilton L.3.90
Leclerc Ch.6.00
Russell G.8.50
Sainz C.22.00
Perez S.25.00
Norris L.100.00
Ocon E.180.00
Alonso F.180.00
Gasly P.300.00

Formule 1 – Pohár konstruktérů

TýmKurz Fortuna
Red Bull2.05
Mercedes2.40
Ferrari5.25
McLaren75.00
Alpine100.00
Alfa Romeo275.00
Alpha Tauri500.00
Aston Martin500.00
Haas1000.00
Williams2000.00

Zajímavé kurzové příležitosti na Formuli 1

Kromě klasických sázek na vítěze závodu najdete u sázkových kanceláří i jiné zajímavé kurzové příležitosti na Formuli 1. Oblíbené jsou sázky na výsledné umístění pilotů. To znamená, že si tipnete, zda daný pilot skončí například mezi 3 nebo 6 nejlepšími. Pokud má sezóna jasný průběh a jeden jezdec má nad ostatními navrch, můžete zkusit sázku na to, že právě on zajede v závodu nejrychlejší kolo. Další sázkové příležitosti pak nabízí samotná trať. U těch náročnějších se může vyplatit sázka na to, že v závodu vyjede safety car. Případně si zkuste tipnout, kolik jezdců závod dokončí.

Zajímavé kurzové příležitosti na Formuli 1

Zdroj: tportal

Jak najít výhodný kurz na Formuli 1

Odpověď na otázku, jak najít výhodný kurz na Formuli 1, není jednoduchá. Je třeba sledovat aktuality, informace z jednotlivých týmů i od jezdců samotných. Zjišťovat podrobnosti o tratích, počasí, předchozích výsledcích jezdců na daném okruhu. To sice zabere dost času, ale zároveň rešerše zvýší naději na úspěch. Pokud tolik času obětovat nechcete, patří k oblíbeným sázkám u F1 sázky dlouhodobé. U těch vycházíme především z formy v minulé sezóně, dlouhodobé výkonnosti a předpokladů pro aktuální ročník.

Náš tipKurz na Fortuna
Verstappen M. celkové umístění jezdce1.75
Red Bull. celkové vítězství v Poháru konstruktérů2.05

Jak sázet a jaký typ sázky zvolit na F1

Pokud bychom vám měli dát pár rad, jak sázet a jaký typ sázky zvolit na F1, začneme od vašich zkušeností. Pokud patříte k začátečníkům, je dobré si zvolit některou z obecných strategií sázení a té se držet. K základním bodům patří stanovení si vhodného rozpočtu, sázet vždy maximálně 5% z něj a především sázet s klidnou hlavou. To u formulí umožňují například oblíbené dlouhodobé sázky na vítěze v kategorii jezdců a týmů.

Jak sázet a jaký typ sázky zvolit na F1

Zdroj: pixnio

Podle některých teorií se vyplatí vsadit například na první tři největší aspiranty na titul, čímž minimalizujete riziko ztráty. Pokud se v sázení i formulích vyznáte, můžete hledat “value” v sázkách na vítěze po odjeté kvalifikaci. Ukazuje se, že pouze pár jezdců v každé sezóně dokáže závod vyhrát. A jen zhruba ve 40 % vyhrává samotný závod jezdec, který vyráží z pole position. Nabízí se tak sázka na jezdce startujícího z druhého místa nebo hlavního favorita vyjíždějícího z pole.

Zdroje: iFortuna, keepbetsgreat