EURO 2021 bonusy


Jaké Euro 2021 bonusy jsou pro vás připravené u sázkových kanceláří v ČR a které to jsou? Jak sázet na Euro 2021 a především kde sázet na Euro 2021 bezpečně a bez omezení? Mistrovství Evropy ve fotbale 2021 se bude konat od 11. 6. do 11. 7. 2021. Čeká na vás celkem 51 fotbalových utkání. V tabulce najdete legální sázkové kanceláře s platnou licencí a přehled Euro bonusů, které můžete získat.

Nejlepší sázkové kanceláře pro EURO 2021EURO 2021Bonus
Tipsport500 Kč + 100% do 50.000 KčOdhal bonus
Chance200 Kč + 100% do 2.000 KčOdhal bonus
Fortuna300 Kč + 100% do 3.000 KčOdhal bonus
Synottip500 Kč + 100% do 10.000 KčOdhal bonus

Zjistěte, jaké podmínky musíte splnit, abyste Euro bonusy 2021 získali, a jak postupovat při registraci u jednotlivých sázkových kanceláří.

Nejlepší bonusy sázkových kanceláří pro Euro 2021

A jaké jsou nejlepší bonusy sázkových kanceláří pro Euro 2021? Rozhodně špičku drží sázková kancelář Tipsport, která nabízí neuvěřitelný vkladový Euro 2021 bonus a to až 50.000 Kč. Záleží na tom, jakou částku vložíte při prvním vkladu. Minimální částka vkladu je 100 Kč a při prvním vkladu obdržíte 100% vámi vložené částky do 50.000 Kč a navíc, po dokončení registrace vám na hráčský účet bude připsáno ihned 500 Kč.

Druhý nejlepší bonus nabízí pro nové hráče Synottip. Získat tak můžete vkladový bonus do částky 10.000 Kč a k tomu 500 Kč jako uvítací Euro bonus při registraci. Ale také Fortuna nebo Chance má pro vás připraveny zajímavé a lákavé bonusy. V dalších odstavcích se podíváme detailněji na to, kde sázet na Euro a jak u jednotlivých sázkových kanceláří provést registraci.

Tipsport Euro 2021 bonus

A začneme největší sázkovou kanceláří Tipsport. Tipsport splňuje veškeré podmínky pro legální poskytování sázek a díky tomu máte jistotu, že sázky jsou bezpečné. Získáte také možnost sledovat živé přenosy, a to nejen doma, ale i na cestách a mimo PC. K dispozici je mobilní aplikace pro iOS i Android nebo webové mobilní rozhraní. Hrát a sázet u Tipsportu můžete neomezeně. Přečtěte si recenzi Tipsport a zjistěte co vše vás po registraci u této sázkové kanceláře čeká.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem u Tipsportu

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem u Tipsportu? Pojďme se krok po kroku podívat na to, jak provést registraci a získat tak uvítací Euro 2021 bonus v hodnotě 500 Kč a vstupní bonus do výše 50.000 Kč u Tipsportu.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem u Tipsportu

 1. Přejedete na webové stránky Tipsport.cz a v pravém horním rohu klikněte na registrovat
 2. Vyplňte všechny potřebné údaje včetně e-mailu a telefonního čísla
 3. Na e-mail vám přijde verifikační link, který potvrdíte a vyplníte kód, který vám přijde na mobilní telefon
 4. Jakmile tak učiníte, už si pouze nastavíte heslo a uživatelské jméno a kliknete na tlačítko uložit a pokračovat
 5. V této fázi se vám vytvoří tzv. dočasné konto a budete vyzváni k ověření osobních údajů.
 6. Euro 2021 Tipsport registrace

 7. Ověřit osobní údaje je možné online v případě, že máte zřízen účet u jedné z těchto bank: Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Equa Bank, MONETA Money Bank
 8. V opačném případě, je potřeba pro ověření identifikačních údajů dokončit registraci osobně na pobočce
 9. V případě, že nemáte u výše uvedených bank zřízený účet, je potřeba údaje zadat ručně a ověřit totožnost na pobočce
 10. Jakmile je registrace kompletně dokončena na vaše herní konto vám automaticky bude připsáno 500 Kč, jako uvítací bonus a při prvním vkladu pak 100% do částky 50.000 Kč

