Betano kolo štěstí

Roztočte Betano kolo štěstí zdarma od 8.1 – 28.2. 2023 a získejte odměny ve formě volných zatočení zdarma do online casina nebo sázky zdarma na kurzové sázení. Betano kolo štěstí rozdává odměny všem svým věrným hráčům. Nenechte si utéct volná zatočení či sázky zdarma a bavte se v casinu zadarmo. Kolo štěstí s každodenní odměnou na vás čeká jen u Betano sázkové kanceláře po registraci s promo kódem. Všechny možné výhry si můžete prohlédnout v následující tabulce před registrací níže.

Betano kolo štěstí

Výhry na kole štěstíČetnost výhryAktivace kola štěstí
10 volných zatočení2xRoztočit kolo štěstí
5 volných zatočení3xRoztočit kolo štěstí
5 volných zatočení1xRoztočit kolo štěstí
50 Kč sázka zdarma5xRoztočit kolo štěstí
25 Kč sázka zdarma2xRoztočit kolo štěstí
Denní výhra1xRoztočit kolo štěstí

Jak roztočit Betano kolo štěstí

Betano kolo štěstí může roztočit každý registrovaný hráč, 1x denně, který provedl vklad ve lhůtě 30 dnů před roztočením. Tedy pokud jste si před týdnem, 14 dny nebo 3 týdny vsadili na fotbal, hokej tenis, nebo protáčeli válce v casinu, kolo štěstí máte plně k dispozici. Jak tedy postupovat?

Jak hrát betano kolo štestí

 • Přihlaste se do svého účtu nebo proveďte registraci u Betano (stačí kliknout v tomto článku na naše žluté tlačítko, vyplnit registrační formulář a dokončit registraci).
 • Po přihlášení do účtu přejděte do online casina Betano.
 • Klikněte na banner „Sázky zdarma a zatočení zdarma každý den“.
 • A vytočte si svou denní odměnu.

Pokud nejste ještě registrováni získáte nejen možnost roztočit kolo štěstí, ale i další vstupní bonusy na uvítanou. Čeká na vás vkladový bonus až 3000 Kč + 350 Kč + volné zatočení zdarma. Zadejte Betano promo kód při registraci a získejte maximum odměn od Betana na uvítanou.

Betano kolo štěstí rozdává sázky zdarma i volná zatočení

Betano sázková kancelář připravila pro své casino hráče novinku ve formě Betano kolo štěstí. Co vše můžete vyhrát a pro koho je primárně kolo štěstí určeno? Jaké jsou odměny a podmínky a co je potřeba udělat pro to, abyste mohli kolo štěstí roztočit? Výhry jsou rozhodně lákavé. Vytočit si můžete za 1 týden až 40 free spinů, nebo sázky zdarma. Jak roztočit kolo štěstí u Betana a jaké jsou podmínky pro využití free spinů a sázek zdarma je v následujícím odstavci.

Betano kolo štěstí výhry

Betano kolo štěstí podmínky

Pojďme si shrnout Betano kolo štěstí podmínky, které se vztahují na sázky zdarma a volná zatočení. Pokud si vytočíte „Tentokrát to nevyšlo“, pak nezoufejte, stačí se přihlásit další den a zkusit štěstí znovu.

Betano kolo štěstí podmínky

 1. Kolo štěstí můžete roztočit od 8.1 – 31.1. 2023 každý den.
 2. Musíte být registrovaným hráčem Betano sázkové kanceláře – s dočasným kontem není možné promo akci využít.
 3. Poslední vklad musí být učiněn min. 30 dnů před roztočením kola štěstí.
 4. Vyhrát můžete max. 1 výhru/ den.
 5. Volná zatočení je nutné protočit do 24 hod. od získání.
 6. Volná zatočení je možné využít na online automatech Multi Vegas 81, Starburst, White King nebo Book of Secrets.
 7. Sázky zdarma je nutné využít do 24 hod.
 8. Sázky zdarma můžete využít na jakýkoliv sport i sportovní utkání.
 9. Sázku zdarma můžete podat s min. kurzem 1,5.

Jak přeměnit sázku zdarma na volná zatočení zdarma?

Pokud raději protáčíte válce v online casinu, pak vám poradíme, jak si sázku zdarma můžete převést na volná zatočení zdarma nebo rovnou kredit a využít i tuto výhru z kola štěstí u Betana v casinu. Na výběr jsou 2 možnosti a to:

 • Kontaktovat Betano podporu na zákaznické lince podpora@betano.cz. Do předmětu v e-mailu napište „Sázka zdarma“ a požadavek na převedení sázky zdarma do kreditu je nutné zaslat z registrovaného e-mailu u sázkové společnosti Betano. 25 Kč sázka zdarma vám bude připsána jako kredit do 30 dnů ode dne doručení e-mailu. Ten je pak možné využít na jakékoliv hry v online casinu.
 • Zkusit vsadit na favorita a získat ze sázky zdarma víc než jen 25 Kč – Druhou možností je sázku zdarma využít na top kurz na favorita, který ovšem musí být min. 1,5. Pokud bude sázka úspěšná, pak získáte při min. kurzu 37,5 Kč při výhře favorita a kredit následně můžete využít v online casinu dle uvážení.

Často kladené otázky

Kde najdu Betano kolo štěstí a co můžu vyhrát?

Betano kolo štěstí najdete na webu Betano.cz/Vegas hry na úvodní straně jako obrázek (banner), na který stačí kliknout a kolo štěstí se vám načte.Vytočit si můžete free spiny nebo sázku zdarma. Podmínky i informace najdete v tomto článku.

Mohu s dočasným kontem roztočit kolo štěstí u Betana a vyhrát?

S dočasným kontem není možné kolo štěstí využít. Je zapotřebí dokončit kompletní registraci s ověřením osobních údajů.

Je kolo štěstí zdarma a vztahují se na výhry podmínky na protočení?

Kolo štěstí je zdarma a na volná zatočení se podmínky na protočení nevztahují. Free spiny můžete ihned využít na jednom z online automatů (Multi Vegas 81, Starburst, White King nebo Book of Secrets) dle podmínek promo akce.