Evropská liga – Galatasaray – FC Barcelona


Překvapivým výsledkem dopadl zápas 10.3.2022 kdy se Galatasaray utkal s FC Barcelonou na stadionu Camp Nou. Ačkoliv na první zápase v odvetném utkání nastoupila Barcelona jako favorit, nakonec zápas skončil remízou 0:0 a to i přesto, že Španělé hráli doma a měli maximální podporu. Překvapil španělský hostující brankář Iňaky Pena. Na odvetné utkání se můžeme těšit 17.3.2022, kde tentokrát budou ve výhodě istanbulští hráči. Dokáže Barca tentokrát skórovat a obhájit své kvality?

Evropská liga – Galatasaray – FC Barcelona

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Počet gólů v zápase více než 2.5 1.70 1.68

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Galatasaray – FC Barcelona
  • Soutěž: Europa League
  • Čas zápasu: 17. 03. 2022, 21:00

Hostující brankář Galatasaray Iňaki Pena zamíchal kartami

Hostují brankář Galatasaray Iňaky Pena zamíchal kartami, a ačkoliv Barcelona v prvním odvetném utkání měla větší držení míče i více šancí na skórování, díky Iňakimu dechberoucímu výkonu je nedokázala obrátit. Zajímavé na tom je, že Iňaky přešel z týmu FC Barcelony a jeho výkon zřejmě zachránil Galatasaray před prohrou. Navíc Galatasaray budou mít v tomto utkání výhodu a hrát budou na domácí půdě. Je zřejmé, že istanbulský tým není ovšem zcela ve formě. Oproti uplynulé sezóně poklesl jeho výkon a nyní je až na dvanácté příčce v turecké lize.

Navíc, Barca se s istanbulským týmem utkala v minulosti už vícekrát a nikdy Galatasaray nedokázal španělské fotbalisty porazit a dostat se přes ně dál. Ovšem hostující hvězda Iňaky určitě bude chtít ukázat i v odvetném utkání jeho kvality a Barceloně rozhodně nenechá nic zadarmo. Galatasaray se v odvetném utkání bude rozhodně velmi bránit, a i kdyby se mu podařilo skórovat, věříme, že pro Barcu to bude jen nakopnutí k lepšímu výsledku.

Hostující brankář Galatasaray Iňaki Pena zamíchal kartami

Favorit Evropské ligy FC Barcelona nepočítala s remízou

Favorit Evropské ligy FC Barcelona nepočítala s remízou, a ačkoliv v prvním odvetném utkání měla mnoho šancí skórovat, nakonec se musela spokojit s plichtou. Depaye se dvakrát pokusil o skórování, ale Iňaki mu oba kopy vykryl a nedal španělskému týmu šanci. Navíc pokud by Gomis nestál v ofsajdu, když přihrával na branku, Galatasaray by utkání vyhrál. I zde stálo štěstí na straně Barcelony. Další zápas Barcelonu čeká na tureckém území a rozhodně to nebude mít lehké. Iňaki, který koncem ledna odešel z týmu Barcy k istanbulskému týmu, bude chtít ukázat, že je větším přínosem, než turecký tým očekával a Barcelona tak bude muset tento fakt přijmout a připravit se lépe na tvrdou obranu Galatasaray.

Favorit Evropské ligy FC Barcelona nepočítala s remízou

Barcelona, poprvé od roku 2003 – 2004 vypadla ve vyřazovací fázi Ligy mistrů UEFA a proto je trenéra Xaviho i pro španělský naprosto nezbytné dostat se v Evropské lize na první příčky vítězů a obhájit tak své kvality. Věříme, že v odvetném zápase španělský tým vytáhne všechna esa z rukávu, a i na tureckém území ukáže perfektní a nepřekonatelný výkon.

Tip redakce

Ačkoliv tým Galatasaray je s Iňaky v brance mnohem silnější a jeho sebevědomí po prvním odvetném zápase rozhodně stouplo, tým Barcelony bude chtít napravit reputaci a ukázat, kdo je skutečným favoritem Evropské ligy. I na základě toho, že Galatasaray v letošní sezóně není zrovna ve formě a obsazuje až 12. příčku v turecké lize, sázíme tedy na výhru Barcelony, a to konkrétně na počet gólů v utkání více než 2.5 s kurzem Tipsport 1.70 – Fortuna 1,68.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Počet gólů v zápase více než 2.5 1.70 1.68

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