Chance Euro 2021 bonus

Sázet na Euro 2021 můžete také u sázkové kanceláře Chance, která je součástí holdingu Tipsport. Máte-li zálibu v online automatech v nabídce najdete také euro 2021 casino bonusy. Nabídka her i sázkových příležitostí je pestrá. Chance mobilní aplikace je ke stažení pro iOS i Android a sázet a hrát můžete bez omezení. Přečtěte si recenzi Chance a zjistěte co vše s registrací získáte a jaké výhody pro vás sázková kancelář Chance má připraveny.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem v Chance

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem v Chance? Je to stejně jednoduché a snadné jako u Tipsportu. Ovšem Euro 2021 Chance bonusy, které můžete za registraci a první vklad získat se oproti Tipsportu liší. Čeká na vás vkladový Euro bonus ve výši 100% vašeho prvního vkladu až do 2000 Kč a uvítací Euro bonus v hodnotě 200 Kč. K získání bonusů je potřeba provést registraci s ověřením identifikačních údajů. Pojďme se podívat, jak na to.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem v Chance

 1. Na webových stránkách Chance.cz klikněte vpravo nahoře na tlačítko „Registrace“
 2. Vyplňte potřebné údaje a zvolte registrovat
 3. Pečlivě zkontrolujte e-mail a telefonní číslo, na které vám po registraci přijdou údaje k ověření
 4. V e-mailu najdete ověřovací link, který je nutné prokliknout a zadat verifikační kód z SMS zprávy
 5. Poté vás to vyzve k zadání hesla a uživatelského jména a vytvoří se vám dočasné konto na 30 dní
 6. Euro 2021 Chance registrace

 7. Pro získání plnohodnotného účtu je nutné online či osobně ověřit osobní údaje
 8. Ověření údajů online je dostupné u těchto bank: Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Equa Bank, MONETA Money Bank
 9. V případě, že máte účet u jiné banky, je nutné doplnit potřebné údaje ručně a dokončit identifikaci osobně na pobočce

Synottip Euro 2021 bonus

Jak sázet na Euro 2021 u Synottip sázkové kanceláře? I u Synottipu na vás čekají zajímavé Euro bonusy a pestrá nabídka sázkových příležitostí. V recenzi Synottip zjistíte, jaké funkce na vás čekají u Synottipu a jak sázet nejen doma, ale i na cestách. Pro získání bonusu a sázení na Euro 2021 je v první řadě potřeba provést kompletní registraci, pojďme se podívat, jak na to.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem u Synottipu

A jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem u Synottipu? Je to velmi podobné jako u ostatních sázkových kanceláří. Postupujte podle následujících kroků a získejte vstupní Euro bonus v celkové výši 10 500 Kč na kurzové sázení.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem u Synottipu

 1. Přejděte na stránky Synottip.cz a zvolte v horním pravém rohu tlačítko registrace
 2. Vyplňte všechny údaje, odsouhlaste obchodní podmínky a registrujte se
 3. Ihned se vám vytvoří dočasné konto na 30 dnů a do e-mailu vám dorazí verifikační link a další informace, jak ověřit osobní údaje online
 4. K dispozici pro online ověření jsou tyto banky: Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Equa Bank, MONETA Money Bank
 5. Pokud jste z Prahy či Brna a nemáte možnost ověření identity online, můžete si zvolit ověření kurýrem
 6. Ti, co nemají účet u výše uvedených bank a nejsou ani z Brna ani z Prahy probíhá ověřování při osobní návštěvě pobočky

Fortuna Euro 2021 bonus

A jak sázet na Euro 2021 u Fortuna sázkové kanceláře? Fortuna nabízí až 14 tisíc přímých přenosů ročně zdarma s možností Live sázek. Sázet můžete na mobilu, tabletu či iPadu za pomoci mobilní aplikace fortuna. Ta je k dispozici pro iOS i Android. V recenzi Fortuna zjistíte, jaké další vychytané funkce můžete využít a co vše pro vás má sázková kancelář fortuna připraveno.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem ve Fortuně

Pojďme se podívat, jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem ve Fortuně. Vaše konto rozhodně nebude na suchu. Naopak, sázková kancelář Fortuna pro vás má připraveny vstupní Euro 2021 Fortuna bonusy na míru. Jakmile provedete kompletní registraci na váš herní účet bude připsán Euro bonus 300 Kč a k prvnímu vkladu obdržíte 100% do výše 3.000 Kč. Registrujte se a získejte na váš herní účet příjemnou finanční injekci pro vaše první sázky.

Jak se zaregistrovat s Euro 2021 bonusem ve Fortuně

 1. Přejděte na stránky fortuna.cz, klikněte na tlačítko Registrovat
 2. Vyplňte potřebné údaje, e-mail, telefon, zdroj příjmů atd, potvrďte souhlas se zpracováním údajů
 3. Vyberte si bonus, který chcete využít
 4. Na e-mail obdržíte verifikační link, který potvrdíte a přihlásíte se do dočasného účtu
 5. Online ověření osobních údajů je možné přes tyto banky: Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Equa Bank, MONETA Money Bank
 6. V případě, že máte zřízený účet u jiné banky je nutné ověření provést osobně na pobočce

Ostatní sázkové kanceláře, kde lze sázet na Euro 2021

A jaké jsou ostatní sázkové kanceláře, kde lze sázet na Euro 2021? Na internetu najdete spoustu sázkových kanceláří, důležitým aspektem ovšem je, aby měly platnou licenci pro Českou republiku a splňovaly podmínky pro legální sázení. V našem přehledu jsme vám doporučili ty nejlepší licencované sázkové kanceláře, u kterých je sázení bezpečné a můžete si být jistí, že vaše osobní údaje se nedostanou tam, kam nemají.

Často kladené otázky

Vztahují se na Euro bonus 50.000 Kč u Tipsportu další podmínky pro jeho získání?

Ano, u Tipsportu je potřeba prosázet určitou částku, která je vázána na váš první vklad. Bonus se vám pak bude uvolňovat postupně. Například pokud vaše výše vkladu bude 2000 Kč je potřeba pro získání plného bonusu prosázet 2000 Kč s kurzem 1,5 a více. Po prosázení 200 Kč, se vám na herní konto připíše 20Kč. Denní maximální limit pro započtení bonusu je 500 Kč. U ostatních sázkových kanceláří jsou podmínky pro získání bonusu většinou rozdílné. Proto doporučujeme vždy si podmínky u bonusových akcí detailně prostudovat.

Vztahují se další podmínky na vstupní Euro bonusy?

Vstupní Euro bonusy u sázkových kanceláří jsou podmíněny pouze kompletní registrací a ověřením osobních údajů online či na pobočce. Jakmile tyto podmínky jsou splněny, uvítací bonus se vám připíše na vaše hráčské konto.

Mohu se zaregistrovat u všech sázkových kanceláří a získat tak více Euro bonusů?

Ano, zaregistrovat se můžete u nejen u jedné sázkové kanceláře, ale klidně u všech výše zmiňovaných.

Jak sázet na EURO 2021 v případě, že jsem začátečník?

Pokud nemáte zkušenosti se sázením, pak doporučujeme nejprve porovnat kurzy a zjistit, jak je sázkové kanceláře tvoří. Zkuste najít takovou sázkovou příležitost, na kterou není vypsán nejnižší kurz a není to ani jasný outsider. Celkový zážitek ze hry bude pro vás mnohem silnější a v případě, kvalitního outsidera, pak můžete vyhrát pěkné peníze.

Kde najdu více informací k sázení na Euro 2021?

Srozumitelné a kompletní informace k sázení na Euro 2021 najdete u všech českých sázkových kanceláří, které mají platnou licenci na území České republiky. Tedy Tipsport, Chance, SazkaBET, Fortuna nebo Synottip.

Závěrečné zhodnocení

Jak jsme již zmínili, sázkové kanceláře, které najdete v našem přehledu, byly vybrány na základě platných licencí a 100% bezpečnosti při sázení. Dalším velmi důležitým aspektem byl rozsah dostupných sázkových příležitostí a nabízené kurzy na Euro 2021. A pokud se ptáte, jak sázet na Euro 2021, doporučujeme v první řadě porovnat kurzy u jednotlivých sázkových kanceláří a sázet tam, kde jsou kurzy nejvýhodnější. Větší zisk, ale také riziko přináší sázky na ousidery nikoliv na favority. Jaký postup zvolíte je už jen na vás.